2022 Yılının Sonuna Kadar 8 Adet Marvel Filmi Gelecek!


Marvel Sinematik Evreni’nin sonu her ne kadar Avengers : Endgame filmi ile bitmiş olsa da Disney’in Marvel için daha farklı planı gibi görünüyor. Disney yeni takvimine göre 2022’nin sonuna kadar 8 yeni Marvel filminin beyaz perdeye aktarılacağını belirtti. 

Açıklanan takvime göre Marvel filmlerinin ikisini 2020’de (1 Mayıs ve 6 Kasım), üç tanesini 2021’de (12 Şubat, 7 Mayıs ve 5 Kasım), yine üç tanesini de 2022’de ( 18 Şubat, 6 Mayıs ve 29 Temmuz) tarihinde göreceğiz. Gelecek olan Marvel filmleri muhtemelen Black Panther’in devam filmi, Guardians of The Galaxy Vol. 3’ü  e Eternals’ı, Shang-Chi’yi salı Black Widow filmini ve ikinci bir Dr. Strange filmlerini içeriyor. 

Ayrıca Disney Marvel filmlerinin hakkını elinde bulunduran Fox’u satın alarak X-men ve Fantastik Four’u da bünyesine dahil etmişti. Yeni X-Men filmi New Mutants’ın çıkış tarihi ise tekrar ertelendi ve bu filmin çıkış tarihi ise 2020 Mart olarak açıklandı. Disney ayrıca 2022’nin Aralık ayından itibaren yeni Star Wars filmlerini de göreceğimizi belirtti.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR