19 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları


19 Kasım burç yorumları belli oldu!

19 Kasım günlük burç yorumu belli oldu. İşte 19 Kasım 2017 günlük burç yorumları

19 Kasım Koç Burcu Yorumu

Bugün Pazar, tam bir aile günü! Ailenizin sizin için ve sizin de onlar için ne kadar değerli olduğunuzu anlayacağınız bir gün olacak. Hayatta karşınıza çıkan zorluklar karşısında ailenizin göstermiş olduğu manevi desteğin önemini anlayacaksınız. 

19 Kasım Boğa Burcu Yorumu 

Hayatta çok fazla detaylara boğuluyorsunuz, haliyle bu da enerjinize yansıyor. Bu aralar gerginlikler yaşayabilirsiniz, problemlerle karşılaşabilirsiniz. Yapmanız gereken hazırlıklı olmak, çözüm odaklı hareket etmek ve tabii ki sakinliğinizi koruyarak sabırlı olmak.

19 Kasım İkizler Burcu Yorumu 

Aşk, bugün sizi epey meşgul edebilir. Kendinizle zaman geçirmeyeli uzun zaman oldu, yalnızlığı özlediniz. Bugün kendinize yönelin, enerjinizi toplayın ve olumsuzlukları üzerinizden atın. Eğer ki zihniniz duru olursa çevrenizdekilere de yansıyacak ve onları mutlu edeceksiniz.

19 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

Zihninizde bir süredir yer alan düşünceler sizi çok yormaya başladı, bunu her geçen gün daha da fark ettiniz. Hayata bakış açınız olarak yarım kalmış şeylerden pek hoşnut duymuyorsunuz. Endişe etmeyin, bu aralar bunların çoğunu çözeceksiniz. 

19 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Çevrenizde yakın hissettiğiniz dostlarınızla bugün zaman geçirin, pozitif olun. Hayatınız üzerinde tahakküm kurmaya çalışanları ise çevrenizde tutmaktan kaçının. 

19 Kasım Başak Burcu Yorumu

Hayatta karşılaştığınız problemlerle ilgili uzun uzun düşünüyorsunuz. Ve haliyle bu da sizi yıpratıyor, herkese her şeye karşı yaşama sevincinizi düşürüyor. Belki de küçük bir tatil yapmanın tam sırası! Ne dersiniz?

19 Kasım Terazi Burcu Yorumu

Sağlık hakkında önemsemediğiniz, ertelediğiniz bazı detaylar var. Küçük gibi görünse de bir zaman sonra çok önemli olur. Ertlemeyin, sağlığın kıymetini hastalanmadan önce anlamaya özen gösterin.

19 Kasım Akrep Burcu Yorumu

Gerçeklikle bağınız bu aralar epey bi kopup geliyor. Bugün biraz kabuğunuza çekilip düşünün, istediğiniz şeyler neler, bunlara odaklanın. Eğer bir ilişkiniz yoksa yelken açmak için muhteşem bir gün olabilir. 

19 Kasım Yay Burcu Yorumu

Hayatınızda çok önemli bir yere sahip o kişiden biraz uzak kalmanız muhtemel. Hayat bu, ayrılıkları da var, kavuşmaları da. Her şeyin en sonunda güzel olacağını unutmayın, bu ayırlıkların sizi üzmesine izin vermeyin. Onun değerini bir kez daha anlayacaksınız.

19 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

Samimiyetten uzak insanlara dikkat edin, çevrenizde pek bulundurmayın. Arkadaşlarınızı iyi seçmenizde fayda var, dost gibi görünen insanların size zarar verme potansiyeli bulunuyor. Çevrenizdeki herkesi kendiniz gibi düşünmeyin ve bu şekilde hareket etmeyin.

19 Kasım Kova Burcu Yorumu

Aile içinde bir takım kararlar alınabilir, sizin de etkin olmanız gerekebilir bu hususta. Enerjiniz epey yüksek ama bazı fevri davranışlarız da yok değil. Ama merak etmeyin, bu çevrenizde uyumsuz biri olduğunuzu göstermiyor. Herkes sizi çok iyi tanıyor ve özünüzü iyi biliyor. 

19 Kasım Balık Burcu Yorumu

Bu aralar içine sıkıştığınız döngüden kurtulmanın zamanı geldi de geçiyor. Çok yıprandınız, insanların gerçek yüzünü görmekten çok yoruldunuz ve herkesten, her şeyden biraz uzaklaştınız. Kendinizle kalmanız güzel ama nereye kadar? Biraz sosyalleşmek iyi gelecek ama dikkatli olun, gözlerinizi dört açın ve kimsenin size zarar vermesine izin vermeyin.

19 Kasım 2017 günlük burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı