22 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları 


18 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları
18 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları
  1. 22 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

22 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

22 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Haftanın bu gününde artık güzel bir tatili hak ettiniz diyebiliriz çünkü hafta başında insanlar kendilerine olan yoğun duygularını yeniliyorlar.Bir süre önce başlayan reklam, pazarlama veya yayıncılıkla ilgili projede bir duraksama dönemine girilmiş olabilir. Endişelenmeyin, yakında tüm engeller ortadan kalkıyor.  Bu yüzden bu durumu toparlamak için kendinize bir artı katmanız gerekiyor. O da bugün olacak gibi.

22 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Özellikle insanların beklentileri sizden yana daha çok maddi konularda çıkıyor karşınıza. Zira hem finansal manada, hem de diğer anlamlarda kendinizi zorda hissedebilirsiniz. Finansal konularla ilgili bir çıkmaz, anlaşmazlık yakında çözülüyor. Biraz daha sabrederseniz, içinizi rahatlatacak haberler almanız çok yakın. Bakalım nelerle karşılaşacaksınız.

22 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Özellikle iletişim konusunda sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Zira geçmişte de özelliklerini görmüşsünüz bunun. Çünkü sevdiğiniz kişiyle aranızda bazı iletişim problemleri yaşanmış olabilir. Şimdi bu sakin olup sorunları konuşarak çözmenin vakti geldi.  Bunu da ancak bugün bir el atarak yapmanız gerekiyor. Her şey kendi içinde bir sebebe ve yeniliğe artı sunuyor olacak ve onca farklılık içerisinde daha kendine has bir dile ulaşmış olacaksınız.

22 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Zorluklarla mücadele sizin işiniz. Bunu en iyi şekilde başaracağınıza inanıyoruz. Çünkü bazen hayatta birçok şey zor gelebilir. Ancak bugünden itibaren, bazı konularda yeniden elinizi taşın altına koymanın ve çabalarınızın karşılığını alabileceksiniz. Ama bu konuda kesinlikle çözülecek şeyler var.

22 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Yapınızı zorlamaya çalışanlar olabilir. Duygusal konularda ne yöne hareket edeceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Bugünden sonra her şey biraz daha net hale geliyor, aklınızdaki kafa karışıklıkları son buluyor. Her şey bir yana, duygusal anlamdaki kafa karışıklığı konusunda tamamen farklı bir ilerleme sizleri bekliyor olacak.

22 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bazı şeyler kendi zorluk seviyesini yaratıyor. Örneğin bu konuda şunu söyleyebiliriz. Sevdiğiniz bir insan, zor bir dönemden geçiyor olabilir. Bu zor dönemi onunla daha fazla iletişim kurarak geçirmek en sağlıklısı olabilir. Bu yüzden o kişinin yanında olmanız sizi de mutlu edecek.

22 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bu konuda en büyük artıyı size biz sunalım. İnsanların ihtiyaçlarına daha hızlı ulaşmak için gerçekten yapılacak şeyler var. Ama tabi kendi ihtiyaçlarınız daha çok duygusal. Çünkü Merkür doğrusal pozisyona geçiyor ve önümüzdeki birkaç gün boyunca da bu güçlü konumda kalmaya devam edecek. Kendinizi güvence altına alacak kararlar verebilirsiniz. Biraz daha sabır diyelim.

 

22 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Pek çok burç gibi sizde de finansal dertler olabilir. Çünkü kakın dönemde finansal konular biraz canınızı sıkmış olabilir. Artık ilerleme vakti geldi. Karar verirken kendinizi daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Hemen bir çözüm beklemekte fayda yok ama zaman içerisinde düzelecek. Yeter ki ilerleyin ve dişinizi sıkın.

22 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-22 Aralık)

Tatil planı yapan birisiniz. Şu sıralarda tatil konusunda arayışlarınız var. Bu konu insanların biraz canını sıkıyor ama bir şekilde kendi çözümünüzü de bulmanız gerekiyor. Üst ya da aşağı konularda ilerleyen, büyüyen ve organize edilen her türlü seçimi ve fırsatı ortaya çıkarmaya devam etmek için, kesinlikle karşınızda yer alan bu çözümleri takip etmenizde fayda var.

22 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Hayal dünyanızda düşlemiş olduğunuz pek çok şey artık kısa süre içerisinde gerçekleşmeye başlıyor. Bugün ilerleyen saatlerinde keyfinizi ortaya çıkartacak çok güzel şeyler yaşanmaya başlanacak.

 

22 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Teknoloji ile ilgili bazı projelerle mi uğraşıyorsunuz? Bu size bazı gecikmeler mi yaratıyor? Şu süreler hızlı bir ilerleme ile her şeyi kendi içinde yenilemiş ve büyütmüş oluyorsunuz. Bizce durumlar tamamen farklı olacak. Bir süredir teknolojiyle ilgili bir konu üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Son günlerde yaşanan gecikmeler ve engeller ortadan kalkıyor.

22 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Hayatın heyecanını daha iyi yaşamaya hazır mısınız? Geçmişte birlikte çalıştığınız biriyle yeniden bir araya gelebilirsiniz. Bu kişi size hiç aklınızda olmayan bir iş fırsatı sunabilir. Tekliflere hazır olun. Bu yüzden bu tarz durumlara açık olmakta fayda var.

22 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR