25 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


haftalık burç yorumları

25 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

25 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

25 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bazı şeyler sizi korkutuyor olabilir. Bu yüzden beklentilerinizi dengelemekte fayda var. Gökyüzü hafta boyunca eğitim ve işle ilgili konularda odaklanmanızın önemine dikkat çekmekte. Konsantrasyon eksikliği size ciddi hatalar yaptırabilir ve maddi olarak zarar görebilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Mücadele etmeli yorgunluk veya zamansızlıktan şikayet etmeden sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. Finansal anlamda güçlenmek istiyorsanız zekanızı azminiz ile birleştirmeli ve kararlılıkla ilerlemelisiniz.

25 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bir haftanız çok yoğun geçebilir. Zira hayata dair düşünceleriniz de sizinle şekillenmiş olacak. Gökyüzü değişimler ile dolu bir haftada olduğunuzu vurgulamakta. Hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. İş ve özel hayatınızda kendinizi değerli özel hissettirileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Meslek ve eğitim hayatınızda ümitsizler yerini başarı ve umutlara kazanımlara bırakıyor. Sizi eleştiren zarar veren kişilerin yaşadıklarına tanıklık edecek sizi sürekli aşağıya çeken enerjilerden tam anlamı ile arınıp uzaklaşmayı başarabileceksiniz. Bu hafta işiniz ile ilgili sürpriz teklifler alabilir hayalini dahi kurmadığınız önemli projelerin içinde yer alabilirsiniz.

25 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Fikir üreten biri misiniz? Bu hafta işler değişken olabilir. Gökyüzü bu hafta boyunca yeni fikir ve projelerinizi başarılı bir şekilde uygulayabileceğinize dikkat çekmekte. Bu konularda güvendiğiniz deneyim sahibi kişilerin uyarı ve önerilerine olumlu baktığınız takdirde kendinizi geliştirip her imkanı değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli veya beraberliği devem eden İkizler karşı tarafın bencillikleri yaşadığı olumsuzlukların sorumlusu sizmişsiniz gibi hissettirmesi ile ilişkinizden uzaklaşma eğilimi içinde olabilirsiniz dikkatli olun ve olanı biteni anlamadan hareket etmeyin.

25 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

İş hayatının size sağladıklarını görmek ister misiniz? Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda başkalarının hatalarından zararlar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Dikkatli olmalı her çalışma arkadaşınızı kendiniz gibi görmeden hareket etmelisiniz. İş arıyorsanız aradığınız işi bulmanız mümkün fakat her şeyi baştan konuşmalı sırf bir başlangıç yapmak adına sonrasında pişman olacağınız şeylere evet dememelisiniz. Eğitim hayatınızda ise başarı çıtanız yükselmeye başlıyor girişimci olmalı kendinize güvenip disiplinli çalışmaya odaklanmalısınız.

25 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzünden gelen mesajlara bakınca hayatınızda nasıl renkler olduğunu göreceksiniz. Gökyüzü iş hayatınızda baskıların entrikaların ortadan kalkacağı enerjilerin sizleri desteklediğini müjdeliyor sizlere. Adalet sizden yana hayat okulunda. Maddi ve manevi olarak yeni bir oluşum ve düzenin içindesiniz. Finansal konular ve iş hayatınızda aleyhinize gelişen pek çok durumun lehinize gelişmeler ile pozitif etkiler olacak dönecek sizlere. Özel yaşamınızda ise aile içinde sürekli yaşanan sorunlara karşı sabırlı olmakta zorlanabilir ve sizi kendi hatalarının sorumlusuymuş gibi hissettirmelerine ilişkilerinizi sınırlandırarak bir son verebilirsiniz. Fiziksel rahatsızlıklarınızdan fazla kilolarınızdan kurtulmak için spora başlayarak yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

25 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Herkese ulaşmak niyetiniz var mı? Bu hafta işler değişken ve yoğun. Gökyüzü iş hayatınızda baskıların entrikaların ortadan kalkacağı enerjilerin sizleri desteklediğini müjdeliyor sizlere. Adalet sizden yana hayat okulunda. Maddi ve manevi olarak yeni bir oluşum ve düzenin içindesiniz. Finansal konular ve iş hayatınızda aleyhinize gelişen pek çok durumun lehinize gelişmeler ile pozitif etkiler olacak dönecek sizlere.

Özel yaşamınızda ise aile içinde sürekli yaşanan sorunlara karşı sabırlı olmakta zorlanabilir ve sizi kendi hatalarının sorumlusuymuş gibi hissettirmelerine ilişkilerinizi sınırlandırarak bir son verebilirsiniz. Fiziksel rahatsızlıklarınızdan fazla kilolarınızdan kurtulmak için spora başlayarak yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

25 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü bu hafta özel yaşamınızda keskin ve kırıcı cümleler kurmamanız için uyarıyor sizleri. Mutluluğunuzdan rahatsızlık duyan kişilerin söylemlerinin etkisi altında kalarak kuracağınız her cümle ilişkinizi bitme noktasına taşıyabilir dikkatli olun ve unutmayın mutluluk her istediğinizde yaşayacağınız bir duygu değildir.

 

25 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bu hafta iş ve eğitim hayatınızda verilen sözlerin yerine gelmemesine bağlı zorluklar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Güvendiğiniz kişilerin yaşatacağı hayal kırıklıkları sizleri olgunlaştırarak neleri yapabileceğinizin farkındalığını kazandıracak sizler. Yaşanan zorluklara isyan etmek yerine pozitif şekilde değerlendirerek kendinize yeni çıkış yolları ve kazanımlar elde edeceğiniz girişimler gerçekleştirebileceksiniz.

25 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-25 Aralık)

Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda olumlu enerjiler ile iş birlikleri ve ortaklaşa işlerden fayda göreceğinize işaret etmekte. Bu hafta beklenen anlaşmalar alım satımlar gerçekleşebilir gizliliğe önem verin ve kazanımlarınız yükselirken hemen yatırımlar gerçekleştirmek adına ani kararlar almadan ilerleyin.

25 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Yine duygusal çıkmazlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatın getirecekleri ya da sizin beklentileriniz bu durumu ön plana çıkarabilir. Burcunuzda geri giden Venüs yüzünden, ilişkilerinizde istenmeyen durgunluklar yaşamanız mümkün. Bugün, yakın ilişki halinde bulunduğunuz insanlarla yapacağınız fikir alışverişlerinden yola çıkarak, kısa seyahatleri gündeminize alabilirsiniz. Aileniz sizi destekliyor. Onlara güven vermelisiniz.

 

25 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bu aşk ve iş hayatınızda sürpriz gelişmeler ile karanlık günlerin arkanızda kalacağını müjdeliyor sizlere. Farklı işler yapabilir eğitim hayatınızda beklenmedik destekler burs yurt dışı eğitim fırsatı gibi gelişmeler yaşayabilirsiniz.

25 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda kimsenin tarafı olmamanız için uyarıyor sizleri iyi niyetinizin sonucunda işinizden olacak noktaya gelebilirsiniz. Siz sorumluluklarınıza odaklanın ve size yalan yanlış anlatılan aslı astarı olmayan konuların içinde yer almayın. Bu hafta projeler reklam ve sunumlar yapmanız gerekiyorsa gizliliğe önem verin ve yaptığınız işlerin kontrolünü yapmadan hareket etmeyin. Bunu yaptığınızda dikkatleri çekmeyi başaracak istediğiniz zam veya terfiyi alabileceksiniz.

25 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR