23 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


23 mayıs 2018 günlük burç yorumları

23 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

23 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

23 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Parasal konular bugün gündeminizde olacak, bazı haberler alabilirsiniz bu konularla ilgili, bir yerden beklediğiniz bir ödeme varsa yine o da gelebilir. Bu dönemde Merkür’ün geri gittiğini düşünürsek parasal yatırımlar yaparken daha dikkatli olun derim. Yoğun çalışma temposu sizi biraz yorabilir, konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz.

23 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

 Bugün ikili ilişkiler gündeminizde olacak yine ve gergin etkiler var. Bir yerlerden kulağınıza gelen haberler ve arkanızdan yapılmış dedikodular canınızı sıkabilir, sinirlenip sonradan pişman olacağınız şeyler söylemeyin. Kafanızda kurduğunuz gereksiz düşünceleri bir kenara atarak gerçeklere odaklanmalısınız.

23 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

 Sezgilerinizin kuvvetli olacağı, içsel ama bir o kadarda huzursuz hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınız ile ilgili konular gündeme gelebilir iş yerinde bazı huzursuzluklar ve çekememezlikler olabilir ve bazı bilmediğiniz haberler karşınıza gelebilir. İçgüdülerinizin sesini dinleyin! Sessiz ve kalabalıktan uzak bir yere gitmek isteyebilirsiniz.

23 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Ay bugün Akrep burcunda ilerliyor olacak , o yüzden sezgisel ve duygularımızın kuvvetli olduğu bir gün olacak. Bazı durumlara alınabilir ve sözlü tartışmalar yaşayabiliriz o yüzden sakin olmanızı tavsiye ederim, her şeyi iyice anlamadan bozulmayın. Flörtünüze karşı kendinizi uzak tutmamanız gerekiyor.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

23 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Haftanın daha sakin ve içsel günlerindeyiz. Durum değerlendirmeleri yapacağımız ve hissiyatımızın yüksek olacağı günler. Ailenize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Anne babanızla vakit geçirmek ve onları ziyaret etmek için iyi bir gün. Evinizle ilgili konularda odağınızda olacak. Parasal sorunlarınızı çok dert etmemelisiniz.

23 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün daha sakin enerjiler hakim olacak. İletişiminiz aktif olacak ama siz daha çok söylenilenlerle değil hissiyatınızla ilerleyeceksiniz. Sözleşmeler, eğitim ile ilgili konular ve kısa seyahatler aktif. Maddi sıkıntılarınızı çok fazla dert etmemeli, motivasyonunuzu düşürmemelisiniz. Partnerinizle aranızda geçecek diyalog sizi güldürecek.

23 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün Ay Akrep burcuna geçiyor ve daha sezgisel ve duygusal bir güne başlıyoruz. Parasal konular gündemde olacak. Bazı görüşmeler ve planlamalar yapmanız söz konusu. Arkadaşlarınızla ya da aile yakınlarınızla dertleşebilir, onlarla yaptığınız konuşmalar neticesinde sağlam adımlar atabilirsiniz. Ticari eğilimlerini söz konusu olabilir.

23 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Ay burcunuzda ve sizi yapmak istediklerinize odaklıyor olacak. Spora ya da diyete başlamak için iyi günler. Daha sakin geçireceğiniz günler olacak, odaklı çalışabilirsiniz. Hayatınızdaki değiştirmek istediğiniz şeyler için bugünleri kullanın. Kafanızdaki olumsuz düşüncelere takılmamalı, biraz daha pozitif düşüncelere odaklanmalısınız.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

23 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Enerjiniz bugün düşük olabilir, sakin ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir gün, doktor randevusu için uygun bir gün. Kendinizi sosyal olarak eksik hissedebilirsiniz. Bugün zamanı kendinize ayırabilir, gezmek ve yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz. Sırt ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.

23 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Arkadaş çevreniz, sizi destekleyen kişiler, kulüpler ve dernekler son derece gündemde olacak. Bu konularda bazı girişimlerinizin sonuçlarını görebilirsiniz. Bugün iş ya da eğitim hayatınızda şansınız yaver gidebilir. Hiç ummadığınız fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Biraz atik olmalı ve kendinizi bazı konularda geliştirmelisiniz.

23 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Kariyer konularının ön planda olduğu bir gün. Yaptığınız girişimler ile ilgili güzel sonuçlar alabilirsiniz. Biraz gergin etkilerde var bugün konuşmalarınıza dikkat edin yanlış anlaşılabilirsiniz. Geçmişinize bakmamalı geleceğinize odaklanmalısınız. Hedeflerinizi netleştirerek odaklanırsanız, kazanç elde etmeniz muhtemel olacak.

23 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Hukuksal konular, davalar ve adaletin yerini bulması ile ilgili gelişmeler söz konusu. Yine yurtdışına seyahatler ile ilgili konularda son derece aktif. Aile içerisinde yaşanabilecek tartışmalara karşı duyarlı olmalısınız.  Bir konuda yardım almanız gerekebilir, inat etmemelisiniz. Sağlık sorunlarınızı aşabileceğiniz bir gün.

23 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR