22 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları


22 kasım 2018 günlük burç yorumları

22 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

22 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

22 Kasım 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda arkadaşlarınızdan dolayı sıkıntılar yaşanabileceğine işaret etmekte. Dikkat edin olmayan şeyleri var gibi yansıtarak anlatımları kuşkuya kapılıp haksız yaklaşımlar da bulunmanıza neden olabilir. İş hayatınızda ise resmi işlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz bugün.

22 Kasım 2018 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün iş ve eğitim hayatınızda talihli gelişmelere işaret etmekte. Uzun zaman önce başvurduğunuz bir işle ilgili olumlu gelişmeler sizleri şaşırtabilir iş yükünüzün artması ile kazanımlarınızı da arttırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile  kıskanç insanların varlığını bilerek temkinli hareket etmeniz faydanıza olacaktır ikiniz içinde.

22 Kasım 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün iş ve eğitim hayatınızda haksızlıklar ile karşılaşabilirsiniz. Öfkelenip çekip gitmek yerine kalıp mücadele vermelisiniz. Hakkınız olanı başkalarına kaptırmamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sizi kıskandıran tavırlarına tepkinizi akılcı bir şekilde vermeli yaşananları kontrol altında tutmaya gayret etmelisiniz.

22 Kasım 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün aile büyükleriniz ile ilgili konular sizleri zorlayabilir. Bu bir sağlık sorunu olabileceği gibi kardeşlerinizi de ilgilendiren bir parasal mesele olabilir. Olabildiğince sakin olmalı ama haksızlıklar karşısında da hakkınızı aramalısınız. İş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız yüzünden gecikmelere iptallere dikkat etmelisiniz.

22 Kasım 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün ailevi konularda size yanlış gelen davranışlar yüzünden sinirlerinizin gerilebileceğine işaret etmekte. Haklılığınızın bir kez daha ortaya çıkması pek çok kişiyi rahatsız etse de siz doğrularınızla ilerlemeye devam edin. İş hayatınızda ise bugün kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile son derece romantik ve duygusal bir gün geçirebilirsiniz.

22 Kasım 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün isle ilgili her ayrıntıyı gözlemlemeli özellikle vergiler resmi işleri takip altında tutarak ilerlemelisiniz. Ailevi konularda ise özellikle çocuk sahibi Başaklar onlar ile ilgili yapılan negatif yorumlara karşı tepkinizi göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin dalgınlığının altında farklı manalara aramadan onu anlamaya çalışmalısınız.

22 Kasım 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü iş hayatınızda yakınlarınız dan kaynaklı sorunlar yaşanabileceğine dikkat çekmekte. Bilginiz dışında yapılan işler finansal olarak zor durumda bırakabilir sizleri. Kontrollü olmalı birazda kendinizi düşünerek kararlar almalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin üzerinde baskı kurmamaya özen gösterin bugün.

22 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bugün sağlık sorunları olan Akreplerin ihmalkar davranmaması için uyarıcı enerjileri barındırmakta. Kontrollerinizi yaptırın. İş hayatınızda ise parasal olarak kazanımlarınızın artabileceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise tek taraflı bencillikleri ile sizi yoran insan için daha fazla kendinizi yormamalısınız.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün iş ilişkisinde bulunduğunuz kişilerin özel yaşamlarında olanların içinde yer almamanız için uyarıyor sizleri üzülebilir iş ilişkilerinizin de zedelenmesi ile zor durumda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sürpriz tanışmalar yeni bir ilişkinin başlangıcına vesile olabilir sizler için.

22 Kasım 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün hiç bir konuda abartılı cümleler kurmamanız için uyarıyor sizleri. Bir an için yapmak istediklerinize ulaşsanız da ilerleyen günlerde söylemleriniz başınıza ciddi işler açılmasına neden olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin istekleri karşısında bunalabilir sizin için doğru insan olup olmadığını sorgulamaya başlayabilirsiniz.

22 Kasım 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü iş hayatınızda yeni teklifler ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Var olan şartlarınız ile kıyaslamalı ince eleyip sıkı dokuyarak hemen karar almamalısınız. Bugün arkadaşlarınız ile borç para alışverişlerinde bulunmamanızda faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise biraz daha anlayışlı olmayı deneyebilirsiniz.

22 Kasım 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün anne ya da babanız ile ilgili sorunlar yaşanabileceğine işaret etmekte. Sizden beklentileri yapabileceğinizin çok üstünde olabilir onları mutlu etmeye çalışırken kendi mutsuzluğunuzun mimarı olmayın hiç bir konuda. İş hayatınızda ise bugün keskin kararlar ve inatçı yaklaşımlar içinde bulunmamalısınız.

22 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR