19 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları


19 mart 2018 günlük burç yorumları

19 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

19 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

19 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Ay’ın konumu dikkatinizin ailevi konulara odaklanmasına neden olabilir ama aynı zamanda kariyerinizde sağlam adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. Önemli girişimlerinizi öğleden önce yapmaya çalışın zira Ay öğleden sonra boşlukta yani etkisiz olacağından işler istediğiniz hızda ilerlemeyebilir.
19 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hızlı tempolu bir gün geçirebilirsiniz ancak öğleden sonra verimli olamayabilirsiniz. Telefon trafiğiniz yoğun olabilir,
sürekli yolda olabilirsiniz, toplantı ve görüşmelere katılabilirsiniz. Duygusal ilişkinizde hiç olmadığınız kadar gerçekçi olabilir ve uzun vadeli düşünebilirsiniz. Beraber ortak bir hedef için planlar yapabilirsiniz.

19 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Evle ilgili planlarınızın maddi yönünü çözmek için en uygun koşulları bulabilirsiniz ancak önemli adımlarınızı en geç öğlene kadar atmaya çalışın zira öğleden sonra başlayan işler yarım kalabilir. Ev ve anne babanızla ilgili artan sorumluluklarınıza maddi kaynakla destek bulabilirsiniz. Kariyerinizde ise heyecanlı ama istikrarsız bir gün olabilir.

19 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Burcunuzdaki Ay sizi ön plana çıkaracak ve Uranüs ile etkileşimi kalıpların dışına çıkıp büyük düşünmeniz için sizi teşvik
edecek ancak öğleden sonra işleriniz sürüncemede kalabilir ve ilerlemeyebilir. Eşiniz, iş ortağınız veya uzun süredir beraber olduğunuz kişiyle olan ilişkiniz karamsar düşünce ve endişelerden uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

19 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bu akşam Ay burcunuza geçene kadar kabuğunuzda saklanmak ve dış dünyadan izole olmak isteyebilirsiniz. Kendi başınıza kaldığınızda daha huzurlu olabilir ve verimli çalışabilirsiniz. Aylık gelirinizle ilgili istikrarlı ve olumlu etkiler var. Günlük iş ve projeleriniz ya da bazı müşterileriniz kazancınızın yavaş ama sağlam bir şekilde artmasında önemli bir rol oynayacak.

19 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Ay’ın konumu kalabalık gruplar içerisinde yer almanız ve arkadaşlarınıza zaman ayırmanız için sizi motive ediyor. Öğleden sonra Ay boşlukta iken partnerinizin sürprizlerine ve sizi harekete geçirmesine hazır olun. Ancak duygusal ilişkinizde bazı konuları saplantı haline getirebilirsiniz.

19 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sorumluluklarınız ön planda ve başkalarının beklentilerine öncelik vermeniz gerekiyor. İşlerinizi öğlene kadar
halletmeye bakın zira öğleden sonra verimsiz bir ortam var ve konular sürüncemede kalabilir. Öğlene kadar yeni girişimlerde bulunun ancak öğleden sonra elinizdeki eski işlere konsantre olun.

19 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün yaratıcılığınız yüksek olabilir ve sıra dışı çözümlerle çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Duygusal ilişkinizde heyecanlı
ama çok istikrarlı olmayan bir gidişat içerisinde olabilirsiniz. Dernek, klüp gibi topluluklar ve arkadaşlar kısa seyahatlerde, anlaşmalarda ve iletişim kökenli projelerde başarılı olmanıza katkıda bulunacaklar.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

19 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Ortak maddi konular gün boyu sizi meşgul edebilir ancak Ay öğleden sonra etkisiz olacağından yeni girişimlerinizi öğleye kadar halletmenizde fayda var, daha sonra işler sürüncemede kalabilir. Kariyerinizde artan sorumlulukların karşılığını fazla beklemeden alabilirsiniz, aylık gelirinizi artırabileceğiniz bir dönemdesiniz.

19 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Ay partnerlik evinizde olduğundan işbirliklerinin yarar getireceği bir gündesiniz. Partneriniz geleneksel kalıpların dışına
çıkıp farklı düşünebilmeniz için sizi motive edecek. Diğer yanda eve ait konulara odaklanabilir ve belirli bir konuda aşırı derecede ısrarcı olabilirsiniz.

19 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gün boyu günlük işler ve detaylar sizi meşgul edecek. Kendinize ait bir gün değil, başkalarının beklentilerine öncelik
vereceksiniz. Öğleden sonra yeni işlere başlamak yerine eski işlerdeki hataları bulmaya çalışır ve düzeltmeler yaparsanız çok daha hızlı yol alabilirsiniz. Ortak maddi konularda perde arkasından destek alabilirsiniz.

19 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Ay’ın konumu yaratıcılığınızı tetikliyor ve kendinizi ifade etme arzunuzu artırıyor. Öğleden sonra kendinizi en özgün
biçimde ortaya koyabilir ve farklı olduğunuzu gösterebilirsiniz ancak Ay etkisiz olduğundan eski konularla ilgilenirseniz konular istediğiniz yönde gelişebilir.​

19 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR