24 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları


15 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları
15 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

24 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

24 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

24 Ekim 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü maddi konular da aksamalar yaşanabileceğine işaret etmekte. Buna dikkat etmeli geleceğine güvendiğiniz ödemeler ile sözler vermemelisiniz bugün. İş hayatınızda ufak tefek aksamalar söz konusu olsa da kontrollü olduğunuz takdirde her şey yoluna girecektir. Özel yaşamınızda ise içsel huzursuzluğunuz birlikte olduğunuz kişinin endişelenmesine yol açabilir.

24 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün günlerdir süren huzursuzluğunuzdan arınmış hissedeceğinize işaret etmekte. Kendinize baskı kurmaktan da başkaları tarafından baskıda kurulmasında da özgürleşiyorsunuz. İş hayatınızda istikrarlı enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş arıyorsanız bulabilir var olan işinizde ki başarınız ile adınızdan söz ettirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sevildiğinizi ve özel olduğunuzu hissettirecek gelişmeler ile karşı karşıyasınız bugün.

24 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü maddi konularda şikayetçi olmak yerine üretmek içinde bulunduğunuz durumlara çözüm bulmanız için harekete geçiriyor sizleri. İş hayatınızda istikrar için reklam ve iletişime önem verin bugün. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yaptığı yanlış yatırım ya da iş seçimleri yüzünden gerginlikler yaşanabilir bugün.

24 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü maddi konularda şartları daha iyi bir iş teklifi ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Acele kararlar almamalı fakat değerlendirmemezlikte yapmamalısınız. Bugün ticari faaliyetlerinizde son derece iyi ilerleyecektir. Özel yaşamınızda da bugün rahatsızlık duyduğunuz konularda hissettiklerinizi ifade etmelisiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

24 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınıza işaret etmekte. Maddi olanaklarınızda ek gelirler elde edeceğiniz iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile gururlanacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ona olan sevginizi de ilginizi de cömertçe ortaya koymakta tereddüt etmeyin.

24 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda haksız rekabetten kaynaklanabilecek sorunlar yaşanabileceğine dikkat çekmekte. Özellik ile daha önce çalışıp yollarınızın ayrıldığı kişilerden gelebilecek zararlara dikkat etmelisiniz. Bugün bu konular ile ilgili duyumları dikkate almalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin uyarılarını dikkate almalısınız özellikle kendi yakınlarınız ile ilişkilerinizde.

24 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü eğitim hayatınızda motivasyonunuzu yükseltiyor bugün.  Girişimci davranın ve kendinize güvenerek bildiklerinizi ifade etmekten çekinmeyin. İş hayatınızda ise bugün yeni başlangıçlar içinde olabilir başarınızı kazanımlar ile pekiştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda da keyifli enerjiler ile romantik bir gün sizleri karşılamakta.

24 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün aşırı gergin hissedebilir en ufak şeyden tartışmalar çıkartabilirsiniz bu halinizde yeni tanıdığınız kişiler üzerinde olumsuz bir izlenim bırakmanıza neden olacağından dikkatli davranmanız özellikle iş ve eğitim hayatınız açısından önem taşımakta. Özel yaşamınızda ise bugün kendinizi haklı gördüğünüz konularda kararlı tutumunuzu ortaya koymalısınız.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

24 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü maddi konularda beklenmedik şanslar elde ederek sevineceğinize işaret etmekte. Olumsuz giden pek çok şey çözüme kavuşuyor ve finansal konularda tıkanıklıklar tam anlamı ile ortadan kalkıyor. Kendinize güvenin ve girişimci davranmaktan korkmayın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin istekleri yorucu olabilir sizler için.

24 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü eğitim ve iş hayatınızda kendinizi geliştirebileceğiniz her şeyin içinde olmanız gerektiğini vurgulamakta. Kendinizi geri planda tutmayın kendinize inanarak ilerleyin. Ailevi konularda ise çocukları olan Oğlaklar gerginlikler yaşayabilirler. Yakınlarınız ile birbirinizi suçlamak yerine elinizden gelen gayreti göstermeniz çok daha doğru olacaktır. Özel yaşamınızda ise kendinizi yalnız hissedebilir ilişkinizi sorgulayabilirsiniz bugün.

24 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü iş ve yolculuklar ile ilgili konularda gecikmelerden bağlı aksaklıklar yaşanabileceğine işaret etmekte. Zaman planlamasını iyi yapmalısınız. İş ilişkisinde bulunduğunuz kişilerin sorumluluklarını yerine getirmemesini ön görmeli ve işlerinizin takibini gün içinde daha titiz bir şekilde yapmaya gayret etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise kelimelere takılıp kalmamalı birlikte olduğunuz kişinin gerçek niyetine göre değerlendirmelerde bulunmalısınız.

24 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün duygularınız ile hareket etmemelisiniz. İş ve eğitim hayatınızda aksi takdirde zararlı çıkacağınız olaylar deneyimleyebilirsiniz. Bugün resmin bütününü görmekte zorlanabilir yanlış seçimler ile iş ve eğitim le ilgili konularda pişmanlıklar deneyimleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise takıntılı davranışlar içinde olmamaya özen gösterin hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

24 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR