25 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


25 nisan 2018 günlük burç yorumları

25 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

25 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

25 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Keyfinizi kaçıracak birtakım haberler almanız an meselesi. Fakat bunlara kafa yorarak vakit kaybetmektense hayatınızdaki yeniliklere odaklanmalısınız. Bazı adaptasyon sorunları yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki karmaşıklıklar yaşayabilirsiniz. Belirsizliklerin son bulması için çaba göstermelisiniz.

25 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün zamanın nasıl geçtiğini anlayamayabilirsiniz. Kendinizi şımartabilir, akşam saatlerinde arkadaşlarınızla güzel planlar yapabilirsiniz. Bu aralar mide problemleri yaşamanız an meselesi. Yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmeli, baharatlı gıdalardan ve asitli içeceklerden uzak durmalısınız.

25 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Mutluluk bazen çok yakınınızdaymış gibi gözükse bile, bir anda elinizden kayıp gidiyor. Kendinizi yalnız bırakmanızı ve kendi içinizde bir mahkeme yapmanızı tavsiye ederiz. Nerede yanlış nerede doğru olduğunuzu kendiniz görmek kişisel gelişiminiz için etkili olacaktır. Yakın arkadaşlarınızla aranızı açmayın.

25 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Etrafınızda yaptıklarınızı sürekli gözlemleyen ve size nazar değdiren gözler var. Bu aralar tahammül edemeyeceğiniz sözler duyabilirsiniz. Bu sözler karşısında duygularınız ve mantığınız arasında ikilemler yaşayabilirsiniz. Büyük patlamalar yapmamak adına içinizden gelen sesi dinlemenizi tavsiye ederiz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

25 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Yaptığınız yeni işlere planlamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Maddi bir konuda oluşabilecek tartışmalara karşı alttan alan taraf siz olmalısınız. Kafanızı meşgul eden özel hayatınızla ilgili sorunları çözüme kavuşturmalısınız. Ailenizi ve yakınlarınızı daha fazla ihmal etmemelisiniz. Maddi gelişmeler söz konusu.

25 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün bazı konular hakkında karamsar düşünebilir, kendinizi yorabilirsiniz. Kalbinizle düşünüp aklınızla hareket etmek ne kadar zor olsa bile bunu başarmak zorundasınız. Karşınızdaki insana merhametli davranmalısınız.  Bir eşyanızı kaybedebilirsiniz, dikkat etmelisiniz. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

25 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bu aralar kendinizi şanssız hissedebilirsiniz. Yaşayacağınız bazı sağlık problemleri moralinizi bozsa bile ayağa kalkmalı ve asla pes etmemelisiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda yüzünüzü güldürecek haberler alabilirsiniz. Arkadaşlarınız her zaman sizin yanınızda ve desteğini esirgemiyor.

25 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Anlam kargaşası yaşayacağınız bir gün olabilir. Bu konularda beyninizi çok yormak yerine dinlenmeye çekilmelisiniz. Unutkanlığınız yüzünden bir konuda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızdaki bir gelişme sizi tedirgin edebilir fakat sizi çok zorlayacak bir durum olmayacaktır.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

25 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Gergin tavırlarınız yüzünden bazı olaylardan haberdar olamayabilirsiniz. Karşınızdaki insanların sizin iyiliğinizi düşündüğü bugün insanları yanlış anlayarak kalplerini kırma olasılığınız yüksek. Siz biraz kendi dünyanıza dönmelisiniz. Enerjinizi toplayacak ve eski halinize döneceksiniz.

25 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Okulda ya da iş yerinde yetiştirmeniz gereken işler olabilir. Evrak işlerinizle haşır neşir olabilirsiniz. Hedefinizi daha net belirlemelisiniz. Daha çok gezmek istiyor olabilirsiniz ama önceliğiniz işleriniz olmalı. Birisine hediye alabilir ya da birisinden hediye alabilirsiniz. Sürprizlere hazırlıklı olmalısınız.

25 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Kafa karışıklığınızın sebebi tamamen kendinizsiniz. Olayların doğruluğunu tam olarak saptamadan kafanızda kurduğunuz düşünceler sizi yıpratıyor. Bu konuda ilgili kişilerle iletişim kurmanız sorularınıza daha net cevaplar almanızı sağlayabilir. Büyüklerinizden birini ziyaret edebilirsiniz.

25 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Kurumsal bir şirket ya da bir yapıyla görüşmeler yapabilirsiniz. Bu size çok iyi bir deneyim fırsatı sunabilir. Hırsınız ve başarılı olma içgüdünüz sayesinde daha büyük başarılar elde edebilirsiniz. Partnerinizle yaşanan sorunları sıcağı sıcağına çözmeniz gerekiyor. Anlaşmalar için uygun zaman.

25 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR