23 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 


23 mart 2018 günlük burç yorumları

23 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

23 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

23 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Liderlik vasıflarınızı göstermeyi tercih edeceğiniz ve bulunduğunuz ortamlarda gücünüzü sergileme iteği duyacağınız bir gün olabilir. Özellikle iş ortamınızda üstlendiğiniz her türlü görevi başarıyla tamamlama arzunuz yoğunlaşacağı için girişimde bulunduğunuz her konuda doğru atılımlarda bulunabilirsiniz.
23 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

her konuda yaşadığınız sıkıntıları içinize attığınız için sağlığınız açısından hoş olmayan gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum sizi öfkelendirebilir ve bu öfke de sizi gereğinden fazla rahatsız edebilir. Kendinizi biraz daha işlerinize odaklamalısınız.

23 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Lider olma arzusu ve geleceğinizle ilgili güzel hayaller peşinde koşma durumu siz İkizler Burçlarının gündeminde olabilir. Hedeflerinize giden yolda kendinizden emin yürümenizin ileride size olumlu gelişmeler olarak geri döneceğinin farkında olmanız etkili olucak.

23 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Zihinsel olarak kendinizi düşük hissedebileceğiniz bir güne başlıyorsunuz. Ancak tam aksi olarak sezgileriniz kuvvetli olabilir.Bugünü biraz evreni anlamaya ve tanımlamaya çalışmakla geçirebilirsiniz. Zihinsel değil, ruhsal seviyede anlayış söz konusu olacaktır.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

23 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Manevi değerlerinizdeki olumsuzluğa dikkatinizi yoğunlaştırabileceğiniz bir gündesiniz. Enfeksiyonlar bu dönemde sizin için biraz daha artış gösterir bir durumda olabilir. Dalgınlığa ve unutkanlığa karşı dikkatli olmalısınız.

23 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sabah saatleri biraz isteksiz güne başlıyor olsanız da derin duygularla bağlanabileceğiniz bir ilişkinin tohumları atılabilir.Hem Ay hem de Venüs ilişkiler evinizde ilerliyor ve bu konuda şanslı gözüküyorsunuz. Hayatınızda böyle bir ilerleme mevcutsa üzerine gidip bugün onunla vakit geçirebilmek için fırsat yaratmanız yararınıza olacaktır.

23 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün biraz iş hayatınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz.Davranışlarınız ve yaklaşımlarınız sayesinde çalışanlarınız tarafından taktir toplayabilirsiniz. Sahip olduğunuz merhamet ve sağduyu sayesinde iş yaptırmanız da kolaylaşacaktır.

23 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Hayatınızın dağınık alanlarını toplamak ve pratik bir yaklaşımla detaylara önem vererek toparlanma gerekliliği hissedebilirsiniz. Duygusal olarak yoğun bir ve derin bir dönemden geçeceksiniz. Romantik bir film seyredebilir, tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

23 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Aile ilgili merhametli ve yardımsever, evinizle ilgili ise yaratıcı dekorasyonlara yönelebileceğiniz günde bulunuyorsunuz.Yardım edip yardım görebilirsiniz. Merhamet hissiniz yükselecektir. Bilhassa ebeveyniniz ve yaşlı akrabalarınızla ilgili yardım etme arzusu duyabilirsiniz.

23 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Eğitsel bir çalışma içindeyseniz sezgisel öngörü yeteneğiniz yükselecektir.Yaratıcılık gerektiren sosyal medya, pazarlama, eğitim ve reklamcılık konularında başarı grafiğiniz yükselecektir. Sulak yerlere küçük geziler yapıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

23 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Objektif olmaktansa daha sübjektif bir bakış açısıyla maddi ve manevi kaynaklarınızı derleyip toparlama durumuna yönelebilirsiniz. Maddi yardım konuları daha ön planda görülebilir. Merhamet hissi sizi değerli yardım faaliyetlerine katılmanızı sağlayacaktır.

23 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Ruhani bir yapıya geçebilir ve mistik konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Sakarlık ve dalgınlık durumunuzda artış gözlenebilir. Sanatçıysanız eserlerinizin daha üretken bir şekilde ortaya çıkması bugün mümkün olabilir. Çevrenize biraz daha dikkatli bakmalısınız, aradığınız aşk yakınlarınızda olabilir.
23 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR