20 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları


15 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları
15 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

20 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

20 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

20 Kasım 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda girişimci olmanız için harekete geçiriyor sizleri. Kapılarını çalmalı şartlarınızı daha iyi hale getirmenin bu olduğunun farkında olarak ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise heyecan verici haberler ile sevineceksiniz.

20 Kasım 2018 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü iş hayatınızda bugün çalışmalarınız ile beklenmedik gelişmeler teklifler alacağınıza işaret etmekte. İyi düşünün ve gelen şansı iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise bugün önemli keyifli kararlar alabilir pek çok kişiyi şaşkına çevirebilirsiniz.

20 Kasım 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün iş hayatınızda aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle resmi kurumlar ile işlerinizde dikkatli olmalı ayrıntıları kaçırmamalısınız. Küçük bir hata tüm gün uğraş vermenize yol açabilir. Özel yaşamınızda ise kendi yakınlarınızın ilişkiniz hakkında yaptığı yorumları fazla önemsemeniz krizlere yol açabilir.

20 Kasım 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü maddi konularda çok daha iyi şartlar elde edebileceğiniz iş önerileri ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Duygusal davranıp etki altında kalırsanız olanakları değerlendiremeyerek üzülebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin sizden sakladığı bir durumu öğrenerek öfkelenebilirsiniz.

20 Kasım 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü iş hayatınızda önemli bir krizin haksızlığın çözüme kavuşacağını müjdeliyor sizlere. Maddi manevi rahatlayacak iyi niyetinizin karşılığını alacaksınız. Bugün eş ya da sevgilinizden gelecek önerilere de olumlu yaklaşmanız ruhsal ve duygusal olarakta rahatlatacak sizleri. Birbirinize güvenmenin olumlu etkisi her ikinizi de daha iyi noktalara taşıyacak.

20 Kasım 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün maddi konularda gereğinden fazla hassas olmanız dost ve sevdiklerinizi rahatsız edebilir.  Hakkınızda farklı düşünülmesine neden olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin ilgi görmek istemesini bencillik olarak değerlendirmemeli onunla daha yakından alakadar olmalısınız.

20 Kasım 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün aile büyükleriniz yüzünden can sıkıcı durumlar yaşanabilir istemediğiniz kişiler ile muhatap olarak yapmak istemediğiniz şeyler ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sakin olun ve mecburiyetlerin esiri olmadan hareket etmeye çalışın. İş hayatınızda ise olumlu enerjiler gün boyu sizleri destekleyecektir.

20 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün iş ilişkisinde bulunduğunuz kişilere güvenerek hareket etmemeniz için uyarıyor gökyüzü sizleri. Kendi çıkarları uğruna size maddi zararlar verebilirler dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise evli ya da ilişkisi devam eden Akrepler güven duygunuzu sarsacak durumlar yaşanabilir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

20 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün iş hayatınızda yeni girişim ve başlangıçlarda beklediğiniz sonuçları alamayarak üzülebilirsiniz. Panikle hızlı kararlar almamalı bugünlerin geçici olduğunun farkına varıp mücadeleden kaçmamalısınız. Özel yaşamınızda ise ailenizin müdahaleleri yüzünden huzurunuz bozulabilir.

20 Kasım 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün iş hayatınızda istikrarsızlıklar sizleri bir hayli zorlayabilir finansal ve resmi işlerde buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Günün enerjilerini doğru kullanmanızın tek yolu soğuk kanlı davranmanız olacaktır. Özel yaşamınızda ise yaşadıklarınızı başkaları ile ulu orta paylaşmak hiç te beklediğiniz etkileri yaratmayabilir.

20 Kasım 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Karşılaştığınız olaylardan etkilenebilir ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Aslında parasal konulara yönelik fırsatlar çıkıyor ve önemsediğiniz kişilerin desteğini alıyorsunuz. Fakat ciddiye alınmak istiyorsunuz ve bunun için kendinizi zorlayabilirsiniz. Bu arada büyüklerinizi zorlamaktan kaçının. Daha disiplinli ve olayları ciddiye aldığınız bir dönemdesiniz. Sorunların üzerine gitmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler düşüncelerinizi değiştirebilir.

20 Kasım 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü duygularınızın ve sezgilerinizin yoğun olduğu bir güne dikkat çekmekte. Bugün aklınızdan geçen başınıza gelebilir bu yüzden düşüncelerinizin pozitif olmasına dikkat etmelisiniz. İş ve özel yaşamınızda karanlık perdeler kalkarken iyi düşünmeli ve geçmişle kıyaslamaları tartışmaları bırakmayı tercih etmelisiniz.

20 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR