2 Kasım’da Vizyona Girecek Filmler


2 Kasım Vizyona Giren Filmler
2 Kasım Vizyona Giren Filmler

2 KASIM 2018 VİZYONA GİRECEK FİLMLER

Türkiye’de 150’nin üzerinde sinema salonu bulunmaktadır. Bu sinema salonlarında her cuma günü yeni filmler vizyona girmektedir. Yazının yazıldığı tarihe göre 2 Kasım 2018 Vizyona Giren Filmler konusunda beyaz perdeye yansıyacak olan filmleri inceleyeceğiz.

FINDIKKIRAN VE DÖRT DİYAR

ABD yapımı fantastik ve aile konulu unsurları içinde barındıran film 2 Kasım tarihinde vizyona girecek. Clara köy evinde yaşarken bir gün annesinden kalan gizemli bir kutuya sahip olur. Kutuyu açabilmek için anahtara ihtiyacı vardır. Lakin anahtarı bulunmayan Clara merakını gidermek için uğraşırken kendini büyülü bir dünya içerisinde bulur ve burada arkadaş olduğu Philip ile anahtarı bulmak için maceralara atılır.

CLİMAX

Ünlü yönetmen Gasper Noe’nin dram, gizem, korku ve müzikal türündeki filmi 1990’lu yıllarda 20 kişilik bir dans ekibi prova yapmak için sessiz ve sakin olmasından dolayı ormanın ortasında yatılı bir okulun salonunu tercih ederler. Okulda sadece kendileri bulunan dansçılar 3 günlük provanın son gününde bir parti yapma kararı alarak eğlence düzenlemek isterler. Yaptıkları partide uyuşturucu kullanan gençler nevroz etkisi yaşayarak farklı dünyalarda yaşamaya başlarlar. Dansçıların kimisi cenneti gördüğünü iddia ederken bazıları için ortam tam bir cehennem yerine dönmüştür. Psikolojisi zayıf olanların izlememesini önerdiğimiz bir film.

TUTSAK

Dram ve Gerilim türündeki filmin başrollerinde Julianne Moore, Christopher Lambert gibi tecrübeli isimler yer alıyor. Güney Amerika’da sanayi işi ile uğraşan ve oldukça zengin olan Hosokowa opera müzik aşığıdır. Bir gün düzenlediği bir davet için ünlü opera sanatçısı Roxanne Coss’u davet eder. Davetin gerçekleştiği gece, bina gerillalar tarafından sarılır ve içerideki herkes rehin alınır. Diğer gerillaların serbest bırakılması için yapılan bu eylem planlanandan uzun sürer ve içerideki kişiler arasında bir bağ oluşur.

DÜNYA HALİ

Murat Dalkılıç ve Melis Sezen’in başrollerini oynadığı Romantik Komedi türündeki film çekingen bir erkek ile güzel bir kızın sevgili olma yolundaki ilerleyişini anlatıyor. Serdar makine mühendisliği mezunudur. Lakin animatörlük yaparak hayatını kazanmaktadır. Çekingen bir yapısı olan Serdar tam bir iyi aile çocuğu rolündedir. Gizem ise bir dergide çalışan oldukça güzel bir kızdır. Serdar ise Melis’e uzun zamandır aşık olsa da Gizem, Serdar’ın varlığından bile haberdar değildir. Serdar’ın Gizem ile tanışmasında ve sevgili olmasında tek dostları ise Masal ve Bartu yardımcı olacaktır.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR