24 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları


24 mart günlük burç yorumları

24 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

24 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

24 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugünlerde alacağınız haberler günün akışını değiştirebilir. Konuşmalar, sözleşmeler söz konusu olabilir. Ortaklaşa alanda çok şey yapabilirsiniz. Dengeli sözler ve uzlaşıcı tavırlar çok işe yarayacak. Pazardan itibaren yapmanız gereken işlerin sayısı artmakta.  Aşırı duygusal tepkiler verebilirsiniz. Esnek kalın.
24 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hayatınıza yön vermek istediğiniz bir çok konu ve alan olabilir. Tek sorun hangisinden başlayacağınızı tam olarak kestiremiyorsunuz. Bugün gün içinde keyfinizi yüksek tutacak ve çeşitli aktivitelerde ve hareketli işlerde bulunacaksınız.Aileniz ve ikili ilişkilerinizde keyifli ortamlarda ve sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebilirsiniz.

24 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün yakın dostlarınızdan alacağınız destek, sizin için önemli bir pota oluşturacak. Öğle saatlerinden sonra iş birliği içinde olacağınız kişilerle bir araya geleceksiniz. Partneriniz de bu konuda hemfikir olacaksınız. Ancak harcamalar yaparken yine de dikkatli olmanız gerekebilir.

24 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bilinmeyen konularla ilgili yaşayacağınız olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çözmekte zorlanabilirsiniz ve bu sizi kabullenmeye götürebilir. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. İlerleyen saatlerde işlerinizde rahatlama söz konusu olabilir. Daha dışa dönük davranabilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

24 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Mesleki alanda iş yükünüzün ve sorumluluklarınızın artacağı bir gündesiniz. İş hedeflerinizi büyütmek isteyebilirsiniz. Aceleci davranmayıp planlı olmalısınız. Planlayarak girdiğiniz işlerden gayet iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bugün finansal konularla da ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla bir yemek organizasyonuna katılabilirsiniz.

24 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün özel hayatınızla ilgili ciddi konuşmalar yapmanız gereken bir zaman dilimi. Artık ne istediğinizi biliyor ne yapmanız gerektiği konusunda net bir fikir sahibi olabiliyorsanız bunu karşı tarafa nakletmenin zamanı gelmiş demektir. Bu konuda yakın çevrenizin söylemleri sizin için çok önemli olmamalı.

24 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün ilişkiler ve ortaklıklar adına gayet zorlu etkiler mevcut. Bu konuda sorunlar yaşıyorsanız bunların dramatik bir şekilde ortaya çıkması çok muhtemel gözüküyor. Yaşadığınız bir olay bunun tetiklenmesine yol açabilir. Bu konuda sakin tavrınızla kendinizi rahatça ifade edebilmelisiniz. Yine ailenizde bu ortaklığa karşı çıkan kişiler size karşı baskıcı bir tavır takınabilirler.

24 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Yaşama dahil etmek istediğiniz bazı planlarınızı aniden değiştirebilecek sorunlarla karşılaşabilir ve bu konuda biraz erteleme yoluna gidebilirsiniz. Yakın çevre ve akrabalarla ilişkili konularda yoğun bir gündem oluşabilir ve onların sorunları ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu gerek parasal bir yardım gerekse bir sağlık sorunu olabilir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

24 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Bugün, çalışma konuları öne çıkabilir. Üzerinde çalıştığınız konular, birlikte çalıştığınız insanlar, işle ilgili görüştüğünüz insanlar, öğlen tatilinde yemek siparişinizi getiren komiye kadar herkes ve her şey. Bu açıdan sıradan bir iş günü olabilir. Ancak bütün bu insanlara ve işinize özenli ve olumlu bir yaklaşım sergileyebilirseniz son derece keyifli bir gün geçirmeniz de mümkün.

24 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Aşk ve zevklere dair her konuda hareketlenmeler olabilir. Yoğun duygulara kapılabilir, heyecanlanabilirsiniz. Aşk ve şans konularının öne çıkmasıyla sakin ve tedbirli tavırları bir kenara bırakabilirsiniz. Risk almaya ve keyifleriniz için harcama yapmaya da eğiliminiz olabilir. Hayattan daha çok keyif alacak çevrenizdekileri kendinize hayran bırakacaksınız.

24 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün yaşamınızdaki bazı gizli kalmış olaylar yüzünden yakın çevrenizle gerginlikler yaşayabilir öfkenize hâkim olamayabilirsiniz. Öfke anında ağzınızdan çıkan kelimelere özellikle dikkat etmeli sonradan pişman olacağınız davranışlar içerisinde bulunmamalısınız. Ayrıca gizlilik gerektiren konuları kiminle paylaşacağınızı da çok iyi bilmeniz gereklidir.

24 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün duygularınızla değil aklınızla kararlar almanız gereken bir gün olabilir. Yoğun bir konuşma ve yazışma trafiği yaşayabilirsiniz. Duyacağınız haberler sadece işinizle de ilgili olmayabilir. Hatta bazıları tamamıyla dedikoduya girebilir. Ancak siz duyduklarınızı tartmalı, ölçülü tepkiler vermelisiniz. Çünkü bazı haberler size yeni fırsatlar yaratabilir.
24 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR