20 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları


20 haziran 2018 günlük burç yorumları

20 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

20 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

20 Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koçlar, bazı insanlar şu an bulunduğunuz yerden başka bir yerde olmanızı istiyor olabilir. İnsanlar hep düşündüğünüzden farklı çıkabilir. Bu konu sizi rahatsız etmeye başlıyor. Onları düşünmek için biraz zaman ayırın. Bulacağınız cevaplar birkaç hafta içinde daha anlamlı olacaktır. Bugün temel şeylere odaklanmayı deneyin.
20 Haziran 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, insanlar bugün kalabalığın arasından sıyrılma arzunuzu anlayacak ve takdir edecek. Bu bir kibir işareti değil. İnsanların iyi tavsiyelerinize ihtiyacı var. Harika enerjinizi doğru kullanmalısınız. Bu fırsatın uçup gitmesine izin verirseniz kendiniz için iyi bir şey yapmazsınız.
20 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, bugün gündelik hayatın tüm küçük detayları ile sizi rahatsız eden bir gün değil. Yörüngede, yıldızlara giden bir yolculuktasınız ve bu büyük özgürlük duygusu sizi hepiniz için daha fazla adalet talep etmeye itiyor. Diplomatik becerilerinizi kullanmak için bugün mükemmel bir fırsat bulabilirsiniz.
20 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, bazen nesnellik eksikliğiniz yüzünden hata yapıyorsunuz. Başka insanların da tıpkı sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Ancak bugün bu durum gerçekleşmeyecek. İyi niyetinizi ve aklınızı kullanıyorsunuz. Yargılarınız kişisel hislerinizle alakalı olmadığı için, insanların sizi dinlemesi muhtemeldir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

20 Haziran 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, sizin için her şeyin bir açıklaması var. Bakış açınızı paylaşma şansını hiç kaçırmadınız. Belki de bilmeniz gereken şeylere değil, bu bilgiyi nasıl ifade ettiğinize dair bir bakış açısı edinmeniz gerekiyor. Bugün itibariyle kelimeler hayatınıza geri dönüyor, fikirleriniz daha ılımlı olacak.

20 Haziran 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başaklar, bugün rolleri değiştirmeye ne dersiniz? Boş sohbet için uygun değilsiniz, doğru. Hiçbir yere gitmeyen görkemli fikirlerden bahsetmek yerine eyleme geçmeyi tercih ediyorsunuz. Bir şeyleri derinlemesine tartışmak isteyebilirsiniz.  Bu enerjiden yararlanın. Çevrenizdeki insanlar bu günü çok uzun zamandır bekledikleri için minnettar olacaklar.

20 Haziran 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Teraziler, bugün bilim hakkında bazı araştırmalar yapabilir, bu konuda fikirler edinebilirsiniz. Dünyanın sizin düşündüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz. Ama yine de kendi dünyanızı zenginleştirmekten vazgeçmeyin. Bu sizin sırrınız. Kimse sizin hayal gücünüze sahip olamaz.

20 Haziran 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrepler, genel olarak yapıcı bir konuşmanız var. Bazen insanlar, söyleyecek hiçbir şeyiniz olmadığı için sizi suçlayabilirler. Sadece sabırlı olduğunuzda, cahil olduğunuzu düşünürler. Hoşgörünüzü gösterirken, kayıtsız olduğunuzu söylerler. Bugün, bu insanların sizin hakkınızda gerçeği öğrenmelerinin ve bakış açınızı anlamalarının zamanı geldi.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

20 Haziran 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, son günlerdeki sakinliğiniz ve rahatlığınız etrafınızdaki insanlar tarafından takdir ediliyor. Her zaman bir yere yetişiyor gibi görünüyorsunuz. Size yakın olan insanları, özellikle de ailenizi çok ihmal ettiniz. Onların gerçekten size ihtiyaçları var. Sizinle tartışacakları sorunları var. Kollarınızın rahatlığını hissetmeleri gerekiyor. 
20 Haziran 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, bugün önemli ve doğru kararlar verebilirsiniz. Biliyorsunuz ki bazen rahatlamak ve ilerideki yoğun zamanlar için dinlenmek önemlidir. Bugün yenilenmiş ve dünyayı ele geçirmeye hazır hissediyorsunuz. Sorunlarınızı farklı bir bakış açısından görüyorsunuz ve geleceğiniz hakkında daha iyimsersiniz. 
20 Haziran 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, cömert bir tabiatınız var. Sorunları çözmek için kendinizi neye vereceğinizi biliyorsunuz. İnsanların sorunları gerçekten bu kadar önemli olmasa, sizi sorunlarıyla rahatsız etmeleri akıllıca olmaz. Bir süreliğine kendinize iyi bakmalısınız, bunun için çok zamanınız var.

20 Haziran 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balıklar, bir şeyler olduğunu biliyorsunuz ama ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok. Duygularınız yoğun. Başkalarının duygularını da hissedebiliyorsunuz. Kalbinizi ve vücudunuzdaki hareketi dinleyin. Ancak o zaman duygularınızın yoğunluğunu değerlendirebilirsiniz. Bu bir tutku ya da aşk olabilir.

20 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR