2019’un saç trendleri yine çok çarpıcı!


2019’un saç trendleri piyasalarda ve moda dünyasında yerini almaya başlamışken bu yılın trendi yine göz alıcı modellere sahne oluyor. 2019’un saç kesim modeli hangisi? Peki ya hangi renkler bu yıl diğer renkleri sollayacak? Peki ya ufak ayrıntılar? 2019 saç trendlerine dair merak ettiklerinizi sizin için derledik!

Saç konusunda modayı takip edip etmeme konusunda bazı soru işaretleri oluyor. Bazı kadınlar modaya uymak yerine kendine yakışanı tercih ediyor. Bazıları ise her yıl bambaşka model ve renklerle monotonluktan uzak durmak… Peki ya 2019 trendi ne söylüyor?

Ne uzun ne kısa: Orta boy!

Saçları bu yıl “mid length hair” olarak ünlenen orta boyda kestirmek birinci kuralımız. Geçen yıldan beri popüler olan orta boy saç hala popülaritesini koruyor. Orta boy kesimde de pek çok farklı model vermek mümkün. Yüz şeklinize ve kemik yapınıza en uygun modeli bularak 2019 trendini yakından takip edebilirsiniz!

Marjinal olmayalım, klasikten şaşmayalım: Kahve tonları!

Moda olsun olmasın en çok tercih edilen renkler arasında sarı ve kahve tonları vardır. Trend bu yıl kadınların alışık olduğu tonlarda seyrediyor. Son yıllarda popülerleşen çift renkli gölgeli saçlar popülaritesini hala devam ettiriyor. Sarı-kahverengi geçişleri olan ve doğal highlight esintileriyle aydınlatılan brushlight akımı devam ediyor!

Takıp takıştıralım: 90’lara dönüş!

Saç aksesuarlarında 90’lı yılların metal tokaları, taçlar ve topuz tarağı yeniden karşımıza çıkıyor. At kuyruğunuzu hareketlendirmek isterseniz kadife kurdeleler ile trendi yakından takip edebilirsiniz!


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR