23 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


1 nisan 2018 günlük burç yorumları

23 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

23 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

23 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Her şey kendi içinde değişiyor. Ama bu durum sizi bazı bazı yorabilir. Çünkü insanlar gerçekten değişmek istiyor. Bu yüzden de haliyle aşırı duygusalsınız. Dış dünyada gördüğünüz en ufak bir olay bile sizi hızlıca hüzünlendirebilir. Gözyaşlarınız sel olabilir ama genelde bunun anlamlı bir sebebi olmasını beklemeyin. Bu duygusallığı evliliğinize ve partnerinize yansıtmamaya çalışın. Boşuna kavgalar çıkarabilirsiniz. Peki ne yapabilirsiniz? Kendinizi dinlemekte fayda var.

23 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Şu sıralar ya da genel olarak eleştirilere açık değilsiniz. Gün boyu fazla alıngan olabilirsiniz. Özellikle yaptığınız işler, ortaya çıkardığınız ürünler konusunda en ufak kötü bir söz duymak istemiyorsunuz. Kimseden onay almak zorunda değilsiniz ama onaylanmayı bekliyorsanız, eleştirilere de açık olmalısınız. Bu yüzden biraz daha sabır, biraz daha sakin olmayı deneyin. Bu sayede hem kendi içinizde bir denge yaratacaksınız, hem de farklı olanı bulacaksınız. Bizce buna değir.

23 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Şu sıralar size saplanan şey bir duygusallık. Belki de insanlardan olan beklentiniz buna sebebiyet veriyor. Hayal kırıklığına uğramanızın sebebi her şeyi karşı taraftan bekliyor olmanız. Herkes sizin gibi proaktif olamayabilir. Herkesin bir kapasitesi ve kendisine özel bir yeteneği var. Eğer herkesten kendi yansımanızı beklerseniz işte bugün olduğu gibi hayal kırıklığına uğrarsınız. Eşinizin düşüncelerine karşı biraz daha toleranslı olabilirsiniz.

23 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Genellikle farklı olanı takip etmek, yengeç burçlarının şu sıralar en çok yaptığı şey. Yengeç burcu ailevi konularda sizi zorlayacak bir gün olabilir. Siz herkes için fedakârlık yaparken karşılığını alamadığınız düşüncesi sizi derinden yaralıyor. En güzeli mutlu olacağınızdan emin olduğunuz yerlerde ve insanlarla bulunmak. Bazı Yengeç burçlarının çalışmak zorunda kalacağı bir gün olabilir. Bu yüzden bu günleri toparlamak, kendinizi mutlu etmek için her şeyi daha rahat bir dilde üretmeye başlayın. Bizce işler böyle daha sakin ilerleyecek.

23 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Her şey farklı bir yaklaşımla ilgili. Belirli bir ölçüde kendi gücünüzü oluşturuyorsunuz. İnsanlar da bu durumdan etkileniyor. Çevrenizdeki ilişkilerden çok fazla etkilenebiliyorsunuz. Herkesin ilişkisi kendine. Herkesin tarzı farklı. Siz başkalarında gördüklerinizi eşinizden beklerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız. Sizin eşinizin, partnerinizin de başka özellikleri var ve siz de birlikte belki de başkalarının özentisi oluyorsunuz. Bu yüzden de kesinlikle sağlıklı ilerlemekte fayda görüyorsunuz. Bizce bu duyguya devam etmelisiniz.

23 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Kendinizi yorgun hissedebilir. Özellikle şu sıralarda daha histerik takılabilirsiniz. Lakin bununla birlikte ek olarak dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Bazı Başak burçları soğuyan havalardan nasibini almış, hasta ve dinlenmek zorunda olabilirler. Diğer bir grubunsa burunları çoktan akmaya, kışlık alerjileri ortaya çıkmaya başladı. Dinlenip, direnmemek en doğrusu. Düzgün beslenmeniz gerekiyor. Çok fazla fast food yemekten uzak durmalısınız.

23 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Hayatta keyif aldığınız şeyler için vakit ayırma günü. Akışa bırakın kendinizi biraz. Programlamayın zamanınızı. Bırakın bugün de programsız olsun. Zamansız ve sınırsız olsun. Bir güncük bir şeyleri görev edinmeyin. Deneyin bakın, size nasıl iyi gelecek.

 

23 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Uzun süredir içinizde biriktirdiğiniz konuları, özellikle ailenizle ilgili olanları daha fazla içinizde saklayamayacaksınız. Bugün duygular sel oluyor. Özellikle Akrep burçlarının tüm öfkeleri bir ağlama fırtınası şeklinde ortaya çıkabilir. Yapacak bir şey yok. Onca tuttuğunuz duygunun eninde sonunda açığa çıkması gerekiyordu.

23 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-23 Aralık)

Çevrenizde “yakın” olarak tanımladığınız bazı kimseler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kimse ile mücadele etmeyin. Tartışma ve kavga ortamlarından uzak durun. Böyle ortamlar kimseye iyi gelmez ama size çok daha fazla zarar veriyor. Siz pozitif enerjinizi kaybettiğiniz an bambaşka bir insan oluyorsunuz.

23 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Oğlak burcu maddi anlamda yaptığınız seçimlerde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Böyle seçimler söz konusu olduğunda mutlaka mantıklı karar vermeye ve duygusal davranmamaya çalışmalısınız. Artan rüyalar, aklınıza gelen ilginç fikirler söz konusu olacaktır. İsterseniz bu fikirleri değerlendirebilir veya anlamlandırmaya çalışabilirsiniz.

 

23 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Ulaşamadığınız bir yer, bir nokta için kendinize haksızlık etmeyin. Hayatta başarılar da var başarısızlıklar da. Bazen işler ters gider. Bazen de her şey yoluna girer. Kendinize iyi davranın. Dinlenin. En son sadece kendiniz için ne yaptınız? Kendinize yeni yıl hediyesi alabilirsiniz. Üstelik bunun için evden çıkmanıza bile gerek yok. Alışveriş siteleri ne güne duruyor.

23 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Kendi kendinizi üzüyorsunuz. Bazen gereğinden fazla takıntı yapıyor, hali hazırda çözülmesi muhtemel konuları bile kendinize dert ediyorsunuz. Sorumluluk almak sizi yıpratıyorsa, sizi yıpratmayacak kadar, üstesinden gelebileceğiniz kadar sorumluluk alın ve kimseye söz vermeyin.

23 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR