2 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları


2 ekim 2018 günlük burç yorumları

2 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

2 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

2 Ekim 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Ortaya çıkmış olan ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Fakat içinizden yükselen arzular ile karşılaştığınız olaylar farklı olabilir. Aslında şansınızı fazla sorgulamasanız iyi olacak. Daha önce dikkatinizi çekmeyen detaylar ile çok fazla ilgilenebilirsiniz ve bu arada fırsatları kaçırabilirsiniz. Daha önce saygı duyduğunuz kişiler ve olaylara farklı açılardan baktığınız bir dönemdesiniz. Sizi destekleyen kişileri küstürmeyin ve dikkatinizi yapmak istediğiniz her ne var ise ona odaklayın.

2 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız olaylar sizi derinden etkilemiş olabilir. Ayrıca karşılaştığınız bazı etkileyici kişiler duygularınızı tamamen değiştirebilir. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. İsteklerinizi ve duygularınızı ortaya koymanız pek kolay olmayacak. Fakat yeni stratejiler yapabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ancak, gücünüzü ortaya koymak için kullandığınız yöntemler rahatsız edici olabilir. Aynı zamanda bu durum size de yansıyabilir. Olayları ve kişileri fazla zorlamayın… Tabii kendinizi de… Sezgileriniz ve hayal gücünüz yükseliyor. Akıl yerine sezgilerinize güvenirseniz, kazanacaksınız.

2 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Duygularınızın harekete geçtiği bir dönemdesiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar kendinize olan güveni arttıracak ve içinizden yükselen arzuların peşinden gideceksiniz. Yapmak, gerçekleştirmek ve istek oluşturmak için günün ilk saatleri çok uygun. Kendinizi daha özgür ve farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Değişiklikler sizi fazla rahatsız etmeyecek ve değişen olayların içinde siz de değişiyor olduğunuzu anlayacaksınız. Teknolojinin sunduğu yeniliklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca erkek akraba ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz.

2 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir fakat isteğinizi gerçekleştirmek için biraz sabırlı olmanız gerekiyor ve olaylar tarzınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Aceleci davranmayın ve olayların gelişmesini bekleyin. Öfkeli ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Seyahate çıkmak ve bulunduğunuz ortamı değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Aslında isteklerinizi gerçekleştirecek gücünüz var. Fakat moralinizi yükseltmeniz gerekiyor. Karar vermek için acele etmeyin.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

2 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve aniden gelişen olayları bir kez daha gözden geçireceksiniz. Sürprizlerin değiştirici etkisi ile siz de kendinizi değiştirmeyi başarabilirseniz, yeni atılımlar yapabilirsiniz. Ancak güçlü ve etkileyici kişiler ile güç mücadelesine girmeyin. Aslında gelişen olaylar size ilham verecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni stratejiler yapacaksınız. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Kariyer planları yapabilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız.

2 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

İlginç gelişmeler dönemindesiniz ve günün ilk saatlerinde karşılaşacağınız olaylar sizi harekete geçirecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Hayatınızdaki erkeklerin desteğini alacaksınız. Babanız, erkek kardeşiniz, erkek çocuğunuz, erkek akraba ve arkadaşlar, kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak. Hareket halinde olmak ve yeni atılımlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Bazı olayların değiştirici etkisi ile tarzınız ve hayata bakış açınız değişebilir. Ve kendinizi yenilemeyi başarabilirseniz, ilginç fırsatları değerlendirebileceksiniz ve yeni atılımlarda bulunacaksınız.

2 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

İlginç gelişmeler dönemindesiniz ve günün ilk saatlerinde karşılaşacağınız olaylar sizi harekete geçirecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Hayatınızdaki erkeklerin desteğini alacaksınız. Babanız, erkek kardeşiniz, erkek çocuğunuz, erkek akraba ve arkadaşlar, kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak. Hareket halinde olmak ve yeni atılımlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Bazı olayların değiştirici etkisi ile tarzınız ve hayata bakış açınız değişebilir. Ve kendinizi yenilemeyi başarabilirseniz, ilginç fırsatları değerlendirebileceksiniz ve yeni atılımlarda bulunacaksınız.

2 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Heyecan ve huzursuzluk hissederek güne başlayabilirsiniz. Uzun zamandır merak ettiğiniz konuyla ilgili merakınızı giderecek haberler alacaksınız. Duyduklarınız sizi etkileyecek ve duygularınız harekete geçecek. Şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı durumları ayırt edecek hale geleceksiniz ve bundan etkileneceksiniz. Olaylara daha farklı açılardan bakabilir ve kendinizi sorgulamaktan vaz geçebilirsiniz. En azından hayata bakış açınız değişebilir ve kendinizi daha farklı hissedebilirsiniz. Böylece fırsatları iyi değerlendirmeyi başarabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

2 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Kendinizi keyifli ve güçlü hissederek güne başlayacaksınız. Dikkatinizi dağıtan konulardan tamamen uzaklaşacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. Ayrıca bilmediğiniz fakat öğrenmek istediğiniz konu ile ilgili çalışmalar yapan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Hatta işin ustasını karşınızda bulabilirsiniz. Günün ilk yarısı heyecan duyacağınız gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde hayal gücünüzü denetlemeniz gerekiyor. Kaygılardan uzak durun.

2 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Olaylara başka açılardan bakabilirsiniz ve özgürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz. Bu arada eski ideallerinizi gözden geçirmeniz mümkün. İsteklerinizin değiştiği bir dönem… Kaygılardan uzaklaşıp isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. İlginç organizasyonlar, farklı ortamlar ve daha önce dikkatinizi çekmeyen kişiler ve olaylar ilginizi çekecek. Böylece değişiyor olduğunuzun farkına varacaksınız. Bu arada çevrenizin saygı duyduğu kişilere karşı davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

2 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Heyecanlı ve duyarlı olacağınız bir gün. Karşılaştığınız olaylar sizi harekete geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilirsiniz fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Bu arada duygularınızı denetlemenizi gerekiyor. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir veya beklediğiniz gibi olmayabilir. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak.

2 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz fakat öncelikle yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve dikkatinizi pratik konulara odaklayacaksınız. Ödevler, sorumluluğunu aldığınız işler ve kişiler ile ilgilenebilirsiniz. Bugün kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve sevdiklerinizin desteğini alacaksınız. Böylece sizi zorlayan veya rahatsız olduğunuz her ne var ise, bunlardan uzaklaşıp yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayabilirsiniz.

2 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR