2019 Yılının En Şanslı Burçları


Her yılı az da olsa öngörmek, inişleri çıkışlara daha hazırlıklı olmak astroloji sayesinde mümkün. Yılın en şanslıları, en bahtsızları belirlenirken elbette en doludizgin aşk yaşayacak burçları da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Bizim tek dileğimiz burçlar fark etmeksizin her çiftin çok mutlu olması ancak 2019’un gerçekten şanslı çiftlerini de belirtmekte fayda var. İşte yeni yılı romantik komedi tadında yaşayacak 2019’un en şanslı çiftleri…

1. Koç ve terazi


Bir araya geldiklerinde birbirlerini çok iyi bir şekilde dengeleyebilen “Koç-Terazi” çifti oluşturdukları ahenkle eğlenceyi de beraberinde getirecekler. Ayrıca aralarındaki cinsel çekim kadar zorlukların üstesinden gelme mücadeleleri de çok yüksek olacak. İkisi de öncü burç olduğu için genellikle başladıkları işi yarım bırakma eğilimleri vardır. Ancak bu yıl tam tersi olacak ve başladıkları her işin üstesinden gelip sonuca vardıklarını görecekler.

 

2. Boğa ve yengeç


“Boğa ve Yengeç” bir araya geldiklerinde adeta ortaya büyük bir güç çıkarırlar. Genellikle aynı kültürel değerlere sahip olurlar ve yüksek duygusal bir bağ kurarlar. Birlikte, isterlerse gelecekleri için canla başla çalışıp güçlü bir ilişki ve üs inşa edebilirler. 2019 ise istedikleri bu sonsuzluğu ve güveni kurabildikleri bir yıl olacak.

3. İkizler ve başak


“İkizler ve Başak” bir araya geldiklerinde muhteşem bir takım olabilirler. 2019 ise takım ruhuyla hareket edip gelecekleri için çalışma vakti. Ayrıca “İkizler ve Başak” ikilisinin birbirlerini sık sık yanlış anlama potansiyelleri olsa da bu yanlış anlamalar onları birbirine daha çok bağlayacak ve birbirleri için doğru kişi olduklarını anlamalarına yardım edecektir. Ayrıca 2019, “İkizler-Başak” çiftinin oldukça güzel haberlerle şaşıracağı ve mutlu olacağı bir yıl olacak.

4. Aslan ve yay


“Aslan ve Yay” bir araya geldiklerinde birbirlerine ve hayatlarına sonsuz bir saygı beslerler. Bu saygı aslında tüm ilişkiyi yürüten ve ayakta tutan yegane şeydir. İkisi de oldukça sert burçlar olsalar da bir araya geldiklerinde muhteşem bir kombinasyon oluştururlar. 2019 ise birbirlerini gerçekten anlayabildikleri muhteşem bir yıl olacak.

 

5. Oğlak ve akrep


“Oğlak ve Akrep” birlikte olduklarında birbirleri için fırsatlar yaratırlar. Çoğu zaman birbirleriyle çok rahat ve birbirlerine karşı çok anlayışlı olurlar. Her ne kadar kendilerince savunmaları ve farklı fikirleri olsa da bu konuşmalar hep düzgün bir şekilde son bulur. Bu yıl ise asla unutamayacakları kadar güzel ve şanslı bir yıl olacak diyebiliriz.

6. Kova ve balık


“Kova ve Balık” bir araya geldiklerinde güçlü bir takım oluştururlar. İkisi de oldukça yüksek bir merhamet anlayışına sahiptir. Neredeyse her konuda birbirlerini tamamlayabilirler. 2019 ise “Kova ve Balık” çifti için oldukça duygusal geçecek diyebiliriz ancak bunu da kötüye yormamak gerekir. İkisi de birbirlerinde duygusal yolculuklara çıkacaklar ve birbirlerini duygusal anlamda yeniden tanıyacaklar. Böylece 2019’un en şanslı çiftleri arasına giriyorlar…Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı