2 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


24 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları
24 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

2 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

2 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

2 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Var olan hukuki süreçlerinizle alakalı pozitif sonuçlar elde edebilirsiniz. Bazı konular sonunda tatlıya bağlanabilir. Toplum önündeki imajınız beklenmedik bir şekilde değişebilir. Kendinizi daha güçlü ve kararlı hissediyorsunuz. Hayallerinize ulaşmak için doğru zamanlar. Mucizelere inanabilirsiniz.

 

2 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Pazar günü yapabileceğiniz en güzel şey dinlenmek. Kendinize iyi gelecek her türlü meditatif konu ile uğraşabilirsiniz. Belki kendinize bir spa seansı ayarlarsınız. Olabildiğince koşuşturmadan ve hareketten uzak durun. Bir gün rutinlerinizi aksatsanız dünyalar değişmez.

2 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kafanız karışmış olabilir. Duygusal değişkenliğiniz sadece çevrenizi değil sizleri de zorlayacaktır. Gelecekle ilgili kurduğunuz hayaller konusunda bir şans yakalayacaksınız. Özellikle çocuklarınızla ilgili kurduğunuz hayaller bir anda gerçek olabilir. Evlilikler ön planda. Dikkatli olmak gerekiyor.

2 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

İş hayatınız, günlük rutinlerinizle ilgili problemler yaşamış olabilirsiniz. Şansınız dönüyor. Ne kadar kısa zamanda ne kadar büyük mutluluklar yaşayacağınıza inanamayacaksınız. Büyümeniz gerekiyordu ve bazı konularda ders almanız gerekiyordu. Evren de itina ile size yardım etti. Şimdi ödülleri toplama zamanı.

2 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ortada gözükme, takdir edilme ve sizden bahsedilmesi ihtiyacınız artabilir. Bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz ve bunun karşılığında takdir edilmek sizin de hakkınız. Evinizle ilgili bazı rahatlamalar yaşayacaksınız. Mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Bazı Aslan burçları çok büyük değişiklikler yapabilirler.

2 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Hayallerinizi çok yönlü bir hale getirmeye başladınız. Artık sabit hareket etmek yerine ihtimallere de önem veriyorsunuz. Eşinizden, iş ortağınızdan veya uzun süreli beraberliklerinizden destek görebilirsiniz. Size duygusal anlamda yardımcı olabilirler.

2 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi anlamda fazla şansınıza güvenmeyin. Gün boyu karışık etkiler söz konusu. Sosyalleşmek veya birikmiş basit işleri toparlayıp dinlenmek size iyi gelecektir. Ani ve ciddi kararlar almayın. Evli Terazi burçlarının özellikle bu konuda biraz daha dikkatli olmaları gerekiyor.

2 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Akrep burcu ikili ilişkilerde zorlayıcı bir gün olabilir. Özellikle romantik anlamdaki ilişkiniz konusunda düşüncelerinizin ve duygularınızın sürekli değiştiğini fark edebilirsiniz. Maddi gücünüzü yeniden kazanma zamanınız geldi. Bunun için günlük hayatınızdaki rutinlerde bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.

2 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Hareketli bir Pazar. Yerinizde durmak istemiyorsunuz. Keyif alacağınız aktiviteler ve organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz. Kendi kararlarınız ile ilişkinizi sonlandırabilir veya bir hobinize son verebilirsiniz. İkili ilişkiler, arkadaş ilişkilerinde sınırlarınızı korumayı başaramadığınız zamanlar söz konusu olacaktır.

2 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Keyifli ve eğlenceli bir gün. Dışarıda zaman geçirip, beraber olmaktan keyif alacağınız arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Sosyalleşmek için uygun zamanlar. Zaten yeterince çalışıyorsunuz ve iş hayatınız sizi yeterince yoruyor. Hafta içi arkadaşlarınızla görüşmeniz pek mümkün olmuyor. Günü değerlendirin. Yine işlere kendinizi kaptırmayın.

2 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Evi işe, işi eve çevirmiş olabilirsiniz. Geleceğe dair hayalleriniz giderek artıyor. Maddi anlamdaki problemlerinize fazla takılmayın. Bir şekilde hesaplarınızı toplamayı başarıyorsunuz. Değeriniz konusunda daha realist olursanız, maddi problemlerinizi en kısa sürede çözümleme fırsatınız olacaktır.

2 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burçları evlerindeki hayatlarına son veriyor ve kendilerini dışarlara atıyorlar. Yeni yıl ve çevresinde oldukça sosyal olduğunuz, kendinizi göstermek istediğiniz, yeniden güç kazanmak istediğiniz zamanlar sizleri bekliyor. Yurt dışı yolculukları gündeminize gelecektir.

2 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR