22 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


22 ağustos 2018 günlük burç yorumları

22 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

22 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

22 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün kendinizi huzurlu hissedeceğiniz keyifli bir günü müjdeliyor sizlere. İkili ilişkilerinizde huzur ve güven tazeleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Maddi konularda ise harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız.

22 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda olumlu gelişmeler ile moral bulacağınızı müjdelemekte. Şansınız aşktan yana dönmeye başlıyor. Ailevi konularda ise kendi doğrularınıza güvenerek hareket etmelisiniz.

22 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü bugün maddi konularda yaşanacak gelişmeler ile tatil planınızı son anda devreye sokabileceğinize işaret etmekte. Bu durumu değerlendirmeli stresle hareket etmemelisiniz.

22 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün duygusal gerginliklere dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Akrabalarınızın özel yaşamınıza müdahale eder tarzda yaklaşımlar da bulunmaları gerginlikleri tırmandırabilir buna  müsaade etmemelisiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün aşk hayatınızda duygusal gelişmeler birlikteliğinizi daha özel bir hale gelecek. Dostlarınızdan gelecek güzel önerileri dikkate alın ve korkularınızdan sıyrılarak hareket edin.

22 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün maddi konularda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ise çıkarcı insanlara karşı dikkati elden bırakmayın. Sağduyu size çok şey kazandırabilir bugün her konuda.

22 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü güven duygunuzu yükseltecek şanslı etkilere dikkat çekmekte bugün. Maddi olanaklarınız ile ilgili konularda şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız.

22 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bugün gerginliklerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Sakin kalmalı hiç kimsenin avukatlığına soyunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise eşinizin baskın tavırlarını bugün idare etmekte zorlanabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün çok bilmiş aşırı meraklı arkadaşlarınızdan zararlar görebilirsiniz dikkatli davranın. Herkesin doğrusu kendine demeli etki altında kalmadan kendi kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Aksi halde hem maddi hem özel hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz.

22 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün akrabalarınızın iğneleyici can sıkıcı söylemleri yüzünden gerileceğinize işaret etmekte. Yeni yeni gerçekleri görecek ve geç kalınmış pişmanlıklarınız için kendinize çok kızacak ve pek çok şeyi sorgulayacaksınız. Böylelikle yeni yolları keşfedecek hayatı yeniden yapılandırmak için harekete geçeceksiniz.

22 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün kurnaz yakınlarınızdan zarar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Kendi yalanlarına inanarak hareket eden bu kişilerin oyununa gelmeyin. İş ve özel yaşamınızda ise bir dönemdesiniz iyi değerlendirin.

22 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün sezdiklerinizi de rüyalarınızı da dikkate almalısınız. Şanslı enerjileri doğru yapılandırmak ve karanlıkları dağıtmak için bunu yapmalısınız. Özel yaşamınızda ise krizleri büyütmemeye dikkat edin.

22 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR