24 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


3 kasım 2018 günlük burç yorumları

24 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

24 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

24 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün yalancı arkadaşlarınızla karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle kendi özel yaşamları ile ilgili konularda oyunlarına gelmemeye dikkat edin hiç suçunuz yok yapmadığınız şeyler ile suçlanıp tüm hayatınızı etkileyebilecek durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

24 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün hem maddi hem manevi konularda şanslı etkileri müjdeliyor sizlere. Sürpriz teklifler önemli ve pozitif duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mutlu olmanın da başarılı olmanın da sırası geldi korkmayın cesur davranın ve güzellikleri doyasıya yaşamaya öncelikle kendiniz inanın.

24 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü bugün doğruluğu bilmediğiniz emin olmadığınız konularda konuşmamanız için uyarıyor sizleri. Bir anda sorunlar hiç tahmin etmediğiniz noktada ilerleyebilir ve söyledikleriniz yüzünden ciddi sorunlara yol açıp kendinizde zor durumda kalabilirsiniz.

24 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün özel hayatınızda gerginlikler yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Eş ya da sevgilinizin ani çıkışları karşısında sabırlı olamayabilir ve bir anda ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda da bugün hassasiyetlere saygı göstermelisiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

24 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü yaşamdan keyif almaya yaşamı sevmeye başlayacağınız sevginin hayatınızda merkeze oturacağı enerjileri getirmekte. Aşk hayatınızda yaşadığınız güzellikleri çok fazla insanla paylaşmamalısınız. Kıskanç insanlar iş ve özel hayatınızda ki ışığınızdan rahatsızlık duyabilir kendinizi bundan korumanın yolu da paylaşmamak!

24 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü bugün maddi konularda arkadaşlarınız ile sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Alacaklarınızı istemeniz karşısında gösterdikleri tepki  karşısında neye uğradığınızı şaşırıp üzülebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün eş  ya da sevgilinizin duygu dolu içtenlikle yaklaşımları ilişkinizi çok daha özel bir hale getirebilir.

24 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü bugün aile ve akrabalarınız ile sorunlar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. İçlerinde ki hıncı haykırırcasına ortaya koymaları sizleri duygusal olarak sarsabilir. Dost bildiğiniz insanların gerçek yüzünü görmek sizler için zor olsa da sizleri bir şeylere hazırlamakta güçlenecek kim dost kim düşman farkına varabileceksiniz.

24 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bugün  özel yaşamınızda eş ve eşin yakınlarından kaynaklı gerginlikler yaşayabileceğinize dikkat çekmekte. Bu durum ilişkinizin boyutunu değiştirebilir ayrılık kararını ciddi bir şekilde düşünebilirsiniz

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

24 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda sürpriz gelişmelere işaret etmekte. Geçmişi bırakın ve aşk a emek verme cesaretini ortaya koyun. İş ve finansal konularda ise mantığınızın almadığı her şeyden uzak durmalısınız.

24 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün yakınlarınız ile para alışverişlerinde sorunlar yaşayabileceğinize dikkat çekmekte. Akrabalık ve iş ilişkilerini birbirine karıştırmamanız üzülmenizin önüne geçecektir. Özel yaşamınızda ise dargınlıkları ortadan kaldırmak için atacağınız bir adım sevgi ile geri dönüş elde etmenizi sağlayacaktır.

24 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün kendinizi aşırı duygusal hissedip çevrenizde olan bitene gereğinden fazla tepki verebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Duygusallık iyidir ama kendinizi kurban gibi hissetmemeniz kaydı ile. Özel yaşamınızda ise dost ve sevdiğiniz insandan göreceğiniz destek güçlü hissetmenize yardımcı olacak.

24 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün aile içinde tartışmaların sizin için yorucu olabileceğine dikkat çekmekte. Huzursuz kişilerin hırsını sizden alır tutumları karşısında sessiz kalırken kendinizi de ezdirmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkinizi başkalarının ilişkileri ile kıyaslamamalısınız.

24 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR