18 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


18 mayıs 2018 günlük burç yorumları

18 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

18 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

18 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

 İlişkinizin sağlığı açısından, geleneksel öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda yarar var. Sevgilinizin size bağlılığı, hayatınızı keyifli hale sokmaya devam edecek. Kariyerinizle ilgili önümüzdeki günlerde fırsatlarınız olabilir. Değerlendirebilmek için dikkatinizi toplamaya ihtiyacınız var. Canınızı sıkan olaylardan bir süre uzaklaşmalı kendi aklınızı dinlemelisiniz.

18 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Aşk hayatınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi. Yoğun olduğunuz bugünlere sabretmelisiniz.

18 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgilinize karşı yabancı davranışlar sergilemeniz, ilişkiyi daha da karmaşık bir duruma getiriyor. Bugünleri, ilişkide son derece açık olma ve onarma anlamında çözümler üretme zamanı olarak değerlendirebilirsiniz. İş yerindeki olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.Kafanızı kurcalayan sorunları çözüme kavuşturmalısınız.

18 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kendinizi yeni bir aşka hazır hissediyorsunuz. Geçmişle bağınızı koparma isteğiniz gerçekleşiyor. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanabilir. Sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme var. Meslek yaşantınızda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Aşk hayatındaki pasif duruşunuz sizi geride bırakıyor.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

18 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Mantığınızdan çok duygularınızla hareket etmeniz özel hayatınızda sorunlar yaratıyor. Çevrenizdeki birtakım söylentilerin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kariyerinizle ilgili çalışmalarınızla olumlu gelişmeler var. Enerjinizi iş yerinde çalışarak kullanmanız sayesinde üstlerinizin takdirini alabilirsiniz.

18 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin. Detaycı ve titiz karakteriniz sizi başarıya götürebilir. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

18 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun. Anlayışlı davranmanız gereken bir gün.

18 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

 Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin. Tutkulu tavırlarınız yüzünden partneriniz tarafından abartılı algılanabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

18 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak. Part-time ya da uzaktan iş fırsatları karşınıza çıkabilir.

18 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Duygusal anlamda yeni girişimlerde bulunmak isteyebileceğiniz bir gün. Bu durum sevgilinize güven, sağduyu ve hareketlilik kazandıracak. Fakat dikkat edilmediği takdirde kıskançlık söz konusu olabilir. Yarım kalmış tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. İş hayatınızdaki aksaklıklar düzeninizi bozabilir.

18 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor. Dengesiz tavırlarınız etrafınızdaki insanların azalmasına neden olabilir.

18 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

 Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir. Üşengeçliğiniz yüzünden bazı fırsatları kaçırabilirsiniz.

18 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR