21 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları


6 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

21 Kasım burç yorumları belli oldu!

21 Kasım günlük burç yorumu belli oldu. İşte 21 Kasım 2017 günlük burç yorumları

21 Kasım Koç Burcu Yorumu

Bugün yapacağınız harcamalara dikkat edin. Duygusal anlamda hissettiğiniz korkularınız, sizi ilişki yaşamaktan uzaklaştırmakta. Kendinizi çok fazla kasıyorsunuz, çok düşünüyorsunuz ve içinden çıkamıyorsunuz. Tavsiyemiz kendinizi biraz rahat bırakmanız ve üzerine çok fazla düşünmeden hareket etmeniz. Duygusal konularda üzerine ne kadar çok düşünülürse daha karmaşık bir hal almakta. Unutmayın, korkularınızı da diğer her şey gibi siz yaratıyorsunuz. O halde bugün farklı ortamlara girin ve sosyalleşin, yeniliğe açık olun ve yeni insanlarla iletişim kurun.

21 Kasım Boğa Burcu Yorumu 

Duygusal anlamda kararsızlıklar yaşayacağınız bir gün ve negatif sonuçlanması muhtemel. Unutmayın, belirsizlik en kötü şeydir ve ne karar verirseniz verin belirsizlikten daha iyidir. Aile içerisinde tartışmalar yaşanabilir ve bu tartışmaların ortasında bulabilirsiniz kendinizi, çözüm odaklı hareket etmenizde fayda var, uzlaşma yoluna gidin. 

21 Kasım İkizler Burcu Yorumu 

İkizler bugün sizin gününüz, çok şanslı bir gündesiniz! Hayatınızdaki birçok şeyin güzel gelişeceği bir gündesiniz! Ancak özen göstermeniz gereken bir şey var ki o da anlık mutluluklardan ziyade kalıcı, uzun süreli mutlulukları tercih etmeniz. 

21 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

İçinizden ne geçiyorsa bugün dile getirmenin tam zamanı! Duygularınızı ifade etmekte problem yaşıyorsunuz, tam tersi cümleler kurarak duygularınızdan kaçıyor ve kendinizi kandırıyorsunuz. Bu sadece karışıklıktan başka bir şey getirmez, hem sizin için hem de karşınızdaki için. Bu aralar sağlığınızı da pek umursamıyorsunuz, bir hekime görünseniz iyi olabilir.

21 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Birçok şey birikti içinizde, dile gelmeyen, içinize gömdüğünüz. Şunu bilin ki; aklınızın ve kalbinizin bir köşesinde ne istediğinizi size fısıldayan bir benlik bulunuyor ve siz bu ara onu dinlemekten epey uzaksınız. Tavsiyemiz onu dinleyin, ne istediğinizin farkında olun ve ona göre hareket edin. 

21 Kasım Başak Burcu Yorumu

Geçmiş, sürekli peşinizde ve bunun bir bakıma sebebi sizsiniz. Çok düşünüyorsunuz, geçmişe çok takılıyorsunuz ve şu an yaşadığınız olayları istemsiz bir şekilde geçmişle bağlamaya, anlamlandırmaya çalışıyorsunuz ve bu sizi yıpratıyor. Geçmişe takılmayın, şu an’ı yaşayıp olayları şu an çevresinde değerlendirin. Harcamalarınıza dikkat edin, maddi konularda sıkıntı yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Parasal konularda daha tutumlu olmaya özen gösterin.

21 Kasım Terazi Burcu Yorumu

Bu aralar vücudunuzu zorlayacak fiziksel etkinliklerden uzak kalmanızı tavsiye ediyoruz. Hava değişikliklerinden dolayı zayıf düşmeniz muhtemel. Çevrenizdeki insanlarla değer yargıları üzerine bir tartışma yaşayabilirsiniz, kesin yargılarla konuşmamaya özen gösterin ,ki ikili ilişkilerde kesin yargılar yoktur, unutmayın!

21 Kasım Akrep Burcu Yorumu

Aile bağlarınıza daha sıkı sıkıya bağlanmak için muhteşem bir gün! Birbirinize ihtiyacınız olduğunu anlayacağınız bir gün, bazı konularda çok ciddi fikir ayrılıkları da yaşasanız aile içinde her zaman birbirinize ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Anlayışlı olmaya özen gösterin.

21 Kasım Yay Burcu Yorumu

Parasal konularda kendi kararlarınızı kendiniz almanız gerekiyor. Çevrenizin söylediklerine çok fazla takılıyorsunuz ister istemez ve bu karar almanızda sizi olumsuz yönde etkiliyor. Elbette onların da fikirlerini dinleyin, dinlemeyin demiyoruz ama kendi fikirlerinizi arka plana atmayın. 

21 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

Bu aralar aklınız başka, kalbiniz başka söylüyor. Biraz yalnız kalmanızda fayda var. En son ne zaman kendinizle vakit geçirdiniz? Hayat fırsatlarla dolu, sadece bakmayı bilmek gerek.

21 Kasım Kova Burcu Yorumu

Bugün partnerinizle daha önceleri ertelediğiniz birçok konuyu tekrar tartışabilirsiniz. Bunu artık halının altına süpürmek yerine acilen bir çözüm bulmanız gerekmekte.

21 Kasım Balık Burcu Yorumu

Partnerinizin sosyal oluşu sizde ister istemez bir rahatsızlık yaratıyor, çünkü onu kaybetmekten korkuyorsunuz ve sürekli bunları düşünmekten enerjiniz düşüyor. Kendiniez güvenin, olumsuzlukları üzerinizden atın. 

21 Kasım 2017 günlük burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı