22 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları


22 eylül 2018 günlük burç yorumları

22 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

22 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

22 Eylül 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün kelimelerin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil mutlu olmaya bakın ve öfkeli sözlerin yıkıcı etkisinden uzak kalmak için sakin ve adil olmayı başarın. Öfke ile gerçeği yansıtmayan sözleri söylemeniz anlık zaferler elde edip büyük hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Alacağınız tepkilerin altından kalkamayabilirsiniz.

22 Eylül 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

İş arıyorsanız  iş değişikliğine gitmek istiyorsanız yeni bir projenizi hayata geçirmek istiyorsanız bu dönemi değerlendirin. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Siz yeter ki değişimden korkmayın kızgınlıklarınızın öfkenizin fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin.

22 Eylül 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrü ile HAYATA Kendinize bir ŞANS daha verecek… Karşılığını da fazlası ile alacaksınız. Kendi yakınlarınız akraba anne baba kardeş gibi yanılgılar yapabilir yanlış insanın söylediklerine itibar ederek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz dikkatli olun.

22 Eylül 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün Arınmak yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacaktır. Ayrıca yeni ay enerjisi daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar vermelerini engelleyecek. Sizler için arınma ve yenilenme zamanı. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarı ile uygulayabileceksiniz Evli Yengeç’ler yaşananlar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek birbirinize kenetleneceksiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Eylül 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün Aşk hayatınızda yaşanacak istikrarlı enerjilere dikkat çekmekte.  Bekar Aslan’lar sizlerde şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Evli olanlar ise sorunlarınızı aşabileceğiniz kendinizi doğru sözler ile ifade edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

22 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin yeteneklerinizi ortaya koyun ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayanlar aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı almanıza yardımcı olabilir. Dostlardan gelen destek ve cesaretle evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz.

22 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

İş eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin.

22 Eylül 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün özel yaşamınız bir  hayli önem kazanacak eş yada sevgilinizle  ilişkiniz hakkında kararlar alacak ve cesaretle uygulayacaksınız. Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın… Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin, Haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız buna bir son verin. Yaşadıklarınız ve yaşattıklarınızı sorgulayın. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan aşkı tüm yalınlığı ile yaşayan ve yaşatan insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayanlar uzun zamandır kilitli olan gönül kapınız Aşk’la çalınabilir. Uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınız AŞK’ a dönüşebilir

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Eylül 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün sağlık sorunları yaşayan yay burçlarının da yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk yada kardeşleri ile sorunlar yaşayanlarda huzur ve sevginin barışını hakim olacak bugün. Özel yaşamınızda da yeni bir beraberliğe adım atabilir var olan beraberliğinizde sorunları aşarak evlilik yolunda ilk adımı atma kararı alabilirsiniz.

22 Eylül 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Ailevi konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar Oğlak’lar enerjisi ile aile büyükleriniz aracılığı ile tanıştırılacağınız ya da aynı ortamlarda olacağınız biri ile yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz. Sizlere tavsiyem duygularınızı ikinci plana alın ve mantığı elden bırakmadan karşınızda ki insanı tanıyarak acele kararlar vermeden hareket edin.

22 Eylül 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bilinmeyene olan ilginiz sezgileriniz fazlası ile yoğunlaşacak geçmişle ilgili karanlıklarınızı bilinmeyenlerinizi ya da bilinç altınızda yer etmiş sizi engelleyen gerçeklerinizi ortaya çıkaracak yeniden doğmuşçasına tazeleneceksiniz. Bu günlerde kimin ne dediğine önem vermeden etki altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenin ve size işaret ettiği yolda ilerleyin. Bu enerji evli Kova’lar içinde dikkat çekici enerjileri beraberinde getirmekte. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki yada evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir.

22 Eylül 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü iş hayatınızda riskli davranışlar anlık kararlar kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız. Özel yaşamınızda da öfkeli davranışlar ve kıskançlıklardan uzak durmalısınız.

22 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR