24 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


24 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

24 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

24 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

24 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Şu sıralar özellikle aşk konusunda bazı beklentileriniz olabilir. Zira hem yapısal olarak, hem de psikolojik olarak değişiklikler oluyor. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizden duygusal anlamda beklentilere giriyorsunuz. İlişkilerinizde baskıcı olmaktan çekiniyor ve aynı hisleri ondan da bekliyorsunuz. Toplumsal olaylarda bir takım gereksinmeler söz konusu olacak. Hatalara neden olmak istemiyorsanız, küçük ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Bu konuya kesinlikle dikkat ederseniz bazı süreçleri daha yakından takip etmiş olacaksınız.

24 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Yıldızlardan konuya girelim. Sizdeki durum bugün biraz farklı. Zira venüs kombinasyon burcunuz Oğlak’ta geri hareketine başlıyor. İdealleriniz konusunda gerçekleştirmek istediğiniz atılımlarınız için, bazı gecikmeler yaşayacaksınız. Aksayan sorunları kesin bir şekilde ele alarak, yeni formüller üreteceksiniz. Eski dostlarınızla bir araya gelecek ve kendinizi daha huzurlu hissetmenin keyfini yaşayacaksınız. Bu yüzden olası iletişimleri kesinlikle pozitif karşılamanızda fayda var.

24 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İletişim süreçlerine baktığımız zaman, hem yüzeysel olarak, hem de görsel olarak oldukça farklı süreçlere dahil olacaksınız. Zira insanlar için beklentiler sürekli değişir. Ay’ın bulunduğu konum, kişisel zevklerinizde özel duygularınızla birleştirecek ve sizi anlamlı bir armoni sunacaktır. Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Sevdiklerinizle güzel bir gün sizi bekliyor. Bugün, sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla bir araya gelerek, duygusal alış veriş içinde olacaksınız.

24 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kişisel düşünceler sizi yorabilir. Venüs karşıt burucunuzda geri hareketine başlıyor. Ortaklıklar konusunda beklemenizde yarar var. Bazı dostlarınızın sizden destek beklediğini görecek ve yardım etmek isteyeceksiniz. Atılımcı ruhunuzu ortaya koyarken, size kazandıracağı avantajları da düşünmelisiniz. Karşı tarafın, sorumluluğunu siz, yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden ılımlı olmanızı öneriyoruz. Zira bu durum sizi de mutlu edecek. En azından hayatınızda bir farklılık göreceksiniz.

24 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Güncel olarak baktığınız zaman, özellikle hedeflerinizde farklılıklar görebilirsiniz. Hedeflerinizde ilerlemek ve iş yaşantınızda gelişmek istiyorsanız, arkadaş çevrenizde güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda yardım almalı ve sabit düşünmekten vazgeçmelisiniz. Parasal sıkıntılarınıza yeni kaynaklar bulmak için gerekli şartları temkinli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bu konuya ilişkin olarak her süreci kendi beklentinize göre inceleyebilir, kullanabilir ve takip edebilirsiniz.

24 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Yeteneklerinizi değerlendirmek adına başlattığınız çalışmalardan kazançlar sağlayabilirsiniz. Yenilikler ilginizi çekiyor ve bazı sıra dışı düşünceler içindesiniz. Bugün çevresel faktörlerin size sağlayacağı avantajlardan yola çıkarak, kendinize farklı bir platform yaratacaksınız. Verilmiş sözlerin önemini artık kavramaya başladınız.

24 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Ay burcunuzda ilerlerken, duygularınız oldukça karışık. Partneriniz söylediği her söz kafanızı karıştırabilir. Tartışmalar aleyhinize sonuçlanabilir. Bugün her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza rağmen, işin içine duygular girdiği zaman, partnerinizin sizi anlamasına izin vermiyor ve düşüncelerinizi gizlemeyi tercih ediyorsunuz.

 

24 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Yaşadığınız aşkın rengi ne olursa olsun, içinizde nedenini bilmediğiniz bir boşluk var. Kısa vadeli ilişkilerde aradığınız tatmini bulamıyorsunuz. Oysa, yaşamı her an kucaklayan Maddi sıkıntılar kafanızı kurcalayabilir. Finans konularında açılmaktan ve genişlemekten yanasınız..Ani değişimlere hazır olmalısınız.

24 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-24 Aralık)

Venüs ters hareket ederken başta ikili ilişkileriniz olmak üzere tüm yaşantınızda terslikler yaşatıyor.. Güçlü enerjiniz sizi rahatsız ediyor. Bugün, karşı tarafı çok fazla zorlamayın. Kısa vade de görülmeyen bu desteklerin etkisini uzun zaman ortalamalarında görebilirsiniz. Elinize geçen taşları uygun yerlere koyabilmek de sizin elinizde.

24 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Yine duygusal çıkmazlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatın getirecekleri ya da sizin beklentileriniz bu durumu ön plana çıkarabilir. Burcunuzda geri giden Venüs yüzünden, ilişkilerinizde istenmeyen durgunluklar yaşamanız mümkün. Bugün, yakın ilişki halinde bulunduğunuz insanlarla yapacağınız fikir alışverişlerinden yola çıkarak, kısa seyahatleri gündeminize alabilirsiniz. Aileniz sizi destekliyor. Onlara güven vermelisiniz.

 

24 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Siz şu sıralar kararlı olmaya çalışıyorsunuz. Mantıklı düşünceniz sizi büyütecek gibi görünüyor. Yüzünüze yerleşmiş bulunan sakin havanızın altında; kimsenin beklemediği kadar ketum ve yanlış adım atmayacak kadar sağlamcı bir kişiliksiniz. Yaratıcılığınızı kullanamadığınız zaman, içsel bir şekilde kendinizde hatalar aramaya başlıyorsunuz. Yaşadığınız olayların etkisinde kalmadan, mantığınıza güvenebilirsiniz.

24 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Özellikle bugün, maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir. Çıkmazlara girdiyseniz, ya da bir beklentiniz var ise bu konuya değinmekten çekinmeyin. Bugün, amaçlarınız doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Çevrenizde sizi anlayabilecek kişilerin olması,güven duygunuzun artmasına neden oluyor ve iş potansiyeliniz güçleniyor. İş birliğin önemli olduğunun farkındasınız. Yatırım konusunda, beklemelisiniz. Aman hızlı hareket etmeyin.

24 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR