22 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları


22 mart 2018 günlük burç yorumları

22 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

22 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

22 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Yeteneklerinizin sınırlarını zorlamada üstünüze yok. Bugün tüm becerilerinizi ruhsal bir maneviyatla birleştirecek ve kendi tarzınızı ortaya koyacaksınız. Planlarınızı ortaya dökerken, kişisel çekiciliğinizden faydalanmayı ihmal etmiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda istemeseniz de, çevrenizin odak noktası haline geleceksiniz.
22 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Yanlış zamanlarda karşınıza çıkan fırsatları kullanırken, dikkatli olmalısınız. Ani hevesle sarıldığınız konuların kendinizi kanıtlamak uğruna yaptığınız güç gösterisi olabileceğini aklınıza getirmelisiniz. Enerjinizi doğru kullandığınız anda, gerçekleştiremeyeceğiniz hiçbir şey yok. Üstelik tavize yanaşmıyorsunuz.

22 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

 İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir. Bugün, yine ataklık gerektiren düşüncelerinizi pratiğe geçirme planları içindesiniz.. İş yaşantınızda dikkat çekmekten hoşlanıyorsunuz.

22 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kendinize güveniyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda etkili konuşmalarınızla dikkat çekmeyi başaracak ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan beraberlikleriniz sosyal yaşantınıza canlılık verirken, bilinçaltı duygularınız yüzünden mantık karmaşası yaşayabilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınız kullanabilirsiniz. Kişisel zevklerinizi onlarla paylaşmaktan son derece mutlu olacaksınız. Fakat; bazı konularda; güven duygunuzun eksik olmasından kaynaklanan problemler söz konusu. Partnerinizle olan bazı sorunlar ruhunuzda fırtınalar yaratıyor ve dinginlik savaşları veriyorsunuz.

22 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinize gereken özeni göstermek istiyor ve ona daha çok zaman ayırmak istiyorsunuz. Tutkularınızın ön planda olacağı bir gün içindesiniz. Ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Bugün çevre ilişkilerinizde başarılı olacağınız bir gün. Yanlış anlaşılmalardan kaçınmalısınız.

22 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Son günlerde ilgilendiğiniz konular, sosyal ilişkilerinizde istediğiniz her türlü başarıyı size veriyor. Herkes sizin ağzınızdan çıkan sözleri takip ediyor. Yaşamın hedef noktası olmak sizi farklı kılıyor emin olun. Fakat, kesinlikle dedikodu mahiyetli içeriklerden kaçının. Değişen olaylara karşı uyum sağlamalısınız.

22 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Amaçlar ve arzular üzerinde çok fazla düşünmek istemediğiniz bir gün. Çevrenizin kişisel; yargılarından hoşlanmayabilirsiniz. Kendinizi ortaya atmadan başarıyı yakalamak isteyişinizin önemli nedeni, kaybetme riskini ön satıhlarda yaşamaktan çekindiğiniz için. Bugün, amaçlarınızın sizi ikilem içinde bırakabilir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

İş konusunda gösterdiğiniz performans ilişkilerinizde istediğiniz desteği sağlarken, dostlarınız tarafından çok sevilmenize neden oluyor. Ulaşmak istediğiniz kişiler konusunda zorluk çekmeyeceksiniz. Bazı konularda daha da güçlenmek zorundasınız. Öncülük yapan kişisel tavırlarınızla çevrenizde imaj yaratmalısınız.

22 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Ani verdiğiniz kararlarla engellerden kısa sürede kurtuluyorsunuz. Bazı olayları yeniden düşünmelisiniz. Ön sezileriniz oldukça güçlü. Duygusal konularda bir türlü tatmin olamıyorsunuz. İş konusundaki yaşayacağınız çelişkiler; bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz sonuca doğru yol alacak.

22 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

İkili ilişkilerinize ayırdığınız zaman nedeniyle güncel çalışmalarınız aksatabiliyorsunuz. Daha sonra fikrinizi değiştireceğiniz için hiçbir şekilde ileriye dönük sözler vermemelisiniz. Duygusal gerilimleriniz çok fazla. Kişisel ilişkilerinizde karşı tarafın istekleri baskın olduğu zaman, kendinizi kıskaç içinde hissediyorsunuz.

22 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Mantıklı olmakla övünmenize rağmen, duygular söz konusu olduğu zaman hata üstüne hata yapıyorsunuz. Duygusal saplantılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz zaman, gerçekleri daha iyi görebiliyorsunuz. Bugün, olaylar karşısında yaratacağınız gizem, her zamankinden çok daha etkili olacaktır.
22 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR