20 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


20 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları 

20 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

20 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

20 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün yapacağınız ikili görüşmeler ya da toplantılar sayesinde yeni kazançlar elde edebilirsiniz. Farkında olmadığınız bir durum sizi riskli bir döneme sokabilir fakat çok fazla endişelenmeyin kısa sürede toparlanacaksınız. Aşk hayatınızdaki inişli çıkışlı zamanlar bir süre devam edecek.

20 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün kalbiniz ve mantığınız arasında bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Yaptığınız bir işle ilgili bir takdir görebilir, yakınlarınızın güvenini biraz daha kazanabilirsiniz. Bu aralar yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmelisiniz. Hazımsızlık sorunu yaşayabilirsiniz.

20 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün kendinizi oyalayacak işlerle meşgul olabilirsiniz. Kafanızdaki soru işaretlerinin cevabını almak için görüşmeler önemli bir etken olabilir. Borç  ya da maddi sıkıntılarla ilgili bazı olaylar gündeme gelecek. Çok fazla kendinizi kaybetmemenizi tavsiye ederiz. Aşk hayatı biraz hareketlenecek.

20 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Evinizde vakit geçirmeyi ne kadar çok sevseniz bile sosyal hayatın nimetlerini de bir o kadar çok seviyorsunuz. Yakınlarınızla bir planın içerisine dahil olabilir kutlama yapılacak bir ortamda bulunabilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlerken mantığınızı asla kaybetmeyin, kazanacaksınız.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

20 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bilincinizde olmadan çevrenizdeki bazı insanları kırabilirsiniz. Yapmak istediğiniz bir iş ertelenebilir. Yolculuk planları yapabilir, yarım kalan işlerinizi halledebilirsiniz. Uyku problemleri yaşayan bir aslan burcuysanız, bu sıkıntıyı düzeltme eğilimi içinde olabilirsiniz. Düzeninizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

20 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün çevrenizdeki insanlarla anlaşma problemi yaşayabilirsiniz. Kendinizi çok fazla yıpratmamalı karşınızdaki insanın üzerine ise çok gitmemelisiniz. Aldığınız bir haber keyfinizi yerine getirecek. Eğitim ile ilgili bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz, Konsantre olmalısınız.

20 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Keyfinizi kaçıracak bir takım ikili konuşmalar yaşayabilirsiniz. Fakat fazla uzun sürmeden keyfiniz yerine gelecek. Bir yakınınız sizinle konuşma ya da dertleşme isteğinde bulunabilir. Aceleci tavırlarınız yüzünden dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Partnerinizden güzel sürprizler olabilir.

20 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Uzun süredir kafanızda kurduğunuz gerçeklerle yüzleşme zamanınız geldi. Bir süredir kendinize bile itiraf etmediğiniz doğrular gün yüzüne çıkacak. Biraz sakin olmalı ve geri çekilmelisiniz. Olayın derinliklerine ve detaylarına inerseniz, zararlı çıkabilirsiniz. Kendinizi nerede mutlu hissediyorsanız oraya aitsinizdir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

20 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Bugün bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyebilir ve bunun için harekete geçebilirsiniz. Amacınızı belirlemeden hedefe yönelmemelisiniz. Karşınıza çıkacak bir engel sizi biraz uğraştırsa bile, sonunda yüzü gülen taraf siz olacaksınız. Yeni bir düşünceye bürünebilirsiniz.

20 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün ortaklıklar, yeni işler, terfi ya da para konularıyla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kafa karışıklıkları yaşayabilir, yakın çevrenizin fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Duygu ve düşünceleriniz bu yönde daha fazla ciddiyet ve netlik kazanabilir. Yine de unutkanlığınıza dikkat etmelisiniz.

20 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Kendinizi biraz daha rahat bırakmalı ve sorumluluklarınızın altında ezilmemelisiniz. Bunun için kendinize şartlandırmalar koymak yerine planlı yaşamayı hayat tarzı haline getirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir plan yapabilir, ve uzun süredir görüşmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

20 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Kafanızdaki karışıklıklar sebebiyle işlerinize yoğunlaşamadığınız bir dönem olabilir. Fakat bu olay sizi endişeye sokmasın. Çünkü bir olaydan sonra kendinizi toparlayabilir, işlerinizdeki eksikliği telafi etmeye çalışabilirsiniz. Bu aralar oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz.

20 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR