2 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 


2 mart 2018 günlük burç yorumları

2 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

2 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

2 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

2 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Dolunayın etkisiyle birlikte siz de bu durumdan faydalanabilirsiniz. İşleri istediğiniz düzene sokabileceğiniz bu süreçte yaratıcı hamlelere de alan bırakmayı unutmamalısınız. Gününüzü iyi geçirmeye çalışın ve önünüzdeki dinlenme sürecini iyi ayarlayın. Kendinizi yorduğunuz konuları düşünmemeye çalışmalısınız.

2 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Doğanızda güçlü, istikrarlı, kararlı ve sabırlı olmak gibi özellikler bulunabilir. Karşınıza çıkan farklı bir pozisyon için endişelenirken bu özelliklerinizi hatırlayıp kendiniz olmaya devam etmeniz yeterli olabilir. Anlam veremediğiniz olaylarla karşılaşabilir, ne yapacağınızı kestiremeyebilirsiniz.

2 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Dolunay’ın Yengeç burcunda yer almasıyla birlikte yatırım, iş ortaklığı veya yasal konular kağıt üstünde gözüktüğünden farklı bir hal alabilir. Bu değişimlere adapte olmanız gerekebilir. Kendinizi biraz sakinleştirmeli ve parasal konularda zarara uğramamak için risk almayı bir süre ertelemelisiniz.

2 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Burcunuzda gerçekleşecek dolunay, sizi olumlu anlamda etkileyebilir. Karmaşık duygularınızı netleştirmek ve bir oh çekmek için size şans getireceğini söyleyebiliriz. Maddi anlamda getirisi olan bir iş teklifi alabilir ya da ummadığınız bir anda kazanç sağlayacak bir yol bulabilirsiniz.

2 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay, yaratıcı fikirlerin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Bir arayış ya da görev içerisinde olabilirsiniz. Önceliklerinizin belli olduğu bir liste olsa da siz işleri kendi bildiğiniz gibi halletmelisiniz. Kısıtlamaların ihtimalleri engellemesine izin vermemelisiniz.

2 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Zihinsel becerileriniz sayesinde sizin için çok önemli olan konularda uzman olabilirsiniz. Dolunay’ın Yengeç burcunda yer almasıyla birlikte kutlamaya değer olaylar yaşanabilir. Fakat kafa karışıklığı yaşamanız gibi muhtemel bir konu söz konusu olabilir ve iki seçenek arasında kararsız kalabilirsiniz.

2 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Cömertliğin ve iyiliğin gezegeni Jüpiter’in Terazi’de yer alıp Satürn ile etkileşmesi sonucu yapacağınız iş hamleleri oldukça kritik ve akıllıca olabilir. Kendinizi göstermek için çok önemli bir şansınız olabilir. Aşk hayatınızda karmaşık duygulara sebebiyet veren insanlarla önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

2 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Şu anda mutlu olabilmek için doğru yerde olmayabilirsiniz ve bu durumu değiştirmek adına size ilham ve mutluluk kaynağı olabilecek insanlar bulmanız gerekebilir. Dışarı çıkıp diğer insanlara şans verirseniz, kendinize acımayı da bırakabilirsiniz! Şansı yakınınızda bulacaksınız.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

2 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

İyi bir arkadaşınızın size ihtiyacı olabilir. Arkadaşınızla konuşurken babacan olmaktan ziyade daha anlayışlı ve empati yapan bir tavır sergilerseniz onun tam da istediği konuşmayı gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi bir konuda eksik ve hazırlıksız hissedebilirsiniz. Anı yaşayarak karar vermenizi tavsiye ederiz.

2 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Söylenenlerin aksine birisinin size karşı oldukça nazik şekilde davrandığını görmüş olabilirsiniz ve bu insanla ilgili bazı tartışmalar dönüyor olabilir. Gördüklerinizi duyduklarınızla birleştirirseniz her şey sizin için daha açık bir hal alabilir. Kendinize zaman ayırmalı ve sevdiklerinizi unutmamalısınız.

2 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Fırsatların gezegeni Jüpiter’in sizin medya, hukuk, yüksek eğitimi kontrol eden çizelgenizi ziyaret etmesiyle birlikte hayatınızda yeni adımlar atmak konusunda sabırsız olabilirsiniz. Fakat dikkat dağınıklığı ve konsantrasyon problemi yaşayabilir, bazı konularda ihmaller yapabilirsiniz.

2 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın sizin burcunuzla yakalayacağı güzel uyum sayesinde en yakın ilişkilerinizdeki istikrar artabilir. Aşk hayatınızdaki fırtınalar dinip, kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Kafanızdaki problemleri çözmek adına yakınlarınızda yardım istemekten çekinmemelisiniz.

2 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR