21 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları


21 şubat 2018 günlük burç yorumları

21 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

21 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

21 Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Çevrenizdeki kişilerin size yaklaşımları son derece gerçekçi ve kavrayıcı olacak. Onların güçlü destekleri, bazı fırsatları da birlikte getirecek. Araştırmaya yönelik davranışlarının olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız, kendinize zaman tanımalı, koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.

21 Şubat 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Her an gelişen yeni fırsatlar karşısında, kendiniz daha iyi yönlendirebiliyorsunuz. Fiziksel özelliğinizi maddesel kazançlarınızla paralel bir şekilde destekleyeceğiniz bir gün. Eğitim yaşantınızla ilgili bazı konular kafanızı kurcalayabilir. Motivasyonunuzu yüksek tutmalı, hedeflerinize odaklanmalısınız.

21 Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde, partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz.Onun davranışlarından kolay etkilendiğiniz için, dikkatli olmanız gereken bir gün. Olayları abartmadan dinlemeli ve geçmişi artık irdelememelisiniz. Ortaklıklar konusunda, deneyimlerin önemli olduğunu unutmayın.

21 Şubat 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Özellikle bugün, çevrenizin kalabalık olmasına canınız sıkılabilir. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vermenizi öneriyor.

21 Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

İdealist tavırlarınızı başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu şekilde etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, sözlerinizin arkasında durarak, yakınlarınıza verdiğiniz tavizleri yerine getirmek isteyeceksiniz. . Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyorsunuz.

21 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor.. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve içsel dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. Maddi konularla ilgili zekanız en üst düzeyde çalışıyor.

21 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Ailenizle yapacağınız işbirliği sizin için destekleyici unsur oluyor ve olayların üstesinden kolay bir şekilde geliyorsunuz.. Bugün, bir çok nedenlerden dolayı gereksiz problemlere kucak açıyorsunuz. Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz

21 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Maddi konularda gerekli desteği alıyor ve ele aldığınız konuları düşünceleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızdaki uyum, problem yaşadığınız konularda olumlu adımlar atmanızı sağlayacak. Dar kalıplar içinde çalışmayı sevmiyorsunuz.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

21 Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Çevrenizde daima size inanan dostlarınız olsun istiyorsunuz.Bugün, iyi niyetli yaklaşımlarınız yanıtsız kalmayacağından emin olmak isteyeceksiniz. Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istemeniz yüzünden sinirli ve huzursuz oluyorsunuz.İstediğiniz koşullar oluşmayabilir.

21 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün, geçmişinizle iç içe yaşama isteyebilir ve eski özlemleriniz değer kazanabilir. Güzel ve olumlu duyguların kişisi olduğunuz için, kaybettiğiniz fırsatları bir kez daha düşünebilirsiniz. Ayrıca, partnerinizin kazançları konusunda belirleyici tavırlarınızın yanlış anlaşılmasını istemiyor, düşüncelerinizi kendinize saklıyorsunuz.

21 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Oldukça cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Bugün bir çok ortamlara katılacak ve dikkat çekeceksiniz. Yeni başlattığınız çalışmalarda oldukça başarılısınız.

21 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bulunduğunuz ortamın şartlarında istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. Bugün görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. İşinizle ilgili yaşadığınız olumlu gelişmeler, sizi çevrenize karşı farklı kılıyor.

21 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR