2 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları 


2 nisan 2018 günlük burç yorumları

2 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

2 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

2 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Duygularınız yerine maddi konulara odaklanacaksınız. İş ortamınızda rahat bir hava esebilir ve ilişkileriniz daha uyumlu olabilir ancak bu rahatlık sizi tembelliğe itebilir dikkatli olun. Öğleden sonra devreye giren Mars etkisi sizi uyandıracak ve pek memnun olmasanız bile motive olmuş olacaksınız.
Maddi konularda fevri davranma eğiliminde olabilirsiniz.

2 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Kafanıza takılan konuları halletmek için kolları sıvamalısınız. Özellikle ortaklaşa parasal işlerinizde yarım kalmış, tamamlanması gereken konuların üzerine düşün. Sevdiklerinizle aranıza bir takım mesafeler koymuş olmanız, onlardan haber almayacağınız anlamına gelmiyor. Yeni haberler duyabilir ve merakınıza yenik düşebilirsiniz.

2 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün, sevdiğinizle veya ortağınızla sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları çözüme kavuşturabilirsiniz. Görmediğiniz ve fark etmediğiniz bazı konular karşınıza gelebilir. Alışveriş düşünceniz varsa kesenizi iyi ayarlamak zorundasınız. Çünkü önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak ani harcamalar dengenizi şaşırtabilir. Aşk konusunda bekleyişe geçmelisiniz.

2 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

İş ve hizmet alanlarınızda çözüme kavuşması gereken konular olabilir. Daha önceden konuştuğunuz bir iş gündeme gelebilir. Etrafınızdaki konulara mantıkla yaklaşacaksınız. Karar alma sürecinde işin içinden çıkamıyorsanız, kendisine güvendiğiniz bir büyüğünüzden ya da konu ile ilgili profesyonel birinden yardım alabilir, içinizdeki karasızlığın son bulmasını sağlayabilirsiniz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

2 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Aşk hayatınızda eski konuşmaların sonuçları yaşanabilir. Önceden konuştuğunuz bir iş karşınıza gelebilir. Özellikle bugün yaşadığınız stres ve gerginliği dışarı yansıtmanız, sizin için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Biraz daha sakin olmalı, yangına körükle gitmemelisiniz. Haklı olduğunuz bir konuda galip olmanız için bazen susmanız en iyisi olabilir.

2 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Ailenizde eski konular gündeme gelebilir. Konuşulmuş bir ev işinizi halletmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinizle konuşmalarınızı artırabilir ve sorunlarınızı konuşabilirsiniz. Kendi kendinize geçmişteki konuları açabilir, burukluk yaşayabilirsiniz. Biraz daha önünüze bakmalı, geçmişe çok fazla takılmamalısınız.

2 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gün içinde eski bir mesele veya iş yeniden karşınıza gelebilir. Konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde sıkıntılarınıza odaklanmalısınız. Maddi konularda daha önceden konuşulmuş işleri gözden geçireceksiniz. Önemli bir para meselesi karşınıza gelebilir. Bu konuda mantıklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

2 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Eski meselelerin üzerinden geçebilirsiniz. Yarım kalmış bir proje karşınıza gelebilir. Bugün, sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuların üzerine eğilmek çok işinize yarayabilir. Yarım kalan işlerinizi sonuca ulaştırmalısınız. Bir olayın nasıl çözüme ulaştıracağınızı fark edebilirsiniz. Olayların derinine inmeye çalışın, yüzeysel değerlendirmeler yapmayın.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

2 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sosyal ortamlarda söz verdiğiniz konuları gözden geçireceksiniz. Eski arkadaşlarınızla iletişiminizi ve daha önceden konuşulmuş işlerinizi tamamlamanın yollarını bulacaksınız. İş hayatınızda sıkıntı yaşadığınız konuların üzerinden geçebilir, doğru ilişkilerle sıkıntılarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Önceden konuşulmuş bir proje yeniden karşınıza gelebilir.

2 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Dedikodulara ve yalan söylemlere karşı bugün özellikle dikkatli davranın. Geçmişte söylediniz bir konu bugün önünüze çarpıtılmış bir şekilde gelebilir. Her duyacağınız haber doğru olmayabilir. Doğru ve gerçek bir bilgi edinmeden ani kararlar almayın. Bugünü dostlarınıza ayırmanız ve onlarla sohbetli vakitler geçirmeniz sizi çok keyiflendirecektir.

2 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün kendi kendinize bazı kararlar almak ve bunu uygulamak isteyebilirsiniz. Fakat içinizdeki şüphelerden öncelikle kurtulmanız gereklidir. Karar verdiğiniz konuda kendinize güvenmediğiniz takdirde yol almanız mümkün değildir. Özel ilişkilerde eğer bir gelecek görmüyorsanız bunu artık sonlandırma kararı alabilirsiniz.

2 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Ailenizin size baskı yaptığını düşündüğünüz bazı konularda gerilim yaşayabilirsiniz. Aslında kendi kendinize duygusal baskı yapmaktasınız. Öncelikle bunun farkındalığına erişmeyi denemelisiniz. Aşk ve sevgi ilişkilerinde ise kendinizi kararsız ve umutsuz hissedebilirsiniz. Bu gereksiz düşünce negatifliğini üretkenliğe yöneltin ve kendinizi fikirsel anlamda daha da geliştirin. Olaylara bakış açınızı değiştirmek size yepyeni ufuklar kazandıracaktır.

2 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR