18 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


29 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları
29 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

18 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

18 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

18 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ani gelişmeler yaşayabilir, harekete geçerek girişimlerde bulunabilirsin. Öğleden sonra ekonomik konularla ilgili destekler alman mümkün. Parasal konulardaki yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlar yakalayabilir, sanatsal çalışmalardan kazanç elde edebilirsin.

 

18 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğa; güne karmaşa içinde başlayabilir, kontrol edemediğin gelişmelerden dolayı telaşa kapılıp risk alabilirsin. Ancak öğleden sonra burcunda hareket etmeye başlayan Ay, yaşamına ve ilişkilerine dair konularda akıllıca girişimlerde bulunacağına işaret etmekte. Sanatsal çalışmalar yapan grup ve dernekler içinde bulunabilirsin.

 

18 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler; birkaç gündür devam eden hareketlilik ve gerilim sabah saatlerinde de etkisini sürdürebilir. Fakat sonrasında yalnız kalmaya ve kendini dinlemeye ihtiyaç duyabilirsin. Gelecek hedeflerinle ve kariyerinle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için planlar yapabilir,  kendini maddi olarak güvende hissetmek isteyebilirsin.

18 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde sosyal hayatın beklenmedik bir şekilde hareketlenebilir, yorucu bir tempo içine girebilirsin. Öğleden sonra ise arkadaşlarınla ve sosyal gruplarla bir arada olabilir, sanatsal faaliyetler içinde yer alabilirsin. Huzurlu ve sakin ortamlarda bulunmaktan keyif alacaksın.

18 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslan; erken saatlerden itibaren gelen haberler hemen karar vermeni ve harekete geçmeni gerektirebilir. Fakat sonrasında iş ve sosyal hayatında statünü ve pozisyonunu muhafaza etmek için girişimlerde bulunabilir, üstlendiğin görevleri yerine getirmek için çaba sarf edebilirsin.

18 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başak; telaşlı ve plansız başladığın gün sakin ve huzurlu ilerleyebilir. Yurtdışı, yüksek eğitim, medya veya mahkemelerle ilgili çalışmalarına devam ederken yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alabilir, sağlam ve kalıcı adımlarla ilerleyebilirsin. Kararlı ve akılcı davranabileceğin, istikrarlı olabileceğin bir gündesin.

18 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Terazi; bugün karşındakiler beklenmedik teklifler sunabilir ya da ani karar değişiklikleri yapabilirler. Öğleden sonra finansal konularda kendini güvende hissetmek için sahip ilişkilerindeki dengeyi ve huzuru kaybetmekten çekinebilirsin.

 

18 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde zamana karşı yarışman gerekebilir, işleri yetiştirmek için çevrendekilerden destek isteyebilirsin. Öğleden sonra karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, kontrolü elinde bulundurmakta zorlanacağına işaret etmekte. İlişkileri sorgulayabilir, yeni bir iş birliğine gidebilirsin.

18 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay; güne heyecanlı gelişmelerle başlasan bile sonrasında sakinleşebilir, çalışma ortamında keyifli ve huzurlu bir gün geçirebilir, işlerine odaklanabilirsin. Gündelik işlerini tamamlaman, sağlığına ve diyetine özen göstermen seni mutlu edecektir. İş arkadaşlarınla yardımlaşabilir, sanatsal çalışmalar yapabilirsin.

18 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde bir anda olaylar kontrolden çıksa da sonrasında daha keyifli ve huzurlu olabilir, kendini güçlü ve başarılı hissedebilirsin. Sevdiklerinle ilişkilerinde tutarlı ve kararlı davranman hem sana güvenilmesini hem de senin kendini güvende hissetmeni sağlayacaktır.

 

18 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgili Kova; yorucu ve hareketli geçen bir sürenin ardından öğleden sonra ev ve aile hayatına odaklanabilir, kendini evinin güvenli ortamında tutmak isteyebilirsin. Gayrimenkullerle ilgili girişimlerin desteklense bile yine de risk almaya yanaşmayıp bütçeni enine boyuna gözden geçirmek için uygun bir gündesin.

18 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balık; hızlı başlayan bir sabahın ardından günün ilerleyen saatlerinde tempon yavaşlayabilir. Sosyal medyada kendini ifade ederek sanatsal bir dille iletişim kurabilirsin. Bugün kardeş, kuzen, komşu ve yakın çevre ilişkilerinin güvenirliğini sorgulayabilir, aldığın kararları ve verdiğin sözleri hayata geçirmek için harekete geçebilirsin.

18 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR