22 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları


4 kasım 2018 günlük burç yorumları
15 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

22 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

22 Ekim 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün iş ilişkisinde bulunduğunuz kişilerin özel yaşamları ile ilgili sorunlara karışmamanız için uyarıyor sizleri. Meslek hayatınızı itibarınızı etkileyecek olumsuzluklar yaşamamak için bu konularda dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise eşinizin yakınları ile iletişim kurmaya çalışırken hiç beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz bugün.

22 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün maddi konularda oldukça şanslı bir teklif terfi ya da iş birliği fırsatı ile karşılaşacağınıza işaret etmekte. İyi değerlendirmeli sahne sizinken kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise kıskanç kişilerin enerjisine karşı kendinizi de sevdiğiniz kişiyi de korumalı ilişkiniz ile ilgili yersiz düşüncelerden uzaklaşıp ilişkinizi sahiplenmelisiniz.

22 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde olan biten merakınızın başınıza iş açabileceğine işaret etmekte dikkatli olun iş işten geçtikten sonra olacak olanları durduramayabilir üzülebilirsiniz. İş ve özel hayatınızda bu durumdan olumsuz etkilenebilir. Merak duygunuzu kendinizi geliştirmek için kullanmanız çok daha faydalı olacaktır.

22 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün eş ya da sevgilinizin sizden sakladığı ya da doğru aktarmadığı gerçekler ortaya çıkabilir. Yaptığınız fedakarlık ona olan sevginiz zihninizde sorgulanmaya başlar ve bu durum karşısında kendinizi çaresiz kullanılmış hissedebilirsiniz. Gerçekler ile yüzleşmeli kararlarınızı buna göre vermelisiniz. Bu durumun iş hayatınıza olumsuz yansımaması için önemli görüşmelerinizi bugün yapmamaya dikkat etmelisiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün özel yaşamınızla ilgili konularda yaptığınız hataların farkına varacağınıza işaret etmekte. Eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin sizi nasıl beslediğini anlayacak ona karşı tutumunuzu onu kaybetmeden pozitif şekilde değiştirmenin güzellikleri ile aşkı daha özel halde yaşamaya başlayacaksınız. Bu durum iş hayatınıza da olumlu yansıyacaktır. Bugün hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek güzel haberler iş hayatınıza başka bir boyut getirebilir.

22 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü maddi konularda risk almamanız için uyarıyor sizleri. Kazanma arzunuz bugün yanlış kişiler ile el sıkışıp zarar görmenize neden olabilir hem maddi hem manevi olarak. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi olan Başaklar onların iş ve eğitim hayatlarında yaşanacak olumlu gelişmeler ile sevinebilir kaygı duyduğunuz konuların ortadan kalkması ile üzerinizden büyük bir yük kalkmışçasına huzur bulabilirsiniz.

22 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü bugün sağlığınız ile ilgili konularda duyarlı olmanız için uyarıyor sizleri.  İhmalkarlığınız günlük hayatınızı etkileyecek sağlık sorunları yaşamanıza yol açabilir. Bugün iş hayatınızda anlamadan dinlemeden tepkiler vermemelisiniz. Olumlu olacak kazanımlarınızı arttıracak işlerinizi bu tutumunuz yüzünden kaybetmek istemiyorsanız bugün söyleyen değil dinleyen ve anlamaya çalışan taraf olmaya çalışın.

22 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bugün geçmişte yaptığınız hataların size neler kaybettirdiği ile yüzleşmelerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Bu durum bir an için sizleri üzse de kendi zincirlerinizi kırıp doğrularınızı bulmanıza vesile olacaktır. İş ve özel yaşamınızda geçmişe sünger çekip gerçek huzuru bulacağınız enerjileri doğru değerlendirmek için bu durumu fırsat olarak görmeli alışkanlıklarınızın esiri olmadan hareket etmelisiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün kim dost kim düşman anlayacağınız gelişmelere dikkat çekmekte. Başınızdan geçen bir olay ile ilgili etrafınızda söylenenler sizi bunun farkına vardıracak ve hayatınızda önceliklerinizi değiştireceğiniz kararlar alıp uygulayacaksınız. İş hayatınızda ihmal ettiğiniz pek çok konuya yönelecek ve başarı çıtanızı yükseltecek önemli görüşme ve girişimler gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise biraz sabırla hareket etmeli hızlı kararlardan uzak durmaya dikkat etmelisiniz.

22 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün sağlık sorunları olan Oğlakların sevinecekleri gelişmelere işaret etmekte. Ağırlıklarınızdan arınacaksınız. Hayata bakış açınız pozitif yönde değişecek alışkanlıklarınız etrafınızda ki kişilere gereğinden fazla önem vermeme gibi. Kendinize fayda sağlayacak kararlar alıp uygulayacaksınız. İş hayatınızda da özel yaşamınızda da huzur güven kazanımlar sizleri karşılarken bırakın Güneş karanlıklarınızdan özgürleştirsin sizleri.

22 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün özel hayatınızın önem kazanacağına işaret etmekte. Eş ya da sevgilinizin iş hayatınızda uğradığı bir haksızlık sinirlerinizin alt üst olmasına neden olabilir kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz sizlere önerim dikkatli olmanız fevri davranmadan çözüm yollarını birlikte aramanız yönünde bir tutum sergilemeniz aksi takdirde öfke duygusallık zor durumu daha da içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Kendi iş hayatınızda ise bugün akşam saatlerinde sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

22 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda gerginlikler yaşanabileceğine işaret etmekte.  Kimsenin iyi niyetle sorumluluklarınıza yenilerini eklemelerine izin vermeyin haklarınızı koruyarak hareket etmelisiniz. Bugün para alışverişlerinde de hakkınızı aramalısınız. Özel yaşamınızda ise kıskançlık kaygı eş ya da sevgilinize karşı olumsuz söylemlerde bulunup ilişkinizde sorunlara yol açabilir.

22 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR