24 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları


5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

24 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

24 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

24 Ocak 2019 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Merhaba koç nasılsın? Bugün senin için hafta sonuna yaklaşırken gelen yorgunluklarla karşılıyoruz gibi. Belki bir düşüncen belki de bir beklentin var bilmiyorum ama bu konuya ilişkin her zaman için desteklenen seçimleri kullanman gerekiyor. Bence senin için bugün güzel olacak ama biraz sınava girecek gibisin. Haberin olsun.

24 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Selam boğa nasılsın? Senin için pek çok beklentim var. Mesela enerji olarak ailevi konuları konuşmaya başlayacaksın. Bugün en azından zamana dair bir çözüm üzerinde duracaksın. Her şey yerli yerinde olsa da senin için bazı değişiklikler olabilir.

24 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İnsanın ihtiyaçlarına yönelik olarak ortaya çıkardığı şeyler vardır. İkizler burcu bu konuya dair kendine has bir yapıya sahiptir. İkizler için bugün arkadaş çevresinde biraz karışıklık olabilir. Kendi karışıklığınızı ve kendi güzelliğinizi buradan toparlamak adına biraz açık olmakta fayda var.

24 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Yengeçler neler yapıyor biliyor musun? Bugün işlerinde yaşayacakları güzellikleri konuşmaya başlıyor. Dünden gelen bir enerji var üstlerinde ve bunu da ön plana çıkarıyor. Bizce Yengeçler için durumlar daha da iyi olacak. Bu yüzden bu güne daha rahat bak ve enerjini iyi kullan. Astroloji yanılır ama yalan söylemez. 🙂

24 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Aslanlar için her şey güzel ama gücünü yarına saklamak için beklentin değişken olabilir. Sevgiyi ve aşkı bu kadar farklı bir durumda ele almak istiyor isen sen de geç kalma ve bu konuya ilişkin daha hızlı yol almaya başla. Aslanlar için işler daha değişken, daha farklı ve özverili bir dilde ön plana çıkacak. Hemen iletişime geçerek sen de kendi enerjini yola koyabilirsin. Yeter ki bugün biraz ılıman ol.

24 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Başaklar için dünün etkileri sürüyor. En azından sevgilinle ya da partnerinle olan muhabbetin biraz gergin gibi. Üzerinde de yerli yersiz bir yoğunluk olabilir. Bunu dert etme, içerden sıyrılmaya bak.

24 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Selam terazi nasılsın? Senin için her şeyi kendi içimizde büyütüyor ve ortaya çok daha estetik ve renkli bir dünya çıkarıyoruz haberin olsun. Sana dair neler yaptık neler bir bilsen. Düşünsene hayatın dengesini etrafında döndürmek için gerçek bir yaklaşım oluşturuyoruz. Bunu da aktif bir dilde üretmek derdindeyiz. Bu konuda bütün enerjini bırak, aksın kendisi.

  İngilizce Eğitimi Denildiğinde Akla Malta'nın Gelmesini Sağlayan 4 Önemli Kriter

24 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Para konusu bir tek sende açıldı bugün bak. Para ile ilgili olabilirsin. Akrepler için biraz para görünüyor. Bakalım bu para nereden gelecek ve nasıl ilerleyecek sana. Ne diyorsun var mı bir düşüncen bu konuyla ilgili? Herkes bir şeyler bekliyor iken senin beklentin nedir? Biraz düşün bakalım. 🙂

24 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-24 Ocak)

Sevgili yay merhaba nasılsın? Hayattan beklentilerin değişken olduğu zaman kendi değişikliğini ortaya çıkarmaya başlayabilirsin diyebiliriz. Yaylar için her durum farklı, her süreç ilerlemiş oluyor. Kendini mutlu etmek istiyor isen kimseyi takmamaya özen göster. İnsanları umursa ama fazla umursama. Neticede herkes birey.

24 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 24 Ocak)

Ne çektin be oğlak. Birkaç gündür üzerindeki ağırlığı gerçekten yorucu görüyorum. Bildiğim bir şey var ki o da seninle ilgili karşımıza çıkan her noktayı daha farklı ve alternatif bir dilde ilerletmemiz olacak. Sevgiyi ve beklentiyi düşünüyor isen aşk konusunda da kaybetmeye hazır ol. Ama hazır ol yani sadece. İlla olmasına gerek yok. İhtimal yüksek.

24 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları ( 224 Ocak- 18 Şubat)

Bugün senin için belirsizlikler var. Ama nasıl bir belirsizlik bu biliyor musun? Baya belirsiz bir belirsizlik. Çünkü para görünüyor ama pek gelmiyor. Gelen var ama sana mı belli değil. Bugünü en az hasarla atlatmaya bak bence. Çünkü her şey güzel olması için uğraşıyorsun. 

2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Merhaba balık kardeş 🙂 Nasılsın? Sana geldik. Bugün senin için hareketli bir gün olabilir. Etrafına dikkat et. Yaşananlar eğlenceli gelebilir. Bu konuya da ekstra özen göster. Bakalım neler göreceksin.

Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR