22 Kasım Perşembe Reyting Sonuçları


Televizyon dünyasında birbirinden farklı kanallar ve birbirinden farklı dizi ve programlar var. İşte karşınızda 22 Kasım 2018 reyting sonuçları.

Perşembe günü TV ekranlarında takipçileriyle buluşan projeler, merakla yeni sonuçlarını bekliyor. İşte 22 Kasım 2018 reyting sonuçları.

İlk 5 sıra şu şekilde;

  • Bir Zamanlar Çukurova 22 Kasım Reyting Sonuçları
  • Fatih Portakal İle Fox Ana Haber 22 Kasım Reyting Sonuçları
  • Bir Zamanlar Çukurova Özet 22 Kasım Reyting Sonuçları
  • Avlu 22 Kasım Reyting Sonuçları
  • Bizim Hikaye 22 Kasım Reyting Sonuçları

Avlu Dizisi 22 Kasım Perşembe Reyting Sonuçları

Dizi içerisinde hafif bir yükseliş bekliyoruz. Yarın izlenecek olan bu dizi için beklentiler reytinglerin yükseleceği yönünde. Tahminimizce ekibe yeni katılan oyunculardan dolayı anlık yüksek reytingler geri dönecek. Tabi yarın için tekrar bir yorumlama yapabiliriz konuyla ilgili.  Reyting sonuçları perşembe akşamı diziseverlerle buluşan projelerin elde ettikleri sıralamaları gösterdi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı gecede TV izleyicilerinin tercihleri sıralamaları belirledi. Peki, dizileri son bölümlerinde neler oldu ve sıralamalar nasıl şekillendi?

 

Gecen Haftanin Reyting Listesi

Geçen haftanın reyting sonuçlarına göre ilk sırada Bir Zamanlar Çukurova dizisi bulunuyor. Bu hafta bakalım 22 Kasım Perşembe reyting sonuçları ne olacak?

Dizilerde yaşanan gerilimler ve gelişmeler, karşı tarafa da hızlı geçiyor. Bu yüzden reytinglerde anlık değişimleri rahatlıkla görebiliyoruz.  Bakalım yeni bölümlerde neler olacak? Gerek Bizim Hikaye dizisi, gerek Muhteşem İkili dizisi, gerek yapısı ve gerek yeni olması ile ülkemizde bakalım ne kadar sevilecek? Hepsinin sonucu için tek yapmanız gereken yarınki sonuçları incelemek.

 

Dizilerdeki seçimler ve tercihler, genellikle reyting sonuçlarını bir gün sonradan etkiliyor. Anlık ölçümler daha çok dijital mecralarda olduğu için, insanların sevdiği dizi türlerini ve sonuçlarını anlayabiliyoruz. Bu yüzden 22 Kasım Perşembe reyting sonuçları için detaylı bir çalışma yapıyor ve sizler için güncel listeleri ön plana çıkarıyoruz. Bakalım yeni dizilerde hangi karakterler, hangi tarzlar ve sistemler bizim için bir çözüm yaratmış olacak. Merakla sonuçları bekliyoruz.

22.11.2018 reyting listesi ile ilgili tüm detayları Unimetre’de bulabilirsiniz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR