23 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları


23 Kasım burç yorumları belli oldu!

23 Kasım günlük burç yorumu belli oldu. İşte 23 Kasım 2017 günlük burç yorumları

23 Kasım Koç Burcu Yorumu

Bu aralar enerjiniz gayet yerinde, olaylar karşısında daha mantıklı, daha zeki ve daha cesur durabiliyorsunuz. Hayatınızda çaba gösterdiğiniz birçok konuda başarıya ulaşacaksınız. Çevrenize daha ılımlı olmaya özen gösterin, karakterinizin sert yönlerini daha da yumuşatın.

23 Kasım Boğa Burcu Yorumu 

Bazı konularda çok aceleci davranıyorsunuz, sonrasında toparlaması bi hayli güç oluyor. Bu nedenle daha sakin kalmalı, sabırlı olmalı ve ani kararlardan uzak durmalısınız. Kararınız üzerine biraz düşünmeniz ve sonrasında uygulamanız gerekiyor. Parasal konularda bu aralar sabrınız zorlanabilir, ancak mantıklı yaklaşıp kendinizden emin olursanız isteklerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

23 Kasım İkizler Burcu Yorumu 

Bugünlerde iş konusunda aklınızı kurcalayan birçok şey var. Bu sorunlara karşı çözüm odaklı yaklaşın, üstesinden geleceksiniz. Çevrenizdeki insanları etkilemeye devam ediyorsunuz, insanlar size zaman zaman hayranlıkla bakıyor. Hayata bakış perspektifiniz, duygu ve düşüncelerinize de yansıyor, insanlar etkileniyor.

23 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

Karşınızdaki insanı da dinlemeye özen gösterin, duygu ve düşüncelerine önem verin. Ve en önemlisi empati yapmaya çalışın. Ani kararlardan uzak durun, özellikle finansal konularla ilgili riske girmeyin. Ailenizden destek alabilirsiniz.

23 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Enerjiniz çok ama çok yüksek Aslanlar! Beklediğiniz aşk her an kapınızı çalabilir, yeter ki fırsatları iyi değerlendirin. Sosyalliğin belki de tam zamanı!

23 Kasım Başak Burcu Yorumu

Bugün sizin için bi hayli zor geçebilir, stresli anlar yaşayabilirsiniz. Baskıcı yönlerinizin bugün daha da arttığını fark edebilir, insanlara fikirlerinizi kabul ettirme konusunda kırıcı sözlerde bulunabilirsiniz. Dikkat edin, sıcak ve yapıcı olmaya özen gösterin.

23 Kasım Terazi Burcu Yorumu

Bugün çok güzel haberler almanız muhtemel. Alacağınız haberler moralinizi düzeltecek, keyfinizi yerine getirecek. Birçok konuda şansınız yükseliyor, aşktan yana da fırsatlar çıkabilir karşınıza.

23 Kasım Akrep Burcu Yorumu

Bu aralar taşınma/yer değiştirme gibi durumlar söz konusu olabilir. Parasal konularda yaşadığınız sıkıntıları aşabilirsiniz. Kendinizle barışık olmaya özen gösterin.

23 Kasım Yay Burcu Yorumu

Bugün kendinizi özel hissedebilirsiniz. Bu hissiyatınızın etkisi olarak çevrenizdeki insanların size karşı ilgisi olabilir. Ancak siz bazen kendinizle alakalı negatif fikirlere kapılarak çevrenizdeki insanları yanlış anlayabiliyorsunuz ve sonrasında da kendinize yüklenip yoruyorsunuz.

23 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

Duygusal anlamda gelgitler yaşayacağınız bir gün! Bu problemleri iş ve aile yaşantınıza yansıtmamaya özen gösterin. Çünkü veriminizi düşürebilir. Dengeyi korumak gerek!

23 Kasım Kova Burcu Yorumu

Maddi konularda ekstra dikkat etmeniz gereken bir gün! Harcamalarınızı gözden geçirin, bütçenizi sürekli kontrol altında tutun. Bu arada uzun süredir özen göstermediğiniz sağlığınızı gözden geçirmeniz gereken bir gün!

23 Kasım Balık Burcu Yorumu

Bugün o beklediğiniz güzel haberleri alacak ve içinizi koskoca bir huzur kaplayacak. Spor yapmaya özen gösterin, beslenmenize dikkat edin. Güzel maceralar sizi bekliyor, hazır olun.

23 Kasım 2017 günlük burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı