21 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları 


21 ağustos 2018 günlük burç yorumları

21 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

21 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

21 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Günlük işlerinizi istediğiniz gibi gerçekleştirmek konusunda yeterince başarılısınız. Diğer taraftan da hayattan keyif almaya devam ediyorsunuz. Hayatta ders aldığınız konular söz konusu olabilir. Özellikle bu tarz konular sizi öfkelendirmesin. Göğsünüzde yumuşatın ve anlayışla karşılayın.

21 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Kalbinizin attığı yer aynı zamanda olmak istediğiniz yer. Aklınızın ve kalbinizin aynı yere doğru hareket ettiğini keşfedebilirsiniz. Günlük rutinlerinizde belli bir ahenk yakaladınız. Şansınız birçok konuda yaver gidiyor. Taşınmalar, yer değiştirmeler söz konusu olabilir. Özellikle yazlıkları olan Boğa burçlarının, yazlıkları ile ilgili bazı yenilenme süreçleri söz konusu olabilir.

21 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Geleceğinizi kurduğunuz iletişimlerin belirleyeceği bir dönemden geçiyorsunuz. Tatil başlayacakmış, önümüzdeki günler plajda geçecekmiş demeyin. Her yeni insan hep yeni bir fırsat. Yeni bir ortam hazırlığını tatil sürecinde yumuşak bir şekilde organize edebilirsiniz.

21 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sürpriz fırsatlar güne damgasını vurabilir. Günlük hayat rutinleriniz sizi zorluyor olabilir. Aldığınız sorumluluklar zaman zaman sizi zorluyor. Fazla hayalperest davranmaz, aksiyon alır ve yapılabilir olduğuna inandığınız konuların üstüne giderseniz, hayat sizi ödüllendirecektir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

21 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz. Çok iyi giden bir konu bir anda tersine dönebilir. Sorunları, krizleri fırsata dönüştürmeyi başarmanız gerekiyor. Sürpriz her gelişmeye açık olmalı ve gelebilecek fırsatları hızlıca değerlendirmelisiniz. Bir şekilde sizden bahsediliyor. Kulaklarınızı kesik, radarlarınız açık olmalı.

21 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Öfke size bir şey kazandırmaz sevgili Başaklar. İçinizde kötü duyguları barındırmamalısınız. Hayat sizi ne kadar zorlasa da yumuşak bir şekilde karşılayıp, analitik gücünüz ile tüm sorunlarınızın üstünden gelebilirsiniz. Genel anlamda maddi anlamda şanslısınız. Ancak bu şansı değerlendirebilmek için geleceğe yönelik planlar yapmanız gerekiyor.

21 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu kendinizi göstermek için ısrarcı olabilirsiniz. Duygusal anlamda patlamaya hazır bir bombasınız. Özellikle bazı organizasyonlar içinde bulunmak sizi ekstra gerebilir. Sadece güne özel değil, bir dönem şanslısınız. Birlikte eğlenebileceğiniz insanlarla beraber olun.

21 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Kişisel hayatınız ön plana çıkıyor. Özellikle sözünüzü geçirmek konusunda ısrarcı bir tavır takınabilirsiniz. Kendinizi ispat etmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Geleceğe dair eviniz ve ailenizle ilgili konularda endişeleriniz artış gösterebilir. Bir şekilde ezildiğinizi veya her zaman boyun eğdiğinizi düşünebilirsiniz. Bu düşüncelere gerek yok. Biraz dinlenmeye bakın.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

21 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

İdeallerinizi ve isteklerinizi büyütüyorsunuz. Hayattan beklentilerinizin giderek arttığını fark edebilirsiniz. Kendinize yepyeni hedefler koyacaksınız. Bir şeyi tutku ile istediğinizi fark edebilirsiniz. Yeterince tekâmül ettiyseniz ödülünüzü alma vaktiniz gelmiş olabilir. Tatilin en çok tadını çıkaracaklardan biri yine sizsiniz. Çünkü eğer keyif alınacak bir durum varsa en çok siz alırsınız.

21 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Genel anlamda bir süredir kendinizi pek iyi hissetmediğiniz gibi yeni haftaya da aynı hislerle başlıyorsunuz. Sürekli bir şeyleri kaybettiğinizi veya cezalandırıldığınızı düşünebilirsiniz. Karamsar bir yapınız var ve şu an bu daha fazla kendini gösteriyor. Güzel şeylere ve hayatınızda dengede olan konulara odaklanmaya çalışmalısınız. Sessizliği önce içinizde bulmalısınız.

21 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Kariyerinizle ilgili konularda eşinizden destek görebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda işler yolunda gitmiyor olabilir. Çok çalışmak zorundasınız. Yeterince disiplinle çalışırsanız bir süre sonra mutlaka karşılığını alacaksınız. Son zamanlarda şansınız pek yaver gitmiyor olabilir. Eninde sonunda dengeler yeniden kurulacaktır. Hadi gülümseyin biraz!

21 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Günlük rutinleriniz giderek artış gösteriyor. Güne ateşli bir başlangıç yapabilirsiniz. Aksiyon gücünüz fazla ama aynı zamanda bir gerginliğiniz de var. Öfkenize yenilip hayatınız ve çevrenizle ilgili tatsızlıklar çıkmasına izin vermemelisiniz. Hala hayatınızda aşka yer var. Sadece siz yer vermiyorsunuz.

21 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR