18 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları 


21 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları
21 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

18 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

18 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

18 Kasım 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün maddi konularda atacağınız imzalara dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Dalgınlıklar zararlı çıkacağınız durumlara neden olabilir. Ailevi konularda ise bugün haklıyı haksızı ayırt etmekte zorlanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise agresif tavırlar birlikte olduğunuz insanı incitmenize neden olabilir.

18 Kasım 2018 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün maddi konularda şanslı gelişmeler ile karşı karşıyasınız. Alacağınız önemli bir teklifle aynı anda birden fazla işi yaparak kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. Tereddüt etmeden harekete geçin ve kazanın bugünlerde kendinize yeteneklerinize güvenmeniz fazlası ile önem taşımakta. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmeler eş ya da sevgiliniz ile daha da yakınlaştıracak birbirinize sizleri.

18 Kasım 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün özel hayatınız ile ilgili sizi seven kişilerin uyarılarını dikkate almanız faydanıza olacaktır. Maddi manevi zorlu günleri henüz atlatmaya başlamışken sizi yoran bir ilişkinin gerçeğini görebilmeli bitirmeniz gereken bir ilişkinin yıpranan tarafı olmama cesaretini ortaya koyabilmelisiniz.

18 Kasım 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün duygularınız ile hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri. Zamanında vermediğiniz tepkilerin patlamasını bugün yaşamamaya bakmalısınız. Ani bitişler telafisi mümkün olmayan durumlara yol açabilir. İş hayatınızda ise bugün sürpriz teklifler alarak kazançlarınızı arttırma imkanı elde edebilirsiniz.

18 Kasım 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün iş ilişkisi içinde olduğunuz kişilere hemen güvenerek hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri. Sizi kendi menfaatleri için zor durumda bırakabilirler dikkatli olun ve her şeyi kabullenir tarzda hareket etmeyin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile duygusal bağınızın daha da güçleneceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşkın güzellikleri ertelediğiniz kararları almanızı sağlayıp mutluluk kapılarını aralatıcak sizlere.

18 Kasım 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün aşırı gurur iş hayatınızda zarar göreceğiniz kararlar almanıza neden olabilir dikkatli olun. Anlık kazanımlar uzun vadede kayıplar getirmesin sizlere. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin yakınları ile ilgili konularda fikir yürütmemeye dikkat etmelisiniz.

18 Kasım 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü güne alacağınız olumlu haberler ile başlayacağınıza işaret etmekte. Maddi manevi güzellikler yaşam kapınızı aralamaya başlarken dostu düşmandan ayırt etmeli kötü gününüzde yanınızda yer almayana iyi günde yer vermemelisiniz.

18 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün iş hayatınızda hakkınızı alabilmenin mutluluğunu yaşayabilir yapmayı düşündüğünüz girişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yakınlarının yaptığı konuşmaları önemseyerek hareket etmeniz yanlış kararlar almamanızı sağlayacak kadar değerlidir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

18 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün duygusal hayatınız ile ilgili arkadaşlarınız ile yapacağınız paylaşımlar yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz. Art niyetli kişiler huzurunuzu bozabilir. İş hayatınızda ise bir kaç aksilik sizi yıldırmamalı.

18 Kasım 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün maddi konularda beklediğinizin dışında yaşanan gecikmeler yüzünden zor durumda kalabilir. Hiç beklemediğiniz insanların tepkilerini alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise keskin kararlar almanız aynı şekilde karşılık görmenize neden olabilir.

18 Kasım 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün çalışma hayatınızda size zarar veren hainlerin ortaya çıkacağına işaret etmekte. Sakin olmalı ve doğru zamanı beklemeden hakkınızı aramak adına haksız düşecek davranışlar içinde olmamalısınız. Gün ola devran döne biraz sabır ve özel hayatınızda ki uyarıları dikkate almak faydanıza olacaktır.

18 Kasım 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün maddi konularda dolandırılabileceğiniz konusunda uyarıyor gökyüzü sizleri dikkatli davranın. Aile içinde yakınlarınızın birbirleri ile gireceği söz düellolarının içinde de yer almamalısınız. Özel yaşamınız bu durumdan fazlası ile zarar görebilir dikkatli davranın.

18 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR