18 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları


18 ekim 2018 günlük burç yorumları

18 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

18 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

18 Ekim 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün ticari konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Kazanımlarınız kayıplara dönsün istemiyorsanız bugün atacağınız adımları iyi hesaplayın. Özel yaşamınızda ise duygusal gerginlikleriniz eş ya da sevgiliniz ile huzursuzluklar yaşamanıza neden olabilir. Üzmek ve üzülmemek için dikkat.

18 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün günlerdir devam eden durağan ruh halinizden uzaklaştıracak sizleri. Gezegenler güçlü etkileri ile kendinize gelmenizi sağlayacak iş ve eğitim hayatınızda ağırdan aldığınız yavaş ilerleyen konular bugün ile birlikte hız kazanacak popülerliğiniz de şansınız da artıyor. Şimdi enerjinizin yükselmesi ile yükselen tempoya kolaylıkla ayak uydurabileceksiniz. Özel yaşamınızda da karşılıklı güven bulacağınız duyguların daha yoğun ve içten olduğu etkiler ile karşı karşıyasınız.

18 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün yakınlardan kaynaklı sorumluluklardan bunalabilirsiniz. Yeter noktasına geldiyseniz bugün bunu uygun bir dille ifade edin. Aksi takdirde bu durumu anlamayacaklar ve sizden beklentilerini yükselterek üzerinizde ki baskıyı arttıracaklardır. İşinizin ve özel yaşamınızın bu durumdan etkilenmesini istemiyorsanız dikkati elinizden bırakmamalısınız.

18 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün yolculuklarda iptaller ve karışıklar gecikmelere ve işlerinizi zamanında yetiştirememenize neden olabilir. Paniğe ve öfkeye kapılmadan  hareket etmeyi başarırsanız gün sizin için zorlayıcı olmaktan çıkacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin desteği mutlu kılacak sizleri.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

18 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü eş ya da sevgilinizle iletişiminizin uyumu sayesinde iş hayatınızda yaşanan bir zorluğu birlikte aşarak zararları fırsata çevireceğinize işaret etmekte. Doğru yer doğru zaman ve doğru insanla yolunuzun kesiştiği için şükredecek karanlık günlerinizi tam anlamı iler ardınızda bırakma özgürlüğüne kavuşabileceksiniz.

18 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün iş ve eğitim hayatınızda ufak tefek zorluklar söz konusu olsa da azminiz sayesinde hepsinin üstesinden geleceksiniz. Finansal konularda çalışan ya da ortaklıklardan kaynaklı zararların telafi olması ile maddi kaygılarınızdan uzaklaşıp ertelediğiniz işlerinizi gündeme alabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise tek taraflı kararlar almamaya özen gösterin.

18 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü bugün alacak verecek konularında öfkenizin size yanlışlar yaptırabileceği konusunda uyarıcı enerjileri barındırmakta sakin kalmalı kendinizi zora sokmamalısınız. İş ilişkisinde bulunduğunuz kişiler sizi yanlış yönlendirebilir telafisi güç olaylar deneyimleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün tutkularınız duygularınız son derece yoğun olacaktır.

18 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü maddi konularda olumlu gelişmeler ile sevineceğinize işaret etmekte. Biriken borçlarınızı ödeyebilir geçmişten gelen sıkıntıları finansal sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Aile içinde ise fevri yaklaşımlar içinde olmamalı biraz anlayışlı davranmalısınız. Aksi halde sütten çıkmış ak kaşık halleriniz birilerinin sabrını taşırabilir ve üzüleceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

18 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün çalışanlarınızın birlikte ilerlediğiniz dostlarınızın istek ve taleplerine duyarsız kalmamalısınız. Üzülmek sonrasında pişman olmak istemiyorsanız şayet. Gün boyu bencilce yaklaşımlardan uzak durmalı size ihtiyacı olan kişilerin yanında yer aldığınızı ortaya koymalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi kıskandıracak yaklaşımlar içinde olmamaya özen gösterin.

18 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 Bugün geçmişte yapıp hata olduğunu kabul etmediğiniz şeylerin ne büyük hatalar olduğuna idrak edip gün boyu kendinizi yaptıklarınızı sorgulayıp gerçek doğruları bularak yanlışlarınızı alt edip ruhsal ve karakteristik anlamda yeni bir olgunluk içinde bulabilirsiniz kendinizi. Şimdi bu dönüştürücü enerjiyi yaşamınızın her safhasında kullanmak için harekete geçin kaybettiklerinize sızlanmayı bir yana bırakın ve halen elinizden bir şeyler gelirken bir an evvel yapmaya başlayın her konuda.

18 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün duygularınızla hareket etmenin iş ve ailevi konularda üzücü durumlara yol açabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Yanlış anlaşılabilir duygusallıkla kırıcı cümleler kurmak işleri zorlaştırıp ilişkilerinizin bozulmasına neden olacaktır.

18 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün maddi konularda şansınıza güvenip hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri. Riskler sizlere pahalıya patlayabilir maddi kayıplar hukuki sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda küçük şeylere büyük tepkiler vermemelisiniz.

18 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR