25 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


25 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

25 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

25 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün yakın arkadaşlarınızdan gelecek faydalara işaret etmekte. Dost biriktirmenin ne denli önemli olduğunu daha iyi anlayıp şükredeceksiniz.  Özel yaşamınızda ise bugün içten içe kıskançlık duygunuz artabilir karşı tarafa çok fazla yansıtmamaya dikkat etmelisiniz.

25 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün geçmişte sorun ettiğiniz bir mesele ile ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabileceğinizi müjdelemekte. Bu durum zihninizi de ruhunuzu da rahatlatacak ve adaletin şaşmaz işleyişi için şükredeceksiniz. İş ve özel yaşamınızda ise aldığınız kararları uygulamakta tereddüt etmemelisiniz.

25 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü bugün sizi hayal kırıklığına uğratacak deneyimler yaşayabileceğinize dikkat çekmekte. Bu durum özel hayatınızda değer verdiğiniz kişinin arkanızdan yaptığı konuşmalar olabileceği gibi uzun yıllara dayanan bir arkadaşınızın kendi çıkarları uğruna bir sırrınızı açığa çıkarması gibi bir deneyim ile karşılaşabilirsiniz.

25 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda mahremiyete önem vermenizin gerekliliğine dikkat çekmekte. Bir anlık öfke ya da duygusallıkla söyledikleriniz sizin için hoş olmayan durumlara neden olabilir ve ilişkiniz de güven problemi yaşamanıza yol açabilir. Dikkatli davranın.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

25 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün arkadaşlarınızdan birinin özel hayatında yaşadığı sorunların için de olmamanız için uyarıyor sizleri iyi niyetle yapacağınız müdahale sizi ciddi şekilde zor bir duruma sokabilir ve iş hayatınızı etkileyecek olumsuzluklar yaşayabilirsiniz dikkatli olun ve iyi niyetinizi hak etmeyen kişilere kullanmamayı öğrenin. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuzu kontrol altında tutmalısınız bugün.

25 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü bugün aile büyükleriniz ile sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. İş ve özel yaşamınızda yaptığınız seçimlere karşı eleştiri sınırını aşan tutumları sabrınızı taşırabilir ve ciddi tepkiler verebilirsiniz. Olabildiğince sakin olmalı fakat sizin fikir ve kararlarınıza saygı duymaları gerektiğini de anlamalarını sağlamalısınız.

25 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü iş hayatınız ile ilgili yanlış kararlar alabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri kızgınlıkla alınan kararlar maddi olanaklarınızın kısıtlanmasına ve pişmanlıklara yol açabilir dikkat edin ve özel yaşamınızda sizi doğru yönlendiren eş ya da sevgilinizin söylediklerini dikkate almalısınız.

25 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bugün her ne olursa olsun yalan söylemlerde bulunmamanız için uyarıyor sizleri en kötü gerçek en iyi yalandan iyidir bunu unutmayın ve anlık çözümler ile daha büyük sorunlara yol açacak durumları oluşturmayın hem iş hem özel hayatınızda!

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

25 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün gördüğünüz rüyaları dikkate almanın faydalarını deneyimleyebileceğinize işaret etmekte. Son anda yanlış yatırımlar ve işinizle ilgili seçimler de bulunmayabilirsiniz bu sayede. Özel hayatınızda ise çelişkilerinizi yenmeli sevip sevmediğinizi kendinize itiraf etmelisiniz. Üzmek ve üzülmemek için.

25 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü maddi konularda akraba ve aile bireylerinizden zarar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri dikkatli olun. Emeğinizi de iyi niyetinizi de kendi menfaatleri uğruna kullanmasınlar. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakınlarının olumlu davranışları ile arada esen soğuk rüzgarlar tam anlamı ile ortadan kalkmaya başlıyor.

25 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün dostlarınızın uyarılarını dikkate almanın önemini vurgulamakta. İş ve eğitim hayatınızda yanlış kararlarınızın önüne geçebilir dinlemek bugün. Özel yaşamınızda ise hayatınız sürpriz bir şekilde girecek biri yeni heyecanlar ile yaşama sevincinizi arttırabilir.

25 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün aile içinde tartışmaların sizin için yorucu olabileceğine dikkat çekmekte. Huzursuz kişilerin hırsını sizden alır tutumları karşısında sessiz kalırken kendinizi de ezdirmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkinizi başkalarının ilişkileri ile kıyaslamamalısınız.

24 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR