22 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları


22 Kasım burç yorumları belli oldu!

22 Kasım günlük burç yorumu belli oldu. İşte 22 Kasım 2017 günlük burç yorumları

22 Kasım Koç Burcu Yorumu

Bu aralar hayatınızda büyük bir dönüşüm yaşamanız, isteklerinizi gerçekleştirmenin vereceği zafer duygusunu yaşamanız muhtemel. Belki zor bir süreç geçirdiniz ama bunu hayallerinizin sınanması olarak düşünün. Güzel günler pek yakında! Sadece sabırlı olun, karşılığını göreceksiniz.

22 Kasım Boğa Burcu Yorumu 

Hayatınızda hiçbir şeyin yolunda gitmediğini düşünüyorsunuz, bugünlerde bu daha da sık olmaya başladı. Ancak sabırlı olmanız gerekmekte, her şey yavaş yavaş yoluna girecek. Sadece düzeninizi oturtmak için biraz mücadele vermeniz gerekmekte.

22 Kasım İkizler Burcu Yorumu 

Duygusal manada zorlayıcı bir gün sizi bekliyor. Her şeyi bırakıp yeni bir hayata başlama isteği geliyor zaman zaman ama çıkışlarınızın sert olmamasına özen göstermelisiniz. Çevrenizdeki insanları kırabilirsiniz. Bu nedenle öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeli, kendinize zaman ayırıp biraz mola vermelisiniz.

22 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

Bu aralar kararlarınızda çok dikkatli olmalısınız, tüm köprüleri yıkabilecek bir negatif enerji var üzerinizde. Ailenizle zaman geçirin, onların desteğini kabul edin.

22 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Bu aralar daha ılıman ve sakin kalmaya özen gösterin. İlişkinizdeki sorunlardan kaçmak yerine konuşmaya çalışın, çözüm odaklı hareket edin, pozitif bir tutum sergileyin.

22 Kasım Başak Burcu Yorumu

Duygusal anlamda kendinizi çok güçlü hissedeceğiniz bir gün! Ayaklarınız yere dağa sağlam basıyor, enerjiniz yüksek, her şey yolunda! Ailenizle ilgili sorunların çoğunu hallettiniz. Finansal konularda yüzünüzü güldürecek haberler almanız muhtemel. 

22 Kasım Terazi Burcu Yorumu

İlişkileriniz hakkında karamsar yaklaşımlarınız bugün gündeminizi meşgul edebilir. Bunun sebebiyse garantici bir yapınızın olmasından kaynaklı. Ama bu durumda sonuna kadar haklısınız. Çünkü hayatınızda “en sevdiğim” dediğiniz insanlar tarafından yalanlar duyup kandırıldınız. Romantik anlamda aldatılmaya müsaitsiniz, daha dikkatli olmalısınız.

22 Kasım Akrep Burcu Yorumu

Parasal konulardaki hırsınız her geçen gün artıyor ama aynı zamanda sabırlı olmayı da kendinize öğretmeniz gerekiyor. Güzel haberler alacak, değer verdiğiniz insanlarla ilgili problemleriniz yavaş yavaş çözüme kavuşacak.

22 Kasım Yay Burcu Yorumu

Sosyal ortamlarda bulunmayalı bir süre oldu. Çokça kendinizle vakit geçirmektesiniz. Bu biraz canınızı sıkmıyor değil. Bu hafta sonuna arkadaşlarınızla bir etkinlik planlayabilirsiniz.

22 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

Kendi başına aldığınız kararlara karşı bile eleştirel yaklaşabiliyorsunuz. Her şeyi kontrol etme çabanız aslında size zarar veriyor, biraz da akışına bırakmayı denemelisiniz. Her şeyin üzerine giderek çözemezsiniz. Bir süredir emek verdiğiniz projenizin karşılığını alacaksınız.

22 Kasım Kova Burcu Yorumu

Hayallerinize her geçen gün biraz daha yaklaşıyorsunuz. Hayat sizi güzel bir noktaya taşıyacak. Tabii bunun için sizin de çaba göstermeniz gerekmekte.

22 Kasım Balık Burcu Yorumu

Parasal konularda güzel haberler sizi bekliyor. Birçok sınavdan geçtiniz, çabaladınız, iş hayatınızda pozitif günler tekrar geri gelecek. Öyle ki risk alabilecek yatırımlar bile yapabilirsiniz. 

22 Kasım 2017 günlük burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı