25 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 


25 mart 2018 günlük burç yorumları

25 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

25 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

25 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Miras veya ortaklaşa gelirlerinizle ilgili konularda paylaşım şekli gündeme gelebilir. Daha fedakar ve paylaşımcı olmanız gerekiyor. Sevdiğinize tutkuyla bağlısınız fakat sahiplenici ve kıskanç tavırlar içine girmemelisiniz. Cazibeniz ve ilgi çekiciliğiniz artıyor. Bir teklif alabilirsiniz.
25 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

İlişkilerinizdeki hareketlilik devam edecek. Sevdiğiniz kişiyle sosyal ortamlara girecek, onu, değer verdiğiniz büyüklerle tanıştıracaksınız. Bu birlikteliği ciddiye alıyor ve sahipleniyorsunuz. Sürpriz bir gelişme sizi sevindirecek. Kendinizi gün sonuna doğru biraz yorgun hissedebilirsiniz. Dinlenmeye ihtiyacınız var.

25 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Çalışanlarınızı tamamen etkiniz altına alacaksınız. İş hayatınızda oldukça başarılı ve şanslı bir dönemden geçiyorsunuz. Bu başarınızın devamı için çok çalışmalısınız. Patronunuzdan büyük destek görebilirsiniz. İş hayatınızdaki sürpriz bir gelişme sizi daha çok motive edecek. Yeni bir projeye başlamak için uygun bir gün!

25 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kendinizi bugün keyifli hissedecek, hobilerinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Çocuklarınıza ve sevdiğinize aşırı sahiplenici yapınız onları sıkabilir. Üzerlerinde çok baskı kurmadan sevginizi gösterin. Beklenmedik gelişmeler olabilir ve aniden bir seyahat programı yapabilirsiniz.
Küs olduğunuz bir insan varsa sizinle bir diyalog kurabilir.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

25 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ailevi konularla ilgilenmeye devam edeceksiniz. Ortak kazanımlardan elde ettiğiniz şanslı durum sizi mutlu edecek. Sürprizlerle karşılaşabilir, beklenmedik yerden gelen bir parayla şaşırabilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikleri yapabilecek maddi gücü bulabileceksiniz. Bekar bir aslan burcuysanız ilişki durumunuz her an değişebilir.

25 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Yakın çevrenizde daha evvel yaşadığınız olumsuzlukları kafanıza takmayın. Affedici olun. Partnerden yana şanslı bir dönemden geçmektesiniz. Onun desteği çevrenizle olan ilişkilerinizi daha da güçlendirmenizi sağlayabilir. Kendinizi ihmal etmemeli, mevsimsel değişikliklere karşı kendinizi korumalısınız.

25 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sahip olma isteğiniz yüzünden daha çok çalışacaksınız. Motivasyonunuz çok yüksek. Elinizdekileri korumak ve kendinizi daha güvende hissetmek istiyorsunuz. Çalışma hayatınızdan gelen destekler, sizin başarınızı arttıracak. Sürpriz bir aşk yaşayabilirsiniz. Kafanızdaki sorunları atmanın en kolay yolu problemin kaynağına inmektir.

25 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Kişisel girişimleriniz devam edecek. Yaratıcılığınız ve çocuklarla ilgili konularda öne çıkabilirsiniz. Çok şanslı bir dönemden geçmektesiniz. Aşk hayatınızdaki beklenmedik gelişme duygularınızı tetikleyecek. Artık duygularınızı saklayamayacaksınız. Bu karşınızdaki insanın sizinle daha kolay iletişim kurmasını sağlayacak.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

25 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Biraz dinlenmek arzusundasınız. İyi ve coşkulu duygularınızı ortaya koyamıyor, kendinizi saklıyorsunuz. Ailenizden destek ve anlayış göreceksiniz. Bugün de dinlenin, seyahat ve yabancı ülkeler ile ilgili dergileri okuyabilir felsefi konular ile ilgilenebilirsiniz. Eğlenmek isteyebilir, enerjinizi toplayabilirsiniz.

25 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Arkadaş çevreniz hareketleniyor. Sağlam güçlü dostluklar kurma isteğiniz artıyor. Dostlarınızla keyifli zamanlar geçireceksiniz. Eğitsel ve düşünsel anlamdaki gelişmeniz ve bilginiz cemiyet hayatınızda takdir görmenize neden olacak. Karşınızdaki insanın sizi anlamaması sizi biraz üzüyor olsa bile bu durumun geçici olduğunu unutmamalısınız.

25 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

İşinizdeki yoğunluk devam ediyor. İşinizde ilerleyebilmek, işle ilgili yatırımlarınızı yapabilmek için maddi kaynaklarınız yeterli gelecek. Parasal anlamda güçlü destekleriniz var. Sürpriz bir haber alacaksınız. Beslenmenize biraz daha dikkat etmeli, spor v.b gibi faaliyetlerinizi  atlamamalısınız.

25 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İleriye dönük planlarınız netleşti. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Her şeyin üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorsunuz. Kendi yaşam felsefenizi oluşturacaksınız. Sürpriz bir seyahat fırsatı elde edebilir, yurt dışına gidebilir veya yurt dışı bağlantılı haberler alabilirsiniz.  Kararlarınızı verirken bazen risk almanız gerekebilir.

25 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR