19 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları


19 haziran 2018 günlük burç yorumları

19 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

19 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

19 Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Koç burcu hayaller ve gerçekler arasındaki ince çizginin farkında olmalısınız. Başka bir deyişle gerçekleşebilecekler ile gerçekleşemeyeceklerin sınırını anlamanız gerekiyor. Her şeyi istediğiniz için yapamazsınız. Bir uçurumdan atlayıp hiç yara almamanız mümkün değil. Planlarınızı revize etmenizi tavsiye ederim.
19 Haziran 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Kendi kendinizi manevi anlamda fazla yoruyorsunuz. Kafanızın karışık olduğu, yapmak isteyip de bazı engellerden dolayı yapamadığınız konular var. Ancak bu kadar aceleci davranmamalısınız. Bir sıralamanız olmalı. Maddi anlamda inanılmaz rahatlayacaksınız. Haftanın genelinde maddi anlamda çok şanslısınız.
19 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Aksiyon almak istiyorsunuz ama aksiyonlarınız maalesef ya yetersiz ya da kimseyi kırmayasınız diye çok kendi içinizde. Sesli olarak dile getirmelisiniz. Disiplini bozan bir şeyler veya birileri varsa belki de artık sessiz kalmak yeterli gelmiyordur. Atılgan olmalı, yeni birliktelikler ve anlaşmalar için kollarınızı sıvamalısınız.
19 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kariyer hayatınız konusunda fazla atılgan davranıyor olabilirsiniz. Şanslı olduğunuz, güzel gelişmeler deneyimleyebileceğiniz bir dönem olmasına rağmen aceleci tavrınız bazı konularda sıkıntı yaşamanıza sebep olabilir. Daha sakin, daha tutarlı ilerlemeyi tercih etmelisiniz. İsteklerinizi dile getirirken de heyecanlı olun ama talepkâr olmayın.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

19 Haziran 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bir anda “oldu bitti” ye getirmemelisiniz. Konu her ne olursa olsun, heyecanınızı kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Ani çıkışlar ve sonrasında boynunuzu büke büke geri dönmeleriniz. Haftanın ilk günü sizi oldukça zorlayabilir. Sürekli baskı altında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bir de tatili, eğlenceyi çok seviyorsunuz tabii kopmanız zor oluyor.

19 Haziran 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Haftaya çok zorlu bir başlangıç yapıyorsunuz. Bazen sizin böyle melankolik takıldığınız dönemler oluyor. Sanki dünyalar başınıza yıkılmış gibi davranabiliyorsunuz. Evet hayatınızda ani gelişmeler, belki beklenmeyen durumlar söz konusu olmuş olabilir. Yine de ayağa kalkıp yola devam etmelisiniz. Hepimiz gibi…

19 Haziran 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu ikili ilişkilerinizde, özellikle partnerlik ilişkilerinizde dengeyi kuramadınız gitti. Sürekli bir çekişme halindesiniz. İpin bir ucu partnerinizde diğer ucu sizde. Eğer bu kadar değişken bir zamandaysanız belki de biraz ara vermelisiniz. Eğitimlerde ve seyahatlerde artış söz konusu olacaktır. Daha yeni döndünüz tatilden ama yenisi planlamakta da gecikmiyorsunuz.

19 Haziran 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Günlük gelişmeleri, hayatınızın genel rutinlerini takip etmekte zorlanabilirsiniz. Her anlamda akışkan, dinamik, kolayca değişebilen bir gün olacaktır. Tüm bu akışta doğruyu yanlıştan, çürükleri sağlamlardan ayırmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda sınırları korumakta zorlanıyor olabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

19 Haziran 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Yay burçları ani bitişlere ve başlangıçlara şahitlik edebilirler. Evli Yay burçları ise harika zamanlar geçiriyorlar. Eşiniz ile olan iletişiminiz ve bağınız güçlenmiş durumda. Birlikte daha güçlü hissediyorsunuz. Bekar Yay burçları ise bir an önce dünya evine girmek üzere dürtüler hissedebilirler. Fakat Yayların taktıkları pembe gözlüklere dikkat etmeleri gerekiyor.
19 Haziran 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Ailevi konularda veya evinizle ilgili konularda ani değişimler yapmak istiyor olabilirsiniz. Belki sabrınızın kalmadığını, belki kısıtlandığınızı hissediyor da olabilirsiniz. Oğlak burçlarının hafta boyunca sağlıklarına özen göstermeleri gerekiyor. Yemeklerinizi güvendiğiniz yerlerde yemeye çalışın.
19 Haziran 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Her türlü acıyı çektikten sonra belki de bugün patlama noktasındasınız. Hiddetinizin ve şiddetinizin çevrenizde korku yaratacağı bir gün olabilir. Aşk hayatınızdaki değişime, üstelik de asla engel olamayacağınız bir değişime hazır olun.

19 Haziran 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Maddi anlamda olabilecek pozitif veya negatif gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Pozitifi bekliyorsanız sorun yok. Ancak negatife eğilimlenme varsa elinizdeki rakamı korumaya çalışmalısınız. Birikimlerinize el sürmemeye çalışın. Bugün güvendiğiniz dağlara karlar yağabilir.

19 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR