22 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları 


22 mayıs 2018 günlük burç yorumları

22 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

22 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

22 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Mutlu ve doyumlu bir ilişki içindesiniz. Çok fazla bir arada olmanın ilişkiye zarar vermeyeceğini kanıtladınız. Bugünlerde yeni kararlar mutluluğunuzu pekiştirebilir. Çalışma hayatınızda yüksek performans ve ataklığınızla başarıyı yakalamaya adaysınız. Aşk hayatınızdaki yenilikler sizi biraz korkutabilir, sakin olmalısınız.

22 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi. Ailenizle bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz.

22 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı. Kişisel sorunlarınızı iş hayatınıza yansıtmamalısınız.

22 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

İlişkilerinizi dengelemek için biraz anlayışlı olun. Çok farklı beklentiler içinde olan birisiniz ama bu beklentiler hiç ummadık sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle beklentilerinizi biraz aşağı çekmeye çalışın. Sevgilinizin sizi yanlış anladığını düşünüyorsunuz. Anlayışlı olmanız gereken bir gün. Evde vakit geçirmek yerine biraz temiz hava almalısınız.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

 Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün. Kendinizi göstermek isteyebilir, gücünüzü kanıtlamak zorunda kalabilirsiniz.

22 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Partnerinize zorlanma gibi gelebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engellere biraz eleştirel bakmanıza neden olabilir. Çok özel bir konuda her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gerekiyor. Haksızlığa uğrayabilirsiniz.

22 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Özel hayatınızda eşinizden sürekli bir şeyler istiyor ve onu kısır bir döngü içinde yaşatıyorsunuz. İsteklerini dinleyin yani ona nefes aldırın. Böylece gergin ortamların oluşmasını önleyeceksiniz ve daha sakin bir şekilde düşünerek olaylara beraber adım atmaya başlayacaksınız Unutkanlığınız yüzünden değer verdiğiniz bir eşyanızı kaybedebilirsiniz.

22 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun. Arkadaş çevrenizle çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

 İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.Yeni bir yönünüzü keşfederek, geliştirmek isteyebilirsiniz.

22 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler beklediğinizden farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmak gerekiyor. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar, mesleki hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli etkiye sahip olacak. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeye çalışın. Kafanızın karışmasına izin vermemelisiniz.

22 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir. Beklediğiniz haber için umudunuzu yitirmemelisiniz.

22 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak. Mide sorunlarına karşı önlem almalısınız.

22 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR