22 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


22 nisan 2018 günlük burç yorumları

22 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

22 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

22 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz. Fakat gün sonuna doğru gevşeyeceksiniz. Aldığınız bir haber doğrultusunda yola çıkabilir, sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Kendinize koyduğunuz kuralları kendiniz çiğniyorsunuz. Yatırımlar için doğru zaman olmayabilir.

22 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hayatınızda var olan gelişmeler sizi biraz telaşa sokabilir. Fakat sakin olmalı ve olaylara soğuk kanlı yaklaşmalısınız. Uzun süredir beklediğiniz bir an ansızın kapınızı çalabilir. Ayrıca maddi konudaki sıkıntılarınızı sonlandırmak için biraz daha tutumlu davranışlar sergilemelisiniz.

22 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kararsız tavırlarınız yüzünden hemen karar vermeniz gereken bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Kafanızdaki problemleri çözmek adına problemin kökenine inmelisiniz. Ailenize zaman ayırmanız gereken bir gün olabilir. Fakat siz birden çok görüşme için hazır durumdasınız. Aşk hayatınızdaki belirsizlikler sizi üzmesin.

22 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Tam anlamıyla ne yaptığınızı bilmeyen ruh haliniz öyle böyle geçinmenizi sağlıyor olabilir. Fakat hedeflerinizi belirlemeli, yere sağlam basmalısınız. Yakın bir arkadaşınızın kalbini kırdıysanız gönlünü almanız için güzel bir zamanlama olabilir. Düzeninizi oturtmak için yardım alabilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

İş seyahatleri ya da kısa tatiller gündeminizi oluşturabilir. Fakat bir iş seyahatine çıkmasanız bile tatildeyken iş sizin peşinizi bırakacağa benzemiyor. Yoğunluğunuz yüzünden aksattığınız ya da ihmal ettiğiniz bazı şeyler olabilir. Kısa bir süre içerisinde toparlanmalısınız. Bunun için uygun zamanlar…

22 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Çevrenizdeki insanların bazı kelimeleri sizi biraz kırmış olabilir. Ama bugün öyle bir gelişme yaşayacaksınız ki bu gelişme size tüm kırgınlıklarınızı unutturacak. Biraz deniz ya da orman havası almalısınız. Bugün kendinizi şımartma vaktiniz geldi. Değişime hazır olmalısınız.

22 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Aslında yeniliğe açık bir yapınız olsa bile bazen çok keskin kararlar verebiliyorsunuz. Değişime ayak uydurmalı ve anın keyfini çıkarmalısınız. Kendinizi biraz eksik hissediyorsanız yeni hobiler edinebilirsiniz. Müzikle ilgilenen bir terazi burcuysanız bu özelliğinizi fırsata dönüştürmelisiniz.

22 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

İlişkilerinizde olan ekstra kıskanç ve baskın tavrınız karşınızdaki insanı korkutuyor olabilir. Biraz daha yapıcı ve anlayışlı tavırlar içerisinde olmanız olumlu sonuçlar doğuracak. Ailesel baskıları üzerinizde hissedeceğiniz bir gün olabilir.  Kafanızı karıştıracak bazı etmenler aslında doğruyu bulmanızı kolaylaştıracak.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

22 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Bugün bir ortamda dikkat çekebilir, yeni insanlarla kaynaşabilirsiniz. Esprili tavırlarınız ve eğlenceli mizahınız karşı cinsin sizden oldukça fazla elektrik almasını sağlıyor. Duygularınızı kontrol etmekte zorluk çekebilir, iki seçenek arasında kalabilirsiniz. Bu sefer kalbinizi dinlemelisiniz.

22 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Her şeyden uzaklaşıp kayıplara karışmak istediğiniz bir gün olabilir. Fakat sizin ihtiyacınız olan şey biraz kalabalık. Kendinizi hangi ortamda iyi hissedeceksiniz kendinizi o yönde şımartmalısınız. Maddi sıkıntılarınızı dikkate alarak küçük kaçamaklar yapabilir, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

22 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün kendinizi fazla enerjik hissedebilirsiniz. Haftanın tüm yorgunluğunu unutacağınız bu günde yakınlarınızla güzel vakitler geçirmek kafanızın dağılmasını sağlayacak. Yeni bir kursa başlayabilir, hobiler edinebilirsiniz. Spora da başlamak sizin için uygun olabilir. Aşk meselelerinizi düşünmeyin, her şey rayına oturacak. 

22 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün bir konu hakkında uzunca düşünebilir ve üzerine sohbetler edebilirsiniz. Partnerinize karşı yapmış olduğunuz bir hata daha fazla düşünmenize sebebiyet verebilir. Maddi yatırımlarınızı doğru yerde kullanmalısınız. Mantığınız ve duygunuz arasındaki boşluk gelip geçici olacak.

22 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR