19 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları


5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

19 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir. 

19 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

19 Mayıs 2019 Koç Burcu Yorumları ( 11 Nisan- 20 Nisan)

Keyifli bir insan mısınız? Hayata dair neler yapıyorsunuz? Umudunuzu ve huzurunuzu yakından takip ederseniz, kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Profesyonel bir hayat arayışı içindeyseniz, işlerinizi de en iyi şekilde yapabilirsiniz. Hızlı ve profesyonel bir dilde ön plana çıkarılan koç burcunun, bu süreçler dahilinde yenilenmesi, hayata dair dik duruşunuzu da ön plana çıkaracaktır. 19 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için bu şekilde ilerliyor.

19 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, Güneş Boğa’da, Uranüs Boğa’da. Sabırlarınız sınanabilir bu hafta. Sabrederken, tevekküllü olmayı deneyimleyin. İş hayatınızda oldukça parlak bi dönemdesiniz. Aşk hayatınızda karar vermek için çok erken. Haftalık ilk günlerinde insanların sizin hakkınızda konuştuklarınızı duyarak, sabrım sınanıyor, bu insanlar benden ne istiyor diyebilirsiniz. Pazar gününden başlamış olabilir bu durum. Benim hakkında neden bu kadar çok konuşuyorsunuz? diye düşünüyorsunuz. Herkes herkesin hakkında konuşabilir, sabrınız sınanacak. Duyduğunuz hiç bir şeyin tesirinde kalmayın, isteyen istediği iftirayı atsın, arkanıza yaslanın izleyin. 19 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için bu şekilde ilerliyor.

19 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 214 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, iş yerinde gelişime açık bir gündesiniz. İlişkiniz sizi ara sıra çıkmaza sokuyor, önleminizi alın. Yeni tanıdığınız kişilere bağlanmayın, hızlı karar vermeyin. Direkt hayatınızın merkezine almayın. İlişkilerde tanımaya şans verin, hayatımın adamı, hayatımın kadını demeyin. 19 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için bu şekilde ilerliyor.

 

19 Mayıs 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler,duygusal dünyanızdaki sallantılar devam ediyor. Aşk hayatınızda değil, sosyal hayatınızda. Arkadaşlarınız bakış açılarına göre, çok samimi olduğunuz arkadaşınız birden soğuk davranabilir. Mesafe koyan kişiye neden mesafe koydun demeyin. Bu hafta hiç bir olayın, hiç bir konunun üzerinde durmayın. Hayatınızdaki olumsuzluklar sizi hep güçlendirdi, bu hafta tedbirli, duyarlı, sakin olursanız Size eşleriniz, arkadaşlarınız tarafından tavır hissediyorsanız, saygıyla karşılayın. Araştırma yapmayın ki mutlu olun. Tavır alan hiç kimseyi sorgulamayın. 19 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için bu şekilde ilerliyor.

19 Mayıs 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, aşk hayatınızdaki bunalımlardan çıkmak zor olacak. Yaşamam gerekeni yaşadım, hakkım yendiyse yendim diye düşünürseniz kazancınız olacak. Çok yoğun duygusal, düşünceler içinde olmayın. Aşk hayatınızda bunalımlı durumlardan alının. 19 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için bu şekilde ilerliyor.

19 Mayıs 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başaklar, başkasının benim için söylediği hiç önemli değil diyeceksiniz. Bu günden itibaren sıkıntılarınız artacak. Göremediğini görecek, görmezden geldiğinizi görmek zorunda kalacaksınız. Gerçeği erken görmek en güzelidir. Kimseye güvenmek zorunda değilsin.

19 Mayıs 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Teraziler, küskün tavırlarınız aşk hayatınızı zedeyebilir. Kaprisler yapmayın, küskünlükler çıkarmayın. Kendinize düşmanlık etmeyin. İş yaşamlarında bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın bazı hallerinden rahatsız olabilirsiniz. Saygın duruşunuz birden ortamda dedikoducu biri gibi olabilirsiniz. Özellikle yeni kararlar, yeni gelişmeler için sakince düşünün. Hiç bir şey için aceleci olmayın.

19 Mayıs 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrepler,Dolunay Akrep burcunda doğuyor. Çok dikkatli olun bu hafta, aşk hayatınızda mutlu olmak istiyorsanız duygularınızı gizlemeyin.

19 Mayıs 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yaylar, bu hafta iyi para kazanacaksınız, iyi imkanlar elde edeceksiniz. Biraz tutumlu olmaya, plansız programsız olmamaya özen gösterin. İşinizde beklentiyi yüksek tutmayın. Yaşam enerjiniz düşmesin.Kalbiniz boşsa, ye birile tanışırsanız ilk adımı atmaktan çekinmeyin. Karşınızdaki belli etmiyor olabilir, ilk adımı atmaktan çekinmeyin. Karşınızdakinnden etkliendiğinizi belli edin. Bu hafta aşk ve ilişkilerde önemli gelişmeler yaşayacaksınız.

 

19 Mayıs 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 2 Şubat)

Sevgili Oğlaklar, pazartesi akşamı evli olanlar eşlerinizden görmek isteyip göremediklerinizi yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde partnerinizin size bir sürprizi var. Ailevi konular her hususta gündeme çıkacak. Uzun süredir yapmayı planlayıp, yapamadıklarınızı yapacaksınız. Sizin istediğinizi eşiniz istemiyorsa karşılıklı aynı düşünceye sahip olacaksınız. Ev ve aile konularında hızlı gelişmeler gündem konusu. Karşılıklı birbirinizi anlayan karı kocalar olacaksınız.

19 Mayıs 2019 Kova Burcu Yorumları ( 23 Ocak- 11 Nisan)

Sevgili Kovalar, bu hafta kendinize yeniden önem vermeye başlayacağınız bir dönemdesiniz. Aşk hayatınız riske girebilir aman dikkat. Evli olanlar eşinize karşı çok fazla şikayetli tavırlar sergilemeyin. Ona karşı daha sakin, ılımlı olmaya özen gösterin. Çünkü ilişkinizi çıkmaza sokabilirsiniz. İlişkinizin geleceğini karartmamak için ılımlı davranın, şikayetçi olmayın.

 

19 Mayıs 2019 Balık Burcu Yorumları (11 Nisan – 11 Nisan)

Sevgili Balıklar, eşinize verdiğiniz değerin karşılığını göremiyorsanız, duygusal olarak hassas bir hafta yaşamanıza neden olabilir. İlişkinize zaman verin hemen umutsuzluğa kapılmayın. Sorgulamanızın arttığı bir hafta. Belki partnerinizi çok şımarttınız, sırf onu mutlu ederek mutlu olmaya çalıştınız. Bu sorguları sosyal ilişkilerinizde de sorgulayacaksınız.

 

Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR