18 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları


20 temmuz 2018 günlük burç yorumları

18 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

18 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

18 Temmuz Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Herkesten gizlemiş olduğunuz bir aşk hikâyesini bugün yakın çevrenizdeki kişilerle paylaşabilir ve onlardan bu sevgi dolu haberle ilgili olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Rotanızı doğru yere ve kişiye çevirmenizdeki ustalık kendinizle gurur duyacağınız bir hale gelebilir.

18 Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugünlerde içinizdeki coşkuyu ve heyecanı dizginleyememe durumu sizleri farklı macera arayışlarına sürükleyebilir. Ancak ileriki günlerde başınıza türlü işler getirecek olan bu durumu bir an önce bitirmeniz ve sağlıklı bir ilişkiye başlamanız daha yerinde bir davranış olur.

18 Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sizi hiçbir eleştirinin ya da yaşamış olduğunuz zorlukların engellemesine izin vermeyin. Söylenenlere kulaklarınızı tıkayın her şeyin bir zamanı vardır. Sizin en büyük hazineniz olan yeteneklerinizin hakkını verme zamanı şimdi. Özel yaşamınızda ise sakinliğinizi korumanız gereken bir gündesiniz.

18 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

 Seyahatler ve yurtdışı bağlantılı projeler konusunda fazlasıyla yoğun bir gündem yaşanabilir. İletişimin bir hayli arttığı ve yetişmekte zorlandığınız durumlar söz konusu olduğunda kendinizi rahatlıkla ve cesaretle ifade edebilecek ve bu yönünüzle göz dolduruyor olacaksınız.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

18 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ailenizle aranızda geçmişte yaşamış olduğunuz bazı sorunsal durumların çözümünü gerçekleştirmek için artık zamanın geldiğini düşünüyorsanız harekete geçerek kendinizi affettirme yolunda mücadeleci davranmalısınız. Ancak burada egonuza yenik düşmemeniz gerekecektir.

18 Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sosyal çevrenizi genişletmek, yeni arkadaşlar edinmek için bazı kurslar ve eğitimler almak isteyebilirsiniz. Şimdiye kadar yapmış olduğunuz bazı seçimlerin de yanlış olduğunu görerek kendinize yeni bir yol belirleyebilirsiniz.

18 Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Geçmişten bu yana yaşamış olduğunuz bazı hatalarınızı teker teker irdeleyerek gözden geçirecek ve yaşamınızın bundan sonraki bölümü için neler yapmanız gerektiği konusunda ailenizle beraber hemfikir olabileceksiniz

18 Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Finansal konularınızla ilgili henüz tam bir karar verememişken kafanızı karıştırmak isteyenler olabilir. Net bir bilgi sağlama adına kendinize zaman tanıyarak ve her şeyin altını çizerek bilgi sahibi olmalı ve şu an için parlak fikirlerinizi hayata geçirmelisiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

18 Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Seyahatler ve iletişimlerin bir hayli zaman alacağı ve önceden girilmiş işlerde başarı sağlanacağı heyecanlı bir gün yaşayabilirsiniz. İşle ilgili konularda bugün direkt olmayı ve dolambaçsız yoldan konuşmayı tercih etmelisiniz.

18 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gelecekte bulunmak istediğiniz yer ve mevki ile ilgili hesaplamaları daha planlı yaparak ilerlemenin bir yolunu bulmalısınız. İlerlemeyi seçmezseniz işin sonu karamsarlığa gidebilir. Beklediğiniz romantik adımları ise bugün atabilirsiniz.

18 Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

İlişkilerde unutulmaz anların yaşanacağı bir gün olabilir. Ancak bazı kişilerin çarpıtma sözlerine karşı bir o kadar da sabır göstereceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. İletişimde hem negatif hem de pozitif anları yaşayabileceğiniz ve olayların tamamen bakış açınıza göre şekilleneceği bir gün.

18 Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün ailenizle ilgili bazı fikirsel çatışmalar sizleri gelecekle ile ilgili farklı düşüncelere sevk edebilir. Bazı şeylerin kendi istekleriniz doğrultusunda olmaması partnerinizi ters anlamınıza ve hemen tepki vermenize neden olabilir.

18 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR