20 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları


20 mart 2018 günlük burç yorumları

20 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

20 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

20 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Kariyerinizde otorite konumdaki kişilerle çok farklı görüşlerde olabilirsiniz. Konuşmalarınızda belli belirsiz bir gerilim saklı olabilir. Bu etki açık ve net olarak ortaya çıkmayan ama içten içe kaynayan bir durum şeklinde oluşuyor. Ani tepkiler vermekten ve düşünmeden, ani konuşmalar yapmaktan kaçının.
20 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Kafanızda uzun vadeli bir plan var ve bu plan maddi açıdan çelişkiler içinde gibi görünüyor. Maddi konularda tedbirli olmanızda fayda var. İş ya da özel yaşamdaki partneriniz planlarınızda size destek olacak. Hukuk, eğitim, yurt dışı ya da medya bağlantılı bir konu elinizden yüklü miktarda para çıkmasına neden olabilir.

20 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün başkalarıyla paylaştığınız maddi kaynaklar yüzünden karşı tarafa açık etmeseniz bile biraz düşünceli olabilirsiniz. Aylık geliriniz, kazancınız ya da harcamalarınız açısından daha iyimser olacağınız etkiler de var ancak aynı zamanda bu konularda sinirli ve fevri davranabilirsiniz.

20 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Partnerinizle ilişkiniz ön planda. Yüzeye çıkmayan ve bastırılmış kırgınlıklar yüzünden aranızda hafif bir gerilim olabilir. Gerilimin asıl kaynağı kendi içinizde biriktirdiğiniz ve dışarı çıkarmadığınız küskünlükler olabilir. Duygusallıkla değil, mantığınızla çözmeye çalışın, karşınızdakinin hiçbir şeyden haberi olmayabilir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

20 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ay bütün gün iş evinizde ve günlük rutin işlerle sizi meşgul ediyor ancak bir yandan da sosyal baskılar işlere konsantre olmanıza engel olacak. Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz ya da yükümlülük işlerinizle çakışabilir. Akşam evdeki yumuşak hava veya anne babanızın anlayışlı tavrı sizi rahatlatabilir.

20 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün aşk hayatınız ve iş hayatınız arasında çelişkili bir durum var siz aynı anda ikisine birden yetişmek durumunda kalabilirsiniz. Partneri olanlar aynı etkiyi ilişkileriyle ilgili sorumluluklar ve iş hayatları arasında yaşayabilirler. Kariyer hırsınız her zamankinden fazla, ilişkinize yansıtmamaya çalışın.

20 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Düşüncelerinizin bir kısmı evinize ya da ailevi bir konuya odaklanmış gibi görünüyor. Ailevi yükümlülükler uzun vadeli planlarınızı etkiliyor olabilir ya da siz öyle olduğunu düşüneceksiniz. Uzun vadeli bir plan, ya da yabancı ülkelerle olan bağlantılarınızda sizi kaygılandıran bir durum olabilir.

20 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün iletişim açısından yoğun bir gün olacak ve arada bir zorlansanız bile verimli bir gün geçireceksiniz. Her türlü yazışma ve konuşmayla gününüz hareketleniyor. Ortak maddi konularda sizi düşündüren bazı noktalar hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Masraflarınız her zamankinden yüksek.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

20 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Partnerinizle aranızda para yüzünden uyumsuzluk olabilir. Bu maddi konu her ne ise, açıkça ortada değil ve siz de bu konuyu açıkça dile getirmiyorsunuz gibi görünüyor. Ön sezinize güvenin, para konusunda sizi yanıltmayacak. Partneriniz şu anda baskın bir pozisyonda ve kontrol onda gibi gözüküyor.

20 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Rutin günlük işler sizde gerilim yaratabilir ama aslında bu gerilim sizden kaynaklanabilir. Aceleci ve sabırsız olabilir ve detayları atlayabilirsiniz. Daha sakin ve dikkatli bir yaklaşımla pek çok işinizi halledebilirsiniz. İş yerinizde belki de
işlerin çokluğundan gergin bir atmosfer olabilir.

20 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün aşk ilişkinizde kaynağını tam olarak kestiremediğiniz bir anlaşmazlık olabilir. Aslında bu durum açık ve net olarak yüzeye çıkmayacak ve karşılıklı bu durumu dile getirmeyeceksiniz belki ama ikiniz de bu gerilimin varlığını hissedeceksiniz gibi görünüyor. Sorunun çözümü yine sizde.

20 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Ailevi sorumluluklarınız ve duygusal ilişkiniz çatışıyor. Duygularınız ve mantığınız arasında bocalayabilirsiniz. Bu durum somut olarak ortada olmasa bile, birbirine engel olabilir. Evinizde hareketli, karmaşık belki de kalabalık bir ortam var. Sorunlarla yüzleşmeniz gerekecek.

20 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR