20 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


20 mayıs 2018 günlük burç yorumları

20 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

20 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

20 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak. Aşırı telaş yapmamanızı, sakinliğinizi korumanızı öneririz.

20 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgilinizin şikayetlerini küçümsemeyin. Ani çıkışlarınız var. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz fırsatlarınız olacak, bunlardan yararlanmaya çalışın. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve işinizi değiştirme arzusu duyabilirsiniz. Gereğinden fazla beklenti içine girmek hayal kırıklığına neden olabilir. Büyüklerinize bir konuda danışabilir, fikirlerini alabilirsiniz.

20 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

 Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin. Aşk hayatınızdaki inişli çıkışlı durumlar, sizin sayenizde düzene girebilir.

20 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık. Kafanızdaki projeyle ilgilenmenin vakti geldi.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

20 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor. İlgiyi seven yapınız, soğuk davranışları kabul etmiyor. Herkesi olduğu gibi kabullenmelisiniz.

20 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün. Alacağınız küçük bir hediye sizi mutlu edebilir.

20 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Aşk konularında pek güvenilmez bir imajınız var. Ama iradenizle kırgınlıkların önüne geçebilirsiniz. İlişkileri yarı aşk yarı dostluk şeklinde sürdürme alışkanlığınız, gizli bazı endişelerin sonucu gibi. Daha problemsiz iş bağlantıları için daha geniş ilişkiler gerekiyor. Yarım kalmış bazı meseleleri çözmek için görüşmeler yapabilirsiniz.

20 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz. Uzun süredir planladığınız seyahat için bir adım atabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

20 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir, planlarınızı iyi yapmalısınız.

20 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

İlişkinizde bir öz güven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz! Tüm negatif enerjiden bedeninizi arındırarak, pozitif düşünmeye başlamalısınız.

20 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

 Özel hayatınız mutlu gidiyor. Ancak aynı anda birçok işle uğraştığınız için sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye dikkat edin. Üzerinizdeki iş stresi yüzünden kırıcı ve suçlayıcı bir yaklaşım içinde, karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartıyor. Karamsar davranmamalı, kendi bildiğinizden şaşmamalısınız.

20 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir. Mantığınız ve duygularınız arasındaki dengeyi kurmalısınız.

20 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR