2 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları 


9 ağustos 2018 günlük burç yorumları

2 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

2 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

2 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz. Veya eski arkadaşlar, unutulmuş sevgili ile ilgili haberler kafanızı karıştırabilir. Ayrıca farklı çevreler, ilginç kişiler ve alıştığınızdan daha farklı yaşayan ve davranan kişiler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Aynı zamanda duygu ve düşüncelerinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Bu arada görüşmek istediğiniz kişiler ile aranızda iletişim sorunları olabilir.

2 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. Güçlü ve etkileyici kişilere aşık olabilirsiniz ve yoğun duygular içine girebilirsiniz. Üzerinizde baskı duygusu yaratan durum aynı zamanda geliştirici olacak ve isteklerinizi belirleyeceksiniz. Sonra da isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Bu arada bazı alışkanlıklarınızı değiştirebilir, kendinizi yenilemek için harekete geçebilirsiniz.

2 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Duygularınız dalgalansa bile bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Özellikle çevre gezilerine çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Daha önce gitmediğiniz yerlere gidebilir, farklı ortamlara girebilir ve yeni tanıştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Daha iyimser ve anlayışlı olduğunuzu hissedeceksiniz.

2 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilir, aile bireyleri ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Seyahatler, hareketli ortamlar ve arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar sizi heyecanlandıracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

2 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Jüpiter üzerinizde parlıyor. Jüpiter_in büyüteç etkisi bolluk ve bereket verir lakin Jüpiter her şeyi büyütür. Yani böyle bir dönemde her ne var ise, her şeyi büyütme özelliği açığa çıkar. Üstelik şu sıralar Mars Akrep burcuna geçiş yaptığı için Jüpiter ile sert etkileşim içinde bulunuyor ve bu kez beklentileri büyütüyor. Beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar karşısında derinleşebilir ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz ve şimdiye kadar görmediğiniz detayları görebilirsiniz.

2 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırmış olabilir fakat bilinçaltının derinlerinden güzel zamanları hatırlayabilir ve sevdikleriniz ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Tutkulu ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilir ve siz de etkilenmiş olabilirsiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve ideallerinizin değiştiğini hissediyorsunuz. Anneniz ile aranızdaki ilişkiler değişebilir ve daha anlayışlı davranabilirsiniz. Veya annenizin değiştiğini düşünebilirsiniz.

2 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Uzun zamandır görüşmediğiniz, ihmal ettiğiniz veya unuttuğunuz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada duyduğunuz haberler kafanızı karıştırabilir fakat bunları fazla önemsemeyeceksiniz. Alacağınız davetlere isteksiz gidebilirsiniz fakat daha sonra karşılaştığınız kişiler ve olaylar keyfinizi yerine getirecek ve halinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız yabancılar dikkatinizi çekebilir ve onların davranışlarını inceleyebilirsiniz.

2 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Eviniz ile ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İş yeriniz veya işiniz ile ilgili değişiklikler olabilir ve önce canınız sıkılsa bile aynı zamanda başka fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Seyahatler, çeşitli organizasyonlar ve arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız programlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınızın olduğu bir dönemdesiniz ve sabırlı davranmayı başarabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

2 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Anneniz ile ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Kardeşiniz, çocuklar ve arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimler yoğun olabilir ve duygularınız gün içinde dalgalanabilir. Ancak olaylara iyimser açıdan bakmaya başladığınız bir dönemdesiniz ve sorunların üzerinde durmayacaksınız.

2 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi uygulamak için çeşitli araştırmalar içine girebilirsiniz. Zihinsel faaliyetiniz bugün çok hareketli olacak ve eski arkadaşlarınızdan duyacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak. Bugün bitkileriniz, hayvanlarınız veya bitkisel tedavi yöntemleri ile ilgilenebilirsiniz ve bahçe işleri sizi rahatlatacak. Ayrıca evinizin içinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz ve bu sırada düşüncelerinizi de düzenlemeyi başarabilirsiniz.

2 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Büyükleriniz ile ilgilenmeniz gerekebilir ve aynı zamanda içinizden yükselen kuvvetli duygular ile başa çıkmanız gerekebilir. İtiraz ettiğiniz her ne var ise, gözden geçireceksiniz. Bu arada fazla derinleşmeyin ve ayrıntıların içine dalmayın. Çünkü bazı detaylar dikkatinizi çekebilir ve şimdiye kadar önemsemediğiniz veya küçümsediğiniz konular sizin için önemli olabilir. Aslında küçük detayları görmeniz çok iyi fakat takılı kalmak pek iyi bir durum değil.

2 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Ayrıca duyduğunuz haberler, izlediğiniz film veya kitaplarda karşılaştığınız fikirler geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatabilir ve sizi araştırmalar yapmak için kuvvetli arzular duymanıza neden olabilir. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Arkadaşlarınızdan alacağınız davetler sizi heyecanlandırabilir. Ayrıca keyifli organizasyonlara katılabilir, projelerinizi ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz.

2 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR