19 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


19 mayıs 2018 günlük burç yorumları

19 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

19 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

19 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.

19 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hiçbir sorundan etkilenmeyecek bir aşk istiyorsunuz. Biraz fazla kolayca kabullendiğiniz uyumsuzluklar sizi şimdilik fazla rahatsız etmiyor, ama bir süre sonra sıkılmanız mümkün. Kariyerinizle alakalı bazı adımlar atabilirsiniz. Ancak risk almaya yatkınlığınızdan dolayı ince düşünmeniz gerekiyor. Problemlerinizi çözmek için atak davranmalısınız.

19 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İlişkiniz üzerinde biraz düşünmeli ve yanlışlardan ders almalısınız. Aşkınızla ilgili ciddi kararlar vermek için olumlu bir dönem. Yaptığınız işler beğeniliyor ve işlerinizi faydalı noktalar koyarak bitiriyorsunuz, içine çekildiğiniz kabuktan başınızı çıkartırsanız işinizde mükemmel başarılar sizi bekliyor.Kafanızı karıştıran seçenekler arasında kalabilirsiniz.

19 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Ailenizden biriyle bir konuşma yapabilir, konuşma doğrultusunda hareket edebilirsiniz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

19 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

 Yaşadığınız ilişkinin karşılıklı bir rekabet savaşı haline dönüştüğünü göreceksiniz. Dengenizdeki ölçüsüzlüğü gidermeye çalışın. Olayların çözümünde içinizdeki gölgelerle karşılaşacaksınız. Mesleki faaliyetlerde sizi yeni tedbirlere zorlayacak bir rekabet söz konusu. Özgüveniniz mevki sahibi olmanızı sağlayacak bir etken olabilir.

19 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgilinizle bir iletişim sorunu yaşadığınızı kabul edin. İlişkinizi düzeltmek için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerçekçi nedenlere bağlamalısınız. İnsanları olduğu gibi kabul edin, tasalarınız ve hayal kırıklıklarınız ortadan kalkacak, ya da azalacaktır. İletişim sorunları sinirlerinizi gerebilir.

19 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak. Anlayışsız davranmamalısınız.

19 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız. Melankolik ruh haliniz sizi hüzüne sürüklüyor.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

19 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Partnerinizin size olan kırgınlığı hala devam ediyor. Yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok gibi. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı. İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Fakat çok istekli gitmeyeceksiniz. Özgürlükçü ruhunuz ilişkinizi zedeliyor olabilir.

19 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor. Hayat enerjinizi yüksek tutmalı, olaylara pozitif yaklaşmalısınız.

19 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz. Sessizliğinizi bozacağınız bir olay yaşayabilirsiniz, sakin olmalısınız.

19 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor. Ön sezileriniz sayesinde zarar görmeyeceksiniz.

19 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR